Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Útočí šneci? Vy byste měli jít zas zpět do klecového lůžka, pacienti!! *1* *15* *1* *15*
    • přéééésně,zlatá mandelinka,tohle už amíci přehnali
  • Jen jsem nakouk a samozřejmě vytapetováno! Tak jen dodám,že třeba u nás jsou přemnožený americký raci španělský plzáci a vůbec havěti z celého světa.No Praotec Čech by se divil.
  • Chudí Rusové se na tak dobře vykrmená zvířata nikdy nezmůžou
  • Čím ubožejší blbost Semjon vypotí, tím je šťastnější!!!
    • Blbosti tu potíš ty když ze Simony děláš semjona.
      No alespoň každý chápe proč tak urputně propaguješ Gay kluby zlej ruskej trolle.
      Vadí ti prostě holky. Takže si jdi skočit na Prague pride a nezdržuj se tu *15* *15*
  • Skinheads
    v Rusku řádí hladomor takže tam mají velikost mravenců *15* *15* *15* *15* *15*
  • Šneci velcí jak basketbalisti *1* *1* *1* *1* *1*
  • Skinheads
    Co by za ně Rusko zmírající hladem dalo *15* *15* *15* *15* *15* *15*
    • ŘEMÝŠLEJTE
      Ještě než odešlete svůj příspěvek, zamyslete se nad tím, jestli přináší do diskuse něco nového. Zjistěte si, jestli váš názor nebo připomínku nenapsal už někdo před vámi. A ověřte si, že váš příspěvek není motivován jen snahou o provokaci názorových oponentů.

      NEURÁŽEJTE
      Příspěvky v diskusích samozřejmě nesmějí porušovat zákony ČR. Nepřijatelná je hlavně propagace národnostní, rasové, náboženské či jiné nesnášenlivosti. Vulgarismy, urážky nebo pomluvy směřující k ostatním uživatelům nebo redaktorům našich webů nemůžeme tolerovat.

      NEDBOČUJTE
      Držte se tématu daného článkem nebo tématem diskuse. Nezveřejňujte nesouvisející odkazy, komentáře nebo obrázky.
      • Radši házet perly sviňám než to říkat Semjonovi, ale hlavně by si to měl uvědomit ten xindl Ivánič Tiscálič!!!
        • Skinheads
          1. Já jsem holka Ivane.

          2. Ty který měsíce kradeš moje jméno a neumíš napsat jediný příspěvek
          bez sprostého napadení tu nemáš co kafrat o pravidlech.

          A ty Kárle - nemá ráda uplacené rozhodčí co jerdnytrestají a druhým hrubé zákroky
          promíjejí. až začneš napomínat i druhou stranu můžeš si hrát na rozhodčího - dříve ne *5*
          • NEURÁŽEJTE
            Příspěvky v diskusích samozřejmě nesmějí porušovat zákony ČR. Nepřijatelná je hlavně propagace národnostní, rasové, náboženské či jiné nesnášenlivosti. Vulgarismy, urážky nebo pomluvy směřující k ostatním uživatelům nebo redaktorům našich webů nemůžeme tolerovat.
            • Vy propagujete komunistickou sovětskou nesnášenlivost takže mlč
  • Jedině v amrdólii mají k žrádlu žebrácí šnečí stejky! V Rusku takové nemají tam musí jíst stejky z bejků a divočiny!!!
  • Skinheads
    V Rusku takové nemají. To víte v hladovějcím Rusku se ani šnek nemůže vykrmit *1* *1*
    • takové hlupáky jako ty taky ne *3*
  • Teda to jsou ale šneci!! Takový emerický, demokratický, taky sežerou vše nač přijdou!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit