Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A na co měl čekat?Až mu při cikánské férovce vrazí kudlu pod žebra?.Není týden abych někde nečetl koho zase naše menšina napadla tak se nedivte když se lidé budou bránit.
    • No, kdyby mu cikán vrazil kudlu pod žebra, tak by ho policie obvinila z krádeže toho nože cikánovi...Takže pro něho bylo výhodnější ta kuše. Ono je vždycky lepší, když mi povedou dva policajti, než když mne ponesou 4 funebráci....
  • Co je to proboha za zrůdné zákony ? Na jedné straně se o sebe máme ve stáří postarat a jak to udělat jinak, než shromážděním majetku, který nás zajistí ? Takže je to jediné mezi námi a chudobou, bezdomovectvím. A ten majetek není zákonem chráněn, pár cikánů si pro něj přijde a já musím jen tupě přihlížet a telefonovat policii, která pak přijede ohledat mou mrtvolu ? Zlatej totáč, bylo bezpečno a důchod malej ale jistej, přiměřenej k cenám bydlení a jídla. Už aby byly volby....
  • Když někdo překročí hranici pozemku tak nevím zda chce krást nebo vraždit a tudíž mám právo se bránit.Zákony v naší republice jsou postaveny na hlavu.Chrání zloděje korubčníky,nevzdělané politiky,kteří ukradli tituly a rozum mají jak pastevci ovcí a možná i ti pastevci mají větší rozum.
  • Opet cigosi, jak jinak. *12* *16* *11*
  • Tak byly to cikorky a chtěly se tam jen podívat nechtěly nic krást, Už se nesmí používat označení cikán ani rom ale pouze nepřizpůsobivý, zajímavé.
  • at to zavedou jako v USA.
    střelba na vlastním pozemku, a běda, kdo na něj vejde bez ohlášení.
    A údajně měli být tři.
    no a na karvinsku.jestli to nebyli cikory.
  • Je na čase ignorovat justici.
  • Tady v tom proklatym estebackym fizlstate se fakt neda normalne zit!Jasny,jednalo se o cikansky zlodeje a zmrdy!
    Vyzyvam cely narod bez ohledu na to jestli se jedna o pravicoveho,nebo levicoveho obcana k verejne sbirce na slusneho advokata-nejlepe z ciziny-aby cely Svet videl,jaky jsou zde soudy a policie a zakony!
    Vsichni v EU rvou,co se deje s jednou damou na Ukrajine,ale co se deje dnes a denne v geografickem centru Europy nikoho nezajima!!!
  • Vládní zloději jsou také u nás chráněni a proto policie raději obviní poškozeného krádeží. Divná zem, divné zákony.
    • divná demokracie, divné právo, atd..... *11* *10*
  • aha, tak že měl přinést zboží, peníze, a možná ještě udělat nějaké občerstvení aby "chudinka" zloděj neměl újmu, neměli na jeho pozemku co dělat a když šli krást měli by nést následky, pán jen bránil svůj majetek.. *16* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit