Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V civilizovaných zemích by měly být zakázány veškeré náboženské symboly.V tomto se společnost za ty dva tisíce let moc daleko nedostala a chtělo by to rychlou nápravu.
    • Víra je soukromá záležitost a KAŽDÝ věřící by měl respektovat jiného věřícího. Tedy i muslimové musí respektovat ostatní. Jenže love pro advokáty jsou jsou love pro justiční mafie. Hlavně v Americe. Tam lze žalovat psa i za fialové exkrementy.
    • Sice trošku nechápu proč by měly být zakázány, ale budiž. Někomu to vadí, někomu ne. Je to o toleranci. Podívejte se třeba na Moravě na dámy v důchodovém věku.... ke kroji nosí šátek a nevěřím tomu, že by šlo o muslimskou komunitu. Dříve vdané ženy prostě šátek nosily a nikdo se nad tím nepozastavoval. Křesťanství tady bylo normální a tak věřící nosili na krku křížek - nikomu to nevadilo. Pak přišel "vítězný Únor" a začalo to vadit, další vývoj a důsledky už známe. Bohužel?? Anebo snad Bohu díky?? *3* *3*
      • Proč by měly být náboženské symboly zakázány?
        Ze stejných důvodů jako symboly nacismu, komunismu.
        Nebo máte opravdu pocit, že náboženství (jakékoliv) přineslo světu víc dobra, než zla? *1*
      • Na protest proti vašemu mužskému ješitnému chování začnu nosit Burku.
        pak vás smích přejde. *16* *16* *16*
        • chlap v burce, no to mě posser... *1* *1* *1* takže navíc asi i nějaká sexuální úchylka, že? *1* *1* *1*
          • Já jsem holka! Když nemáte argumenty tak mě začnete urážet!

            Jste chlap dobrý leda tak na kopání kanálů. *16* *16*
            • To je divné, s. pussy lze urazit. To snad nejde. Urážíš, ale ostatní a tvoje argumenty jsou asi v nekonečnu.
            • 2 Tirador: *1* Tomu se říká jemný náběh na vidle... *1* *3*
            • Já jsem holka a protože to neustále popíráš koupila jsem ti slepeckou hůl! *16* *16* *16*
            • Však já taky do tebe, ty kanále, kopu! *1* *1* *1*
  • Tiradore dokaž že Bůh neexistuje. Předlož důkazy!
    To nedokáže ani ten největší ateista a materialista. *15* *15*
    • To je stejně hloupé jako... Dokaž že "pánbožko" řídí mravence???
      • Dokažte že mravenci nemají duši! *16* *16* *16* *16* *16* *16*
        • Jen tak závěrem dokaž, že si normální.
    • Všemocný Bůh nemůže existovat už jen z toho prostého důvodu, že by neuměl vyrobit kámen tak velký, který sám neunese.

      Stačí jako důkaz?
    • Tvrdíš li, že bůh existuje, dokaž to. Já tvrdím, že neexistuje. Je logické přesvědčovat o existenci čehokoliv, není logické tvrdit, že existuje něco, co se nedá dokázat. Tvá víra v boha není žádným důkazem že existuje, pouze tvé "zbožné přání". Existuje li bůh ,jistě to můžeš ty, nebo jiný věřící v něj prokazatelně prokázat, i těm, kteří v boha nevěří. Jinak, jste všichni pomýlení a věříte v něco, co jste sami nikdy neviděli. *16* Prokazování je tedy výhradně na tvé straně, ne na mé. *1* *1* *1*
      • Předložc důkaz že Bůh neexistuje . to nedokážeš. Přiznej si porážku chlapečku. *15*
        • Dokazovat "neexistenci" je logický nesmysl, chlapečku v dívčím nicku. *1* *1* *1*
          • Já jsem holka od narození ty hrubé chlupaté mužské stvoření. *16* *16* *16*

            Dokaž neexistenci. Dokaž co bylo před velkým třeskem frajere, Nedokážeš nic! *16*
            • Dokaž, že velký třesk byl? Te seš normální až to práská dvěřma od parlamentu nebo senátu.
            • Já nehájím církevní mafie zlato ale existenci Boha. *3*
            • Teda Simono, že se živíš prostitucí, to Ti nemám za zlé, ale že Ty, svobodná demokratka, hájíš nějaké pámbíčkářské bludy... Co je na náboženství demokratického? Každé je bigotní, omezené, představuje diktát "boží moci" (pokud možno reprezentované nějakým otylým uslintaným chlípníkem v sutaně) a každé tvrdí že jen ono je ta správná cesta a všechny ostatní jsou špatné. Z toho je mi na *11*
            • A kdo stvořil první pár? Jedině Bůh když neměl předchůdce. *16* *16* *16* *16*
            • Spíše z čeho se ta slepice vylíhla, ne? *3* *3* *3*
            • a kdo stvořil slepici? *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
            • Ale ta otázka byla jednoznačná:"Co bylo dříve - vejce anebo slepice?" Takže ještě jednou jednoznačnou odpověď. *2* *2* *2*
            • Slepici i vajíčko musel někdo stvořit! Kdo to byl vy chytráci? Že by Bůh! *16* *16*
            • Před velkým třeskem,,,hezký, tak tobě pořádně jeblo v palici, jo? Jo,tak s tím si poraď jak umíš. *1* *1* *1*
            • *3* *3* *3* A můžete Vy dokázat co bylo dříve, zda vejce anebo slepice? *1* *1* *1* Otázka byla položena jednoznačně, takže prosím jednoznačnou odpověď. Děkuji. *3* *3* *3*
  • Stejně pitomě by muselo platit, že například budu věřící a můj "bůh" stanovuje nošení krabice na hlavě, nebo chodit nahatý a další pitomosti. Bude takovýto náboženský pomatenec i "tohle" upřednostňovat? Bude muset soukromá firma "přijmout" tento falešný diktát? Protože, jaký je rozdíl mezi "šátkem, kloboukem, prostěradlem, nebo krabicí na palici?" No žádný,...že?! Připosranost a faleš politiků je bohužel zatím velká. Ale, ono to přijde, časem, ale přijde. *12* *16* *12* bečíš po náboženské svobodě? Máš příprcy, že ti toto tvá víra "nařizuje"? Vadí ti to?Tak co se ty náboženský pomatenče divíš, že to "jiní" vidí taky po svém? Tak si ten šátek, či krabici nos na palici, ale práci si sežeň tam, kde to jiným vadit nebude - stejným způsobem! *12* *16* *12* Kde začíná a končí ta neslavná "náboženská svoboda"?! "Nevěřící", či logicky, i "jinak věřící" mají "respektovat"- být "poslušní",vůči náboženským fanatikům všeho druhu? Tak to kurwa ani náhodou! *12* *16* *12* Podivná náboženská svoboda...věř si v co chceš, ale tvou víru a její praktiky si nech pro sebe a své nábožensky pomatené druhy ve tvé komunitě, ne pro ty ostatní, kteří to nechtějí! Co z toho plyne? Náboženství rozděluje společnost! Žid vraždí muslimy, muslimové vražďí židy, křesťany, jinak věřící, či nevěřící...každý takový fanatik ve jménu svého boha a víry je stejný šmejd! Historie lidstva to jasně prokazuje, To jsou fakta! *16*
  • Předpokládám, že podobně spravedlivě by se zachoval každý nejvyšší soud v islámských zemích, kde by se evropská žena v minisukni, kterou nosí z "náboženského přesvědčení" domáhala vstupu do nějaké mešity a to i do míst určených pro muže.
    Doufám, že by spravedlivý muslimský soud uznal její práva!
    • Spravedlnost se posuzuje podle majetku stojící za jednou ze stran. Jedna málá vyjímka je náboženská nespravedlnost. Ta umožňuje ve jménu křesťanského, židovského i muslimského krást , loupit i vraždit. Tudíž je nutné vykázat je tam kam patří.
    • Ano, to je hodně trefný příklad, zejména pokud by minisukně byla součástí kostýmku, který bývá u pohovorů vyžadován. *3* *3* *3*
      Jenom by mě zajímalo, jak by reagovali na pohovoru na osobu v burce - taky vyjádření náboženského postoje. Ale hodně vyhraněného. *1* *1* *1*
    • Takže v podstatě říkáte že Islamisté jsou netolerantní tak my budeme také.
      To je stejně vadný postoj jako když zloděj na svou omluvu řekne: ale soused
      taky krade.
      • V podstatě říkám, že kdo po mně kamenem, já po něm šutrem.
        Kecy o právdoláskařství pokládám již dávno za nesmysl a divím se, že se pořád najde dost lidí, kteří jim věří.

        Co se týká kradení, tak zloděj nejsem, ale máte pravdu v tom, že pokud se budou krádeže tolerovat, dojde samozřejmě k tomu, že krádeží bude přibývat a bude se rozšiřovat okruh lidí, kteří krást budou.
        • Přesně.
  • Nevíme přesně, jak celá situace vznikla a děláme ukvapené soudy. Osobně pochybuji o tom, že by nepřijali někoho, jenom proto, že přišel na pohovor v šátku. Možná to byl jenom zástupný důvod proto, že dotyčná u pohovoru prostě neobstála.... kdo ví, jak to bylo. *3* *3* Nicméně vytvořilo to nebezpečný precedens do budoucna.... a nejenom v USA. *16* *16*
    • To je klučičí logika. Ona u pohovoru neobstála.
      Spíše bych řekla že majitel je netolerantní jako zdejší chlapáci a nevzal by jí
      ani kdyby byla nejlepší na světě. Jen proto že měla šátek. *16* *16*
      • Je potřeba si pořádně přečíst první větu mého příspěvku..... Vaše reakce je přesným důkazem toho, jak někteří lidé nečtou a jak si skutečnost vykládají po svém - viz první věta Vašeho příspěvku. Zkuste být objektivní - sama o té situaci nevíte, ale děláte závěry.
        Už jsem tady v Česku zažil podobné situace, když přišli lidé na personální pohovor, nesplňovali předpoklady, ale už od začátku se oháněli tím, že jsou diskriminování z důvodu svého původu. Inteligentní člověk si domyslí o koho šlo..... *2* *2* *2*
        • Zase máte klučičí logiku když říkáte že neumím číst a ničemu nerozumím.
          Kdybyste mohl tak mě pošlete zašívat vaše ponožky zatímco vy tu budete řečnit že.
          Proč vy muži můžete drbat v hospodě od rána do večera zatímco když mluvíme my ženy
          tak křičíte že jen kvokáme. *16* *16*

          Jsem holka a mám stejná práva jako vy.
          • O "právech" řičí hlavně ti, co mlčí o svých povinnostech. *1* *1* *1*
          • Ale Vaše práva přeci nikdo nezpochybnil - to jen Vy tady rozdělujete logiku na klučičí a holčičí... já mluvím o logice jako o obecné. Vykládáte si věci po svém a jak se Vám to zrovna hodí, ale to je Váš problém a ne můj. *1* *1* *1*
            A Vaše další argumenty jsou hodně zajímavé a pokud se o Vás takto vyjadřují, posílají Vás štupovat ponožky a nepouštějí Vás do hospody.... musíte se nad sebou zamyslet a nad lidmi, se kterými žijete. Neznám Vás, ani je... ale to, co přiznáváte je smutné a je mi Vás líto. *4* *4* *4* Nicméně je to Vaše volba.
            • Vy mě urážíte a ještě drze říkáte že se urážím sama! *16* *16* *16*

              Já nebudu chlapům štupovat ponožky ani vařit. jsem vaše rovnocenná partnerka
              a ne vaše služka! Mě nenajdete v pivním ale v kulturním domě. *16* *16*
  • Tiradore a já bych zase nechtěla aby člověk nedostal práci jen protože
    nosí šátek nebo má vousy. Ty dnes také nefrčí jako dříve.

    Jinak jako studentka jsem zažila scénu na úřadě: zaměstnanec si stěžoval že v létě
    nemůže nosit kratasy zatímco jeho kolegyně nosí minisukně.
    řada kluků se musela po nástupu do práce ostříhat. Nepomohlo jim že mají
    vlasy v copu a přitom u nás holek se to toleruje.
  • Ta pizda, s šátkem na palici neměla dostat od US nejvyššího soudu za pravdu. Pokud budu coby soukromá firma poptávat "zaměstnance", tak si nepřeji, aby se mi tam motali náboženští fanatici. Přijít například ortodoxní pejzatej Žid, nebo jinak "dle svého náboženství" vymóděnej "Hari Krišnovec", letí stejně. Svou víru si klidně řeš, ve své komunitě, na svých schůzích, dma, ale...do firmy mi nikdo nic zatahovat nebude. Odradil by mi "jinak věřící", či nevěřící zákazníky a svým vyhraněným přístupem by zcela logickynegativně ovlivňoval firmu jako takovou. Náboženství je nemoc mysli-úchylka, slabost, nedokonalost. *12* *16* *12*
    • Přesně tak. Źádný uchazeč přece nemá automatické "právo být přijat". Jednou je ta firma SOUKROMÁ, někdo ji vybudoval, investoval do ní svou námahu, invenci a své prostředky, a on jako ZAMĚSTNAVATEL má právo si vybrat, koho chce a koho ne - a po důvodech proč toho ano a toho ne nikomu nic není, i kdyby to bylo proto že majitel firmy nemá rád černochy, cikány, ženy, dreddaře, skinheady, vlasatce, plešouny, starý, mladý, pihovatý nebo že se mu prostě nelíbí jak má ta ženská zastřižený fousy. *1* Přece sakra nejsem povinnej zaměstnat někoho, kdo ve mě nevzbuzuje důvěru nebo se mi na něm něco nelíbí...
  • Zvrácené multikulti vítězí i v USA.
  • Stojím na straně té holky!

    Chápala bych kdyby vadilo že je zahalená ale šátek snad nikomu vadit nemůže.
    Co začne vadit příště? že my holky nosíme copy nebo čelenky?:
    • Ale pochop, že tady nejde o to co vadí, tady jde o právo zaměstnavatele vybrat si, S KÝM CHCE (SPOLU) PRACOVAT A S KÝM NE.
    • No pochopitelně, ty blbá tečkovitá trollující pizdo! *12* *16* *12*
      • Tvůj pohrdavý postoj k nám ženám také do moderní civilizované společnosti
        nepatří. Vrať se do jeskyně - pračlověku!
        • To nebylo k "ženám", to bylo na tvou adresu, tečko, trolle, jako anonyme, či jak všelijak si tady vymýšlíš své nicky. *12* *16* *12*
          • Já mám jen jeden nick a přesto mě ho nějaký tvůj kolega rusofil neustále krade.

            Tečku neznám a anonym je zcela jiný přispěvatel,.
            Já jsem žena takže když mě urážíš urážíš i ženu. Máš v tom guláš. *15* *15*
            • 2 Peer: Děkuji. Já si o sobě také myslím, že jsem slušný člověk.
            • Já jsem holka. Nedělejte ze mě chlupaté klučičí stvoření na nošení kufrů
              podle vašeho pomateného rudého hesla poručíme větru dešti. *16* *16*
            • Jasně, to hovedo s X nicky je je přelud.... *1* *1* *1*
            • Proč zde všem svým dopisováním překládáte, že jste homoděj? Mám pro vás pochopení a ostatní jistě také, ale nejste zas tak mimořádný. V politice a mezi umělci se jich hemží. No že máte pindíka a chcete jiný orgán, no budiž, ale takové výlevy kolem ... Jen na okraj k vašim rusofilům, před 20 lety byl pojem v této společnosti rasista ošklivý a zlý člověk, dnes je to označení slušného člověka.
  • Domnívám se, že do práva majitele soukromé firmy koho chce a koho nechce zaměstnat by neměl zasahovat žádný soud. Přece ani do práva politiků-ministrů a pod. vybrat si spolupracovníky také soudy nezasahují. Soukromý majitel firmy jistě chce jenom takové spolupracovníky, kteří mu budou loajální a s dobrým pracovním nasazením. U státních firem ať si rozhodují soudy a stát jak se jim zachce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit