Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To se ani nedivím, někdy před 6 lety požádal o prověrku a než by ji dostal tak stejně by skončil se Zemanovým mandátem, tak to nemá vůbec žádnou cenu.                                                                              Takto u nás pracují ne jenom soudy, ale všechny státní instituce, než se pohnou tak člověk dávno zemře a potom už nemusejí nic řešit. Když jsem se ženil, tak to trvalo asi 10 min. Když jsem požádal o rozvod, tak než soud rozhodl čekal jsem 10 let. Na co máme státní aparát s úředníkama který k ničemu nejsou. Soudce nejsou o nic lepší. Jeden člověk mi říkal, že měl být odsouzen, byl již v podmínce a měl dostat 5 let. Za 50 000 Kč mu soudce dal souhrnný trest (podmínku). Všechno je to hnůj.



  • KIMCID

    30min45sec

    https://www.youtube.com/watch?v=mmpNyv_iWwE

  • pavel.zajda.7
    Ovčákovi se dnes povedl opravdu dobrý fór - pan prezident Zeman bude prý zítra fandit Petře Kvitové....aby ne, Rusky a Číňanky už z turnaje dávno vyletěly....švajneraj na Hradě, kam se podíváš.
    • KIMCID

      jak ubohé ale co od tebe čekat že paciente z Kosmonos.

      on je na rozdíl od tebe vlastenec ty jsi jen ubožák.

      • ANO, ANO Miloš Zeman je ruský vlastenec a český kolaborant, jeho jméno bude,zapsáno vedle Emanuela Moravce a Karla Sabiny.
        • KIMCID

          stále zústáváš ubožák

  • Pacholek z Hradu a jeho jizlivy usmev (podobny jako u Mynare) se diva na soudce jako na neschopne, protoze nejsou ochotni se podridit Hradu. Prohlasenim to pekne nakydal do kalhot hradnim panum. Cas to vse vyresi. Pozor Zeman muze udelovat milost.

    • KIMCID

      no bezmoc co :D

      • Jo ta tva...

        • KIMCID

          ne já se vám směji

  • To je novinka, to budou  kriminálníci obviňovat a soudit soudce? Jmenované prezidentem? Ten člověk se asi úplně pomátl.

    Bývalý vymahač Mynář nás přesvědčuje, že Česká republika není právní stát a veškerá rozhodnutí soudů jsou pochybná? Vždyť ten jeho Ovar a Hrabiš to mají na starosti!§§§§§§§§§§

    Co tam teda dělají, když podle nich nic nefunguje. Proč jmenují soudce, kterým nevěří? Prostě SOUČASNÁ VLÁDA BLÁBOLÍ žvaní, žvaní, žvaní a přitom tuneluje obce a podkopává právní stát.

     A Hrabiš POTICHU vyvádí z ČR miliardy, co si v tu NAKLAUSOVAL. Bůhví kam za hranice.

    • KIMCID

      ještě to dokaž místo plácání

      • Ne - ty dokaz, ze to tak neni... :-)

        • KIMCID

          Omyl ty dokaž že to tak je.Já se ptal první.Tak že jinak si tu cintáte na triko.

          • Necintam - mam bryndak...:-)

            Tak dokaz prezdivce powerdog, ze nema pravdu...

            • KIMCID

               proč vyvracet Fake News....žij sis tím blábolem

              • Reakce na příspěvek:

                Ta čeština, ta čeština...

                • KIMCID

                  Reakce na příspěvek:

                  když docházejí argumenty opravuješ ?

                  • Reakce na příspěvek:

                    Argumenty dochazi tobe = jeste jsi prezdivce powerdog nedokazal, ze nema pravdu...:-)

  • KIMCID

    z 23 prověrek má 22 a tu poslení už nepotřebuje tu nemusi dát soud ale zaměstnavatel

    • Má tak akorát víš co? Ovara u pr...le. ...nikdy žádnou prověrku dostat nemůže. To ji dřív dostane Kájínek s Roubalem.

      • KIMCID

        něco k tématu?

  • Bureš stáhl žalobu a Mynář taky. Po volbě zemana a babiše nemá naše justice důvěru, ani se nedivím, soudce jmenuje zeman.

    • KIMCID

      :D

  • Hradní pán se svojí dvorní kamarilou se už etabloval jako čtvrtý pilíř našeho demokratického systému, protože dosavadní demokratické uspořádání setrvávající na pilířích moci výkonné, zákonodárné a soudní je pro hašteřivost a neschopnost zástupců jednotlivých mocí málo dělné a přínosné. Právě vstup Hradu do dělby demokratické moci přinesl novum při budování polistopadového demokratického systému a zároveň učinil přítrž zvráceným snahám různých politiků, kteří se působivě zaklínají demokratickými hodnotami. Hrad přetnul všechny snahy o nastolení sofistikované diktatury v duchu drahošovské korektnosti.
  • O našich soudech a právnících vůbec si každý udělá obrázek sám - a nejvíce ti postižení. Onen "Román pro muže" je poměrně výstižným dílem....

    Chybí tu onen pověstný Damoklův meč - ergo nějaká ta zpětná vazba. Jinde jakž takž funguje, tu ji ovšem postrádáme.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit