Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A vy zatím u potoka perete prádlo a vypravujete si své zážitky z chodu domácnosti
  • Ano a všichni ateisti by musili platit desátek, chodili by se zpovídat (ve zpovědnici by rovnou seděl pověřený agent PČR, popřípadě BIS) a především by nám měl stát v restitucích vrátit nějaký ateistický majetek, třeba budovy organizací KSČ. Jdu do toho s Váma *1* *1* *1* *1*
  • A jak vznikl Bůh?
  • Tak vy hospodští inženýři!

    Páry plodí děti ale kdo stvořil první druhové páry.
    Žádný předchůdce neexistoval takže je mohl stvořit jedině Bůh.

    Co bylo před velkým třeskem? Nebylo nic řeknete ale z ničeho nic vzniknout nemůže
    namítnu já. To něco na úplném počátku - tomu já říkám Bůh.
  • A kdo stvořil první pár? Jedině Bůh když neměl předchůdce. *16* *16* *16* *16*
  • Nebýt nás žen tak vy chlapáci stále jíte maso rukama a po mohutném říhnutí se
    obdivně plácáte po ramenou. *16* *16* *16*
  • Spíše z čeho se ta slepice vylíhla, ne? *3* *3* *3*
  • *3* *3* *3* Tak si to užijte.
  • a kdo stvořil slepici? *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Njn, na to se prostě nedá nic namítnout...... snad jenom, že slova "feminizace", "emancipace" a "gender studies" nevymysleli muži. *3* *3* *3*
  • Ano vaši partnerkou nikdy nebudu! To bych si raději vzala medvěda! *16* *16* *16*
  • Jsem demokratka Simona a o vás bych si nikdy kolo neopřela. Víte proč?
    Protože když bych někam chtěla jet zavolám si posluhu s autem. *16* *16*
  • Vy chlapáci! *16* *16* *16* Jsem ráda že jsem HOLKA!

    Nemusím tahat kufry a tašky protože na nošení břemen stvořil Bůh vás muže.
    Nemusím se bát že ve 30 letech budu mít pupek a na hlavě kluziště!
    Neztratím rozum když na mě pěkná holka mrkne.

    Ta žena má právo nosit šátek stejně jako vy nosíte směšně nepadnoucí obleky! *16* *16*
  • Ale ta otázka byla jednoznačná:"Co bylo dříve - vejce anebo slepice?" Takže ještě jednou jednoznačnou odpověď. *2* *2* *2*
  • Proč by měly být náboženské symboly zakázány?
    Ze stejných důvodů jako symboly nacismu, komunismu.
    Nebo máte opravdu pocit, že náboženství (jakékoliv) přineslo světu víc dobra, než zla? *1*
  • Pokud se sama urážíte, tak to děláte moc dobře a daří se Vám to. Moje partnerka tedy rozhodně nejste a nikdy nebudete.
    Pro úplnost si dovoluji upozornit, že téma tohoto článku je: "Muslimka nedostala práci kvůli šátku. Nejvyšší soud USA je na její straně."
    A podívejte se, kam jste se dostala. *3* *3* *3*
  • Asi by chtělo založit církev ateistickou. Peněžní dary od státu budou samozřejmostí.
  • S tím já naprosto souhlasím s tím, že si myslím, že propagace komunismu zakázána je stejně jako propagace nacismu, ale jen se nad ní, z pro mne neznámých důvodů, zavírají oči
  • Dokažte že mravenci nemají duši! *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Soudruh Pussynka zase perlí....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit