Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak už někteří zde píší,nebyl VIP,ale byl to záchranář a takových si člověk váží.Ještě mladý a jeden jediný pokus o život.je smutné číst takové věci,ale je dobré psát o takových,co by rozhodně ten život potřebovali.Vážím si ho,ostatně i jako Vy.
  • Je mi to moc líto, moc jsem mu přála nové srdíčko.
    • zachraňoval majetek,zdraví a životy jiných a na něj se nedostalo , jsem smutný tolik jsem fandil *7*
  • a jeste včéra ve zprávách bylo že je mu fajn a dneska se dozvím že v sobotu zemřel no mám dost zrovna jsem na to koukal
    • Dělají z nás blbce a to ve všem.Jinak je mi ho líto,byl to prostě obyčejný člověk a pokusný králík. *16*
  • Nebyl VIP osobou, tak mu ho nedodali motorkáři, napříkld v Ústeckém kraji za tuto dobu jich umřelo zhruba 40, že by těch 40 bylo úplně na padrť, to si nemyslím. Nebo, že by na patologii v Masarykově nemocnici neměli žádost z IKEMU, že potřebují srdíčko, pro nemocného člověka? Kde se stala komunikační chyba pane Heger? Vyšetřete to, prosím. *10*, *9* .
    • Vidíš to moc jednoduše, to není jako vyměnit porouchaný karburátor, kus za kus. Tady je to o mnoho složitější, musí být určitá imunitní a další kompatibilita. Organismus cizí orgán odmítá jako něco cizorodého. A že někdo zahyne při autonehodě ještě neznamená, že je jeho srdce vhodné pro transplantaci.
      Je to samozřejmě moc smutné. Ale takový život i jeho konec.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit