Přejít na výpis diskuzí

Na dánské debatě s karikaturistou Mohameda se střílelo, jeden mrtvý

14.2.2015 18:01
11 příspěvků

Na debatě o islamismu a svobodě slova v dánské Kodani, kterou organizoval karikaturista proroka Mohameda Lars Vilks, padlo nejméně čtyřicet výstřelů. Zraněni byli nejméně tři policisté, z toho jeden do hrudníku. Jeden člověk útok nepřežil. Dánská policie útok vyšetřuje jako teroristický čin.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • a nevadí vám, že stejní násilní hlupáci napadají i jiné muslimy? takže asi je náboženství jen zástěrkou zločinu
 • A to se v Brně najdou bezmozci kteří demontsrují za toleranci k náboženstvím.Hlupáci- sami za sebe se předvádějte.K islámskému psovi nechce být nokdo tolerantní.takové islámského psa je třeba permanentně ponižovat.On je fanatik který jen potřebuje zdejší vatu.Mezi svými by jej hladce identifikovali.Tady je tolerance.A to je právě ta škoda.
 • Bohužel, opět se nenašel nikdo, kdo by měl koule a z čeho palbu opětovat, takže útočníci se v pohodě vytratili, jako obvykle.

  A to se problém dal očekávat.
  • zastřelili ho a by to Dán - smůla, že *15* *15* *15*
  • Omlouvám se, policie střelbu opětovala, teď jsem si to pořádně přečetl
   • Problém je v tom, že policie chránila toho karikaturistu, a ne ten objekt, o kterém se dopředu vědělo, že tam ta sešlost bude. Nemyslím, aby tam polda v uniformě šlapal chodník, ale aby měli někoho zašitého v civilním autě, nebo v domě přes ulici... Ve Francii ta ochranka selhala úplně. Je jasné, že časem, když se nic neděje, vždycky ostražitost poleví a začnou tam chodit jako na pohodovou službu. Možná si některý zrovna "odskočil" a pak se šel podívat, kdo to tam střílí v druhým patře (jak praví klasik).
 • Křesťanská Evropa zahyne na svou toleranci. Jediným řešením je neprodleně zakázat v Evropě propagaci islámu v jakékoliv podobě, zavřít mešity a udělat z nich musea středověkého tmářství. Kdo se nepodrobí, nechť se z Evropy vystěhuje a kdo neučiní jedno ani ani druhé deportovat ze země a jakékoliv násilí trestat smrtí. Než se zase objeví nějaký magor s knírkem a začne dělat "pořádek".
  • jo, o křesťanské toleraci by mohly vyprávět mnohé národy, některé z nich na tu toleranci vyhynuly
 • Je to nehorázné že domácí občan musí mít ochranku aby ho nezastřelil
  šílený přistěhovalec který svobody které tam jsou neuznává.

  Radikální Islamisté nechtějí žít v EU ale předělat EU na Islamistický chalifát.
  Stačí se podívat jaké peklo na zemi vládne v oblastech které ovládá IS:
  • soudružko Pusinko, jste tak zblblá tou Vaší svobodou a demokracií, že si neuvědomujete jedno, a to: "že moje svoboda končí tam kde začíná svoboda toho druhého" a taktéž by se měla ta "Vaše demokracie" držet jedné pravdy: "Nedráždit hada bosou nohou!" Nejdříve "Západ" islámské země rozvrátil, vyzbrojil jedny proti druhým a teď se diví, že se to proti němu obrátilo. Takže by to chtělo trochu pokory. Už i ti "Vaší" amíci se stříleli za to když někdo urazil ženu nedej Bože jejich matku.
  • je dobře učit se číst s porozuměním již od první třídy, zaútočili místní a nemluvili arabsky, ale dánsky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit