Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amrdol a jeho vazalové- havloidi, sluníčkáři a doborserové začínají mít problém. Ten problém spočívá v tom, že by se mohlo naplnit chrchlovo zaklínadlo z roku 1989 - pravda a láska zvítezí nad lží a nenávistí. Národ totiž začíná procitat a uvědomovat si, kam byl ztažen. Zaprodaná, rozkradená a zkorumpovaná republika, degradace všeho, republiku řídí vlastizrádci a kolaboranti, miliardové zadlužení, flustrace. Jejich plán byl jasný, postutně otupit pod rouškou "demokracie" ostražitost lidu. Tato svoloč však podcenila slovanský pud sebezáchovy a zároveň jeho zkuženost z minulosti. Jsem přesvědčen, byť si nedělám iluze o loutkové vládě sralbotky, že ta pravda a láska zvítězí při odmítnutí "obohacovačů" a Makrelu jednou za eurozradu odsoudí nezávislý soud.
    • ty jsi vazal ty pomatenej ruskej švábe *15* *15*
  • Ručníkáři, máte to marné. My v Česku si marxismus-leninismus vzít nedáme!!!
    • Nevím, zda se jedná o provokaci, ale sám za sebe říkám, že proti ručníkářům - čmoudům budu bojovat do poslední kapky krve, jsem totiž slovan. Oni sem nepatří, já k nim nelezu a nevyžaduji aby respektovali moje zvyky.
  • vanhorne
    Pokud EU povedou tak neschopni a nerozumni, ale politically correct chytraci jako ti dnesni, slavna soudruzka z DDR bude spacirovat kolem Reichstag a cumet na svet pres sitku v burce.Neni to vina musulmanu, ze se snazi EU sobe podmanit, vinu maji vladnouci osli hlavy ktere dovedou mektat "zvladneme to"jak ale, na to rozum nemaji.Upadek politicke a socialni moralky v EU povzbuzuje k cinnosti ruzne oportunisty, propagovat i nasilim vlastni presvedceni a vidiny, ovsem lidem EU uplne cizi.Podivni politici dovedli dovest svet do podivne doby.Jak je znamo, historie nejede v primce ale v kruhu jinak by dojela na konecnou.Zda se, ze se znovu blizi stanici kde se svetove problemy v podivnych dobach vzdycky vyresily ke skode populace.
  • Prasata je třeba vyhnat zpátky na písek. *12* *12* *12*
    • zdarec zlej homotrolle, taky jsi se přihlásil do ankety, to je dobře *3*
  • Dobrý den,

    Na dnešní den je vyhlášena anketa o největšího Gayínkovače tohoto roku. Návrhy zasílejte níže.
    Spasíba
    • mohu se také účastnit ? chci být na kandidátce *14*
      • samozřejmě, každý ruský kolchozník zde má dveře otevřené
    • Tak to nevím, nechci být hnidopich ale co takhle pan Krabs ??
  • Přece mi nechcete tvrdit, že se ta teplá filcka Semjon Gayínek vrátil???


    HNUS FIALOVEJ !!!
    • josef.servit.9
      Chybí tam paní nebo slečna Merkelová ta je prosazuje nejvíc! U nás v ČR je to ten ..... Přibáň.Ale to je zlý člověk, přetvařuje se. Junker Brežněv alias honák čarodějů a diktátorů se také snaží.Víme již proč Merkelová tak slepě poslouchá mandelinky ?
      Co na ni mají:Nevěřím, že byla málem Putlerová !
  • Všem stalinistům a Novorosijcům přeji krásný den
  • dobré ráno, dneska jsem vstával pěkně brzy co ? *3*
  • Jiné téma- http://www.hlavnespravy.sk/byvaly-kontrarozviedcik-kgb-zssr-alexander-travnikov-hlupost-ukrajinskych-tajnych-sluzieb-je-sokujuca/823068
    • super, díky, zdravím naše slovenské soudruhy ve zbrani...

      vivat Putin
  • Konvička je terorista-byl viděn v Praze
    • A ty jsi zase zm.d. Byl jsi viděn v Bohnicích.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit