Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mellys
    ...já, pako, jsem odevzdal, při amnestii, dva perkusy v hodnotě 10tisíc, který jsem si koupil v Nový pace.
    víte co s nima policajti v Jeseníku udělali??? Prodali je, sprostě je pak prodali.
    Gibs ze mě dělá blbce a ted lžou, že si je ten ...nový majitel koupil obchodě v jeseníku, ...
    opravdu lidi, nic nikdy policii neodevzdávejte ...
  • KIMCID
    Lépe je zbraň mít a nepoužít ,než nemít a potřebovat
  • Blázen je ten,kdo odevzdá jakoukoli zbraň !!! Lidi neblbněte nebude dlouho trvat a budete je potřebovat.
  • mám doma atomovou bombu, Rusové ji tady zapomněli když s ostudou ukončili "bratrskou pomoc". Tak nevím, jestli ji mám zavést k policajtům nebo rovnou na ruskou ambasádu? *5*
  • ...mám doma 200 liberní leteckou pumu. Jak široké okolí nechá policie evakuovat, když jim ji v rámci zbraňové amnestie přivezu dodávkou na služebnu??? *1* *1* *1* *1* *1*
    • ale tohle je taky bomba *1* *1* *1*
      http://zpravy.tiscali.cz/ondrej-soukup-vychova-ruske-mladeze-na-jezere-seliger-241744
      Éto něvazmóžno! Kak éto nět mama, tož búdět dóčka. Kagda prichódit "vjóčnaja ťjóta", éto značajet kaněc EU *1* *1* *1*
      • Ja dumaju, čto koněc CCCP približajetsja. *1* *1* *1*
  • Vladnouci mafie udelala tzv. zbranovou amnestii, protoze se boji , ze se ovcane nastvou a pujdou je vystrilet .

    Proto si ovcane zbrane ponechejte, budete je jeste potrebovat !
    • Komunisti vychcípou sami od sebe, na to zbraně potřeba nebudou.
      • ale nám už nevlánou komunisti, jestli sis toho nevšiml. Aspoň už si tak neříkají a rozhodně nemají v plánu vychcípat sami od sebe... *12* *12* *12*
        • A když komunista převlékne kabát, tak už to není komunista? "Bývalý komunista" je něco podobného jako "pekelný anděl"
          • ne, ono je to tak, že převlékači kabátů nikdy žádní komunisti nebyli; jen křivé, bezcharakterní svině, které viděly příležitost, kudy vyšplhat. Stejně jako za Hitlera, stejně jako za Klause, stejně jako teď. Bémové, Rittigové a Janoušci...

            A jestli o tom nevíš, tak Hells Angels jsou motorkářský klan, nic jako bývalí komunisté. Být Tebou, moc bych takové věci nevykřikoval, někdo by se mohl urazit a moh' bys třeba někde v noci dostat řetězem přes kotrbu. *3*
          • ...když komunista převleče kabát, tak je to Štětina... ...a pak je jasné, že bude lhát na každém kroku...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit