Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Určite sa nedajte oklamať komentármi, ktoré sú v prospech P.Petra Schusku. Je to evidentné, že si ich naozaj píše sám, je to jeho štýl. Čo sa týka jeho obvinenia, stále je obžalovaný z podvodu, nie je pravda , že je nevinný. V súčasnosti ponúka ľuďom prácu , samozrejme ako všetci "ŠMEJDI". To znamená, vy zaplatíte, vy nič nedostanete.  Najnovšie sú to auto, dom alebo dovolenky. Alebo možno aj dostanete... "províziu z vaších vlastných peňazí".  Momentálne si vraj môžete kúpiť knihu  "Úspešnej kominukácie"...je to príbeh klamára a podvodníka z Čiech, ktorý sa tu vykresľuje ako úspešný podnikateľ, ktorý vás naučí zarábať peniaze. Aj keď na druhej strane však v skutočnosti stojí podvodník, ktorý  svoje exekúcie, pády aj klamstvá vykresľuje ako úspešné riešenie. Napríklad svoj život v Keni opisuje ako pomoc tamojším deťom, v skutočnosti to bol útek pred políciou a súdmi. Až na základe medzinárodného zatykača bol nútený sa vrátiť (nie že ho okradli, ako to sám tvrdí a píše). A tak mu nezostáva nič iné, len tu naďalej zase klamať ďalších ľudí, ktorí mu to naivne veria. ĽUDIA OTVORTE OČI. Stačí  úplne jedna recenzia na to, aby ste boli všetci opatrní. Obhajovanie pod rôznymi "menami" berte naozaj s rezervou. Veď čo iné mu už zostáva? Iba si tu už nejako len obhájiť to svoje povestné meno "PODNIKATELA=PODVODNÍKA".

  • Přečetl jsem si všechny příspěvky. Cílem bylo dát vydělat a vydělat, aby rozdíl MÁ DÁTI a DAL byl kladný. Ano, provize z pojišťovny byly a jsou pro takové lidi o mnoho větší než pro normálního obchodního zástupce. Pojišťovna je vyplácela 2 roky dopředu a v případě storna ze strany klienta by danou provizi musel pan Schuska pojišťovně vrátit (tuším se jednalo o poměrnou částku s přepočtem chybějících měsíců do konce 2 let, ale každá pojišťovna to má jinak). Ale proč bych ji já jako klient rušil, když mi pan Schuska spoří měsíčně 3.000 Kč? Suma sumárum, takové provize může dostat pouze pojišťovací makléř, exkluzívní obchodní zástupce pojišťovny. Vzniká tady naivní otázka. Co myslíte, s jakými osobami jedná takový člověk v rámci pojišťovny? Určitě to nejsou regionální nebo krajští ředitelé. Takže vidíme odkud fouká větříček. Nehledě na to, ŽE: jako pojistník se zavázal za klienty platit 2 roky (a platil 3.000 Kč měsíčně - platil to kvartálně dopředu) a pak už záleželo na klientovi, jestli bude pokračovat, sníží měsíční částku nebo pojistnou smlouvu zruší. Když by pokračoval dál, a byl pojištěn na tu nejnižší částku, takže ze zaplacené částky 72.000 Kč si pojišťovna upisuje nějakou minimální částku a klientovi zůstává "tak jako tak" dost a to nepřispěl ani korunu. Nehledě na to, pokud je to investiční pojistka, tak spořená částka, která je navíc nad pojistné se zhodnocuje. Takže, kdybych pokračoval ve spoření dál, tak bych byl nejenom pojištěný a přitom už bych měl nějaký závdavek do důchodu. Z provizí, které jako makléř dostával platil provize svým zprostředkovatelům. A co dál? Jak je to s tím "nereálným" ziskem z developerského projektu. Na závěr článku je napsáno toto: "Řekl [pan Schuska], že investicí do developerských činností by za investovaný milion korun ročně získal 1,08 milionu Kč, tedy výnos 108 procent. Podle soudu je ale takový výnos 'zcela nereálný'. ČPP byla podle Schusky s projektem obeznámena, poškozeni se prý necítili ani klienti." Se závěrem souhlasím, ale vadí mi, že se pisatel odvolává na názor soudní stolice, jako směrodatný. Tady už hodně váhám. A slovo NEREÁLNÝ není zde na místě. Řekl bych, že 108% je částka naprosto reálná a normální. Zeptejte se investorů. Když postavím dům za určitou cenu, a v té ceně mám zahrnuté všechny náklady (cena materiálu, zaplacení dělníci a jiné náklady) a prodejní cena domu je 3.000.000 Kč, a já jej postavím VČETNĚ za 2.778.000 Kč, tak rozdíl 222.000 je můj zisk, resp. zisk můj a mého obchodního partnera, který si spolu dělíme. Samozřejmě, že jako developerská firma nestavím pouze jeden barák, ale stavím jich PRÁVĚ TEĎ třeba 15. Takže zisk 2.220.000 už stojí za to, a to ještě de facto dávám práci dalším lidem. A když mi někdo závidí jen ten můj zisk a nevidí nic jiného, než ten velký objem finančních prostředků, který mi každý měsíc "přistane" na účtě a nevidí nic jiného než PRÁVĚ TO, tak to je smutné. Velmi smutné! Pro samé stromy nevidí les. Takoví chamtiví lidé, kteří myslí v prvé řadě hlavně na sebe a až teprve [možná] potom na ty ostatní. Škodí nám všem, a pod slovem SPRAVEDLNOST se snaží obhájit své vlastní skryté sobecké bezcitné touhy. Takže pro ty, co tady říkají, že chodily do základní školy a vyšly ji, tak to je moc hezké, že nás tady informují o této [své] zcela zásadní skutečnosti. Ale pokud zůstává jen u toho, tak to je velmi smutné. Ostatním děkuji, že používají to, co mají v hlavě. Dál už nevím, co bych dodal.
    • Pán sa rád obhajuje pod  rôznymi menami, pravda p.Schuska ?  :))

  • S projektom www.rsv-projekt.cz máme svoje skúsenosti... Bohužiaľ nie dobré. Ono sa pekne hovorí, ked "vtáčka lapajú", ale ked neplatí neskôr to, čo sa p.Schuska podpíše v zmluve, nie je to seriozna spoločnosť. Ked viac ako rok-dva sa pokúša firma niečo "vraj dokázať" na trhu a ponúkať, ale výsledok je nulový a človek len vkladá a vkladá nádeje (resp.peniaze) do niečoho, a už dlhú dobu nie je vidieť žiadny výsledok, sme veľmi sklamaní. Chcete svoje peniaze vyplatiť naspäť? Bohužiaľ - smola :-((, nejde to. Aj ked v zmluve sa píše o termíne a garancii klienta, p.Schuska ospísal NIE. Musíte čakať!! Miesto serioznej odpovede a ospravedlnenia sa za nedodržanie termínu, sme sa dočkali iba vyhrážky.Takto to tu funguje, môžete sa domáhať koľko chcete, vraj ak chcete peniaze späť, musíte zase niečo zaplatiť. A taktýto systém si hovorí MLM, vkladáte a nič nevidíte, ani svoje peniaze ani provízie. Tiež sme verile v serioznosť tejto spoločnosti, ale teraz žiadame naspäť svoje financie, no vidíme to na súdne konanie. A nie sú to 100-vky €.... Dávajte si pozor, kam svoje peniaze vkladáte. Aj ked to vyzerá veeeľmi slubne, neverte dnes nikomu! Určite nie tomuto projektu. To ovoríme z vlastnej skúsenosti s touto spoloočnosťou. Je len a len na Vás, či sa necháte dopáliť a okradnúť.
    • Mila laskonko - Od zveřejnění vaseho příspěvku uteklo hodne vody a tak by asi bylo dobre rici, jak se vse vyvijelo dal a jak jste dopadla. I ja jsem se zajimal o fungovani teto firmy a zjistil jsem toto: Penize nevydelal pouze ten, kdo nepracoval. Coz bude asi vas pripad. A tito lide svou neschopnost bezne hazou na druhe. Je zajimave se setkat a osobne mluvit s lidmi, ktreri vydelali a navic mi rekli spoustu zajímavých informaci, ktere vysvetluji kdo a proc poskodil a znicil firmu a jmeno pana Schusky.
      • Od zverejnenia príspevku ubehlo naozaj veľa rokov a  Váš prípad je tu stále  ...OBŽALOVANÝ!!! Pravda p.SCHUSKA? A prípad vašej s.r.o...? Vinný z podvodu!!!

        Ľudia vám dávali peniaze a verili, že im dodáte to, za čo si platili. Nie že chceli spolupracovať, niektorí nechceli s vami spolupracovať, čakali od vás tovar, ktorý NIKDY NEDOSTALI!!!

    • Chce to jediné.Spojit se a podat trestní oznámení.Jestliže je Shuska v podmínce,tak půjde sedět.
  • Pan Schuska je velmi šikovný kuchař, který umí velmi dobře počítat a se svojí obrovskou invencí a vymyšleným osobním příběhem s rakovinou kostní dřeně, obírá hloupé čecháčky nadále v několika dalších projektech, které nejsou jen kopií původního podvodu, ale mnohem vymakanějšími.
    Zřejmě se budete divit, že tvrdím, jak umí dobře počítat. Ale jen malá rekapitulace. Petr Schuska ví, že když ho tentokrát již zavřou, neboť již cca rok propaguje 2 projekty, které mu vydělají odhadem každý asi 2,5 mil. za rok. To už je 5 mil. Současně rozjíždí asi 4-5 dalších projektů, tak počítejte. Je velmi opatrný, tentokrát již do toho nazatahuje velké instituce a nadnárodní společnosti, ale menší z jiných odvětví, které vlastně o nic nepřijdou, spíš vydělají a z jejich strany žaloba rozhodně nepřijde.
    Na seminářích dává nenápadně najevo svoji nemoc, charitu a svůj německý původ. Čímž jako by říkal, ano hlupáčkové čecháčkové, plaťte. Je fakt, že já panu Schuskovi, který podniká pod jménem své manželky, jednatelky firmy RSV s.r.o.Ivety Schuskové, fandím. Ptáte se proč? Je schopný, pracovitý a vydělává jen na lidské hlouposti. A nedělají to dnes všichni? Počínaje vládou a konče obchodními řetězci? Pokud si něco odsedí, dejme tomu, že např. reálných 5 let, pak za každý rok vydělá min. 2,5 mil. A pokud na něj Ivetka těch pár let počká, proč ne?! Po zbytek života může žít na Floridě, Karibiku, nebo třeba na Marsu...... A vy? Budete jen hledat další pyramidy a letadla, jestli se toho vůbec dožijete. Nepřipadá vám národe, že máme v populaci procento těch hloupějších nějaké vyšší? A věřte, je jen na nás, od koho všeho si necháme sr.. na hlavu! Jsme tu každý sám za sebe, ale jsou věci, na které by jsme měli pohlédnout společně. Připadá mi, že EU z nás začíná mít zábavu a výserník (pro historiky). *1* *1* *1* *1*
    • Tak...utekla uz pomerne dlouha doba od vsech techto krasnych komentářů. Jaka je tedy realita?
      Jak jsem osobne zjistil, (cetl jsem si totiz rozsudek pana Schusky), a zjistil jsem zajimave fakta. Je to neuvěřitelné, ale pan Schuska opravdu nikoho nepodvedl. Petileta podminka mu jiz skoncila, a za tu dobu ho nikdo jiny nezaloval. Ty takzvane miliony co udajne nakradl...mu pojistovna nikdy nevyplatila a kvuli tomu ho take falesne obvinili..aby mu ty penize nemuseli platit. Pokud verite ve spravedlive soudy,-tak vas litulu. A klidne se to muze stat i vam. A mimochodem, pan Schuska zaloval a take i vyhral soudni spor s byvalimi spolecniky, kteri rozkradli a vytunelovali jeho firmu a kteri sirili tyto pomluvy. Je smutne, jak lide veri pomluvam a nejdou se zeptat primo ke zdroji. Pan Schuska nema problem dat soudni a lekarske dokumenty a dukazy, ktere jasne dokazuji jeho nevinu i to, ze se skutecne jiz vice jak sest let leci s rakovinou. A musim jen rici, ze mam velky respekt pred tim, co pan Schuska musel vydrzet a ustat. Rozhodne by to stalo za vydani knihy.
      • Ked bude p.Schuska sedieť v base, môže kludne písať tie svoje knihy. Pokiaľ viacerí dobre vieme, nemá žiadne dôkazy, ktoré dokazujú jeho nevinu! Práve naopak :-). veľa ľudí už nasr...na Slovensku aj v Cechách.
        To, že sa sám nechal ohradnúť, je len jeho negramotnosť (alebo kuchárske (ne-)umenie...), patrí mu to a na každého raz dôjde. Jeho firmu nikto nevytuneloval a nerozdradol, iba ak on sám... Pomaličky sa mu blíži další súd a vyšetrovanie trestného činu od kriminálky má už ya sebou (bohužial v jeho neprospech).
        Myslím, že tieto recenzie, ktoré ho obhajujú si píše on sám
  • 107 smluv = 3,8 milionu, to máme přes 35 tisíc za jednu smlouvu. To vážně není špatné. Nebo že by nám někdo propadl z matematiky?
  • Je to typické LETADLO a za to podmínka, fuj tady si každý gauner dělá co chce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit