Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jaké zákony máme, tací jsme i my. Tady přece nejde o Mynáře, ale o princip. A když vám toto nevadí obecně, tak to, že plivete pouze na jednoho vychcánka, který si dovoluje to, co zákon dovolí, a jinak jste v klídku, je pokrytectví. *12* *16*
  • nicolles
    A už má soudruh Mynář prověrku?
  • Mynář vyhověl zákon, proč by měl dělat víc?
    • A víte vůbec, co vlastně dělá, když je bez prověrky ? *14*
      • jednak nevím, zda prověrku mít musí, jednak nevím, zda o ni včas požádal, ani proč tak dlouho trvá a hlavně - je mi to zcela jedno.
  • Zavádějící nadpis i článek.
    Mynář jako pokaždé našeo obrzličku v zákoně a nepodal majetkové přiznání nýbrž jen protokol že nebyl ve střetu zájmů. Kde uvedl že dělal pro čtyři firmy.
    Dříve nevěděl kam to odevzdat a teď zas neví co má odevzdat. Jaký prezident taký kancléř.
    Tenhle ubožák privatizoval se Zemanem Mosteckou Uhelnou. *16* *16* *16*

    *16* K tomu není co dodat. Doufám že ho vezme čert jako Grose za privatizaci OKD. *16*
  • Toho zkurvysyna Mynáře potichu odstřelit.
  • dostál zákonu? - dostál, no tak ať poslanci změní záko a on bude muset dostít novému,,, já bych taky neřekla takové náně ani slovo navíc.
  • ... Starostové jsou ale rozčilení, Mynář jim prý dodal pouze prohlášení podle zákona o střetu zájmů. Dokument neobsahuje prakticky žádné informace o Mynářově majetku...

    A prověrka také v nekonečnu...
  • super zpráva,doufám že nám media předloží podrobnosti,vzal jsem si na to v práci neplacené volno *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit