Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Klimatické změny" na severoamerickém kontinentu jsou od nepaměti.

  • Živočišný druh homo, prý sapiens sapiens (znalý, moudrý) se přemnožil z necelé miliardy před 200 lety na víc jak osminásobek. Drancuje a přeměňuje přírodu, dobývá uhlí, ropu, suroviny, ničí lesy a tím vším narušuje přírodní rovnováhu.

    A důsledek? Na zdevastované Zemi zbude  pár jedinců druhu homo někde v jeskyni a při ohni si budou vyprávět legendy o tom, že lidé přestali poslouchat Boha a ten je za to potrestal.

    A nestalo se to už? Co my víme. Když porovnáme stáří Zeměkoule a znalosti o vývoji lidské populace...

    • KIMCID

      Až na toho boha souhlasím

  • KIMCID

    Škoda že se toho Biden nedožil

  • josef.chmela

    Ona hesla: "Amerika first" a "Poručíme celému světu" na přírodní zákony nějak nefungují. Ona nefungovala ani ve Vietnamu a Afgánistánu. Bude ještě dlouho trvat než si to mentálně omezený americký volič uvědomí.

    • Jozefe Visarianovici Chmelo  , ono staci kdyz si to srovnas ve stranicky knihovne ty . Porucime vetru desti bylo heslo tvych soudruhu z Moskwy , po kterejch tady porad brecis. Tvuj soudruh okoun se priznal ze taky sympatyzuje s komunistama , sam je stejne jako ty aktivni komunysta  . To uz jste dva , nebudete se bat vlka nic. 

      • josef.chmela

        Vlez mi na hrb, ty troubo. Nikde jsem nepsal: Poručíme větru, dešti..." Když nerozumíš textu, tak jdi znova do školy nebo si nech vrátit školné. Ty máš soudruhy v polepšovně, že?

      • KIMCID

        Má to jeden problém ty žiješ v minulosti ale tohle je realita 21. století. A jen průšvih USA.

      • Naprostý souhlas. Chtěl jsem napsat něco velice podobného.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit