Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro takové fanatické pitomce je nutno zřídit převýchovně - likvidační tábor "Osvětim 2015", nejlépe s třísměnným provozem. Není nad čím váhat ...
  • objevuje se novinka , stát zakomplexovaných impotentních mužů, kteří musejí ponižovat ženy a ničit památky....
    • Napiš raději o svých komplexech nebo "biologických hodinách", ať je sranda, puso ... *3*
    • Impotentní nejsou, jenom si jejich podstatná část nemá v tamním společenském uspořádání kde vrznout.

      Sexuální frustrace je hlavní hnací silou IS.
  • pod můj víc *1*
    • ... nevadí mi, že jsi primitiv, od toho jsem zde já, blbe :)))
  • ... na světě je spousta primitivů, stačí se podívat pod můj příspěvek :)))
  • Je známo že Islamisté i Putinovci mají v EU placené provokatéry kteří se
    snaží rozvrátit EU zevnitř a naverbovat naivní lidičky.

    Putinovci odsuzují majetné západní členy buržoazie a přitom jejich rudá překabátěná
    vrstva v podnikatelském převleku se díky zlodějnám řadí k miliardářům.

    Další řvou Ukrajina je Ruská a EU by se o to neměla starat. Snaží se tu rozšířit
    bacil zbabělosti aby se Putinovcům ustupovalo jako Hitlerovcům.
    • TROLL ...

      D*N*F*T *2*
    • Stačí se podívat např. na Aktuálně.cz. Rakouský občan českého původu Philipp Janýr podal trestní oznámení pro vlastizradu ve spojení se sabotáží na několik lidí, včetně prezidenta Miloše Zemana nebo místopředsedy ČSSD Michala Haška, mj. pomáhali ruským firmám zmocnit se exekutivní a zákonodárné moci v ČR. Trestní oznámení podal u Vrchního státního zastupitelství v Praze i Olomouci. Kromě Zemana s Haškem se oznámení týká také místopředsedy ČSSD Zdeňka Škromacha, šéfa poslanců ČSSD Jeronýma Tejce, hradního kancléře Vratislava Mynáře, místopředsedy SPOZ Martina Nejedlého a dalších lidí.
      To se stalo v roce 2013.
      Výsledek - Velké Rudé H.... zcela vypovídá o tom, kdo rozhoduje v tomto státě, a v jaké hluboké komunistické diktatuře to stále ještě žijeme.
      *12*
      • Lojzíku, vítáme tě, tos napsal za ty dlouhé týdny sám? bravo *15* *15* *15* *15* maminka tě dobře pojmenovala, nomen omen

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit