Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Říká se, že někdy je méně, více. Tykat si s každým? To má v popisu práce jedna určitá strana. Že by? *3*
  • Pana Zemana zvolilo 80 procent občanů, jediný konkurent bylo ospalé, nevzdělané, brebtající NIC, které mu nemohlo konkurovat ani ve snu nebo v bujné fantazii!-, *14* *14*
    • A jak všichni cení zuby, jako šelmy lité!!
  • Soudruh Zeman se dnes v 8:00 hod., po vykonání malé i velké potřeby, probudil. Přejeme mu hezký den!
  • Jsem hodně nalevo ale i když Papež František úplně svět nezmění tak může aspoň začít.Protože,když by chtěl nemožné jako třeba Kenedy,který se pustil do kritiky FEDu tak každý ví jak dopadl.Já jsem sice ateista ale přesto mám v knihovně vedle Marxe i Bibli a dokonce poválečné londýnské vydání podle posledního vydání Kralického z roku 1613.Ještě na střední v literatuře jsme brali i Bibli jako literaturu a nechájí se tam najít moudra jak už zpíval Werich "Čtěte Bibli tam to všechno je!"Tak doslova se to brát nedá ale mě se nejvíc líbí Píseň Šalomounova, 7. kapitola."Jak jsou krásné nohy tvé v střevících, dcero knížecí!"atd.
    Má to i erotický nádech a vůbec jako oddechové čtení doporučuji.Teda teť jsem napsal jeden z mojich nejdelších příspěvků!
    • ... TEŤ jsi byl jako vždy hodně MIMO :)))
  • Janě asi nikdo nevolá, tak je nas.raná na celý svět. Vybíjí si energii po internetu. Lituji ji, že má slepičí mozek
    • ... ty nemáš vůbec žádný :)))
  • Hmmmm... To mame vsichni opravdu veeeeelikanskou radost, ze papez zvedl telefon a nekomu zavolal... Nechtel nahodou volat nejakou jinou linku...??? A co kdyz ten hosik ma svou linku se "zvlastnim" tarifem? No jak to potom "svaty otec" vykaze ve fakturach? *1* Uz se tesim, az zavola nam vsem a rekne: "Tak moji mili, cirkev se vzdava vseho NAKRADENEHO majetku ve prospech Vas, obycejnych lidi a bude zit tak, jak ji to prikazal PAN BUH..."!!! *1* *1* *1* Amen...
  • Ten student, co je mu 19 let, vypadá starší než Bible!
    • Ty musí mít taky velký ikvé, žes nepochopil, že je to jen ilustrační foto
      • ... to ty mas IQ nejmene 12, trotle :)))
    • Ty musí mít taky velký ikvé, žes nepochopil, že je to jen ilustrační foto
    • ... hlupáci jako ty dokazují svou omezenost při každé příležitosti :)))
      • Modlím se za tvé uzdravení, prostořeký blbečku!
        • ... na to ti sere :)))
  • ...jestli chceš, tak mi tykej a jak chceš mi říkej... *7*
    • To ti nestačí, že ti říkají "Evča k neutahání" ?
      • ... to tobě říkají vemeno :)))
  • ... "papež zavolal obyčejnému smrtelníkovi", se musím smát obyčejnému smrtelníhovi :)))
    • směj se sobě, de....ile
    • ... smrtelníkovi
  • Tak na 19 nevypadá!!
    • Má 19 ale odpracovaných ve fabrice.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit