Přejít na výpis diskuzí

Muž z Berouna způsobil svému osmiměsíčnímu synovi těžká zranění

16.11.2013 12:29
22 příspěvků

Karlovarští policisté podezírají dvaatřicetiletého muže z Berouna, že fyzicky napadl svého osmiměsíčního syna a způsobil mu zranění. Kojenec je nyní v nemocnici v péči lékařů, muže policie obvinila z těžkého ublížení na zdraví a Krajský soud v Plzni ho dnes poslal do vazby, sdělila policejní mluvčí...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Někdo má děti jako zdroj obživy, pochybuji, že tito lidé to utratí za děti .Matka se ještě zastává člověka co zmrzačí její dítě....nechápu.Dobře, že takovým lidem děti odeberou, dokud se vše nevyšetří.
 • Je takovych pripadu dost a bohuzel pribyvaji.Nekteri chlapy nemaji z detmi ubrecenymi apod.,trpelivost,co musi mit zena,co vse musi zvladat...Chlapy vetsinou utecou a nechaji zenu napospas,kdyz je nejaky problem,treba postizene dite...Nemaji takovou zodpovednost,co vse musi s peci o domacnost,deti,zvladat zena,,,a klidne zenu vyuziji,stara se o ne a kdyz je uz vycerpana,stara,vetsinou ji opusti,nechaji i nekdy s detmi napospas a najdou si mladsi...Nemocne zene nechaji domacnost,deti a vse na krku,nic sami moc neudelaji a odjedou si odpocivat na chatu,zena pro samou praci se sotva dostane,krome nakupu,ven.. a je vic smutnych pripadu,co vidim kolem..Chlapy zenu spis potrebuji na peci o ne apod.a laska,tolerantnost,ucta,spolupodilnictvi v domacnosti,podileni se na vychove deti,se jaksi vytraci...Rodiny prestavaji mit svou funkcnost,zanika kvalita pece o deti,laska k nim,coz mladi v zivote spatne poznamena,neumi se o sebe postarat,chybi jim samostatnost apod... a nesou dal negativa,co meli doma...,
 • A teď si představte, že oni takto své děti poškozují záměrně, aby pak mohli čerpat od státu peníze za jejich opatrovnictví. A buďte si jistí, že do ústavu je nedají.
 • Že by zase osmahlý šmejd?
  • kdybyste nebyl hloupý rasista, věděl byste, že týrání a zneužívání dětí, stejně jako dmácí násilí, není limitováno rasou, vzděláním a ani majetkem
 • ...to musí být teda rodinka!
 • Škoda že už neprovozuji řemeslo. Já bych si ho půjčil, to mi věřte.
  • Romantická představa, kat musel postupovat podle pokynů vyšetřujícího.
 • doufám, že těch 12let vyfasuje. Hlava skopová.
  To se jinak nedá ohodnotit a okomentovat. Dospělý člověk, i když třeba v podnapilém stavu, by se měl ovládat, pokud jde o tak malé dítě. Pokud se mu to nedaří, pak patří do lochu nebo na psychiatrii. Prostě stranou od normálních lidí.
 • Vykastrovat, podvazat, jine reseni neni.
 • *12* *12* *12*
 • primitivní cikorka z Berouna způsobila svému.....atd-tak měl začínat článek vy novinářští připosraaní ubožáci,co neumíte nazvat věci pravými jmény.Řešítě ubohosti,jestli Krejčířovi v Africe něco bouchlo před shopem-to absolutně nikoho nezajímá,jenom ty novinářský ubožáky.Stejně chce Krejčíře zlikvidovat česká vláda,ale nějak se jim to nedaří.Kdyby se totiž ve zdraví vrátil do Česka a vypovídal před nezávislým soudem,tak bychom okamžitě přišli o 3/4 parlamentu,celý senát a prezidenta,ty všechny by totiž museli zavřít do kriminálu,nejsou o nic lepší než Krejčíř...ba co víc,jsou ještě horší a drzejší,proto tady stále straší a kradou....a ty novinářský sviině jim vlastně pomáhají,protože píšou o sračkách,který nikoho nezajímaj..zmrdii typu Klímy,Štancla a dalších,kteří se pakují stejně tak,jako ty hoovada ve vládě.
  • vezměte si léky, ubohý rasisto
  • Jenže novinářští zbabělci cenzurují zprávy ještě více než za komunistů, tak proto vámi naznačený text nikdy neuvidíte.
   • Dívala jsem se na zprávy, a nezdálo se mi, že by to byli Romové. Byla to hodně sociálně slabá rodina.
    Nepamatuji se, kdy by nějaký Rom, Romka zabil svoje dítě, nebo těžce mu ublížil.
    Ale vzpomínám si na ty Neromy: Martin ježek utýral svoji nevlastní dceru Lucii, Dominika týrali rodiče, takových případů, mediálně známých je mnoho, teď si honem nevzpomenu, ale nemůžu si vzpomenout, že by mezi nimi byli Romové. Ti dělají bordel, ale jinak, jinde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit