Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zmetku jeden přitroublej na mně nic nemůže z tohodle dluhu připadnout já nic nikomu nedlužím,nic jsem si od nikoho nepůjčoval tak si jdi cintat pentli ke Kalouskovejm hováde sedmitečnej !!!
  • Zadlužení je veliké, ale s porovnáním se státy EU patří k nejmenším
    • A kdo to podle tebe Vlku zaplatí, a kdy ?
    • ty tomu tak rozumíš blbečku :-))) Vlku
    • Ano,to je pravda,ze k nejmensim.Ale tento stat nema sanci dluh srovnat,ani omezit!
      Zazrana korupce,nezamestnanost,premnozeny parazitujici cikani,temer vse v dezolatnim stavu-ne jen silnice...
  • KALOUSKU už se vaří voda,do ŠVESTEK!!!
    • ?????????????
      • Asi si dotycny zacal varit vodu,a az budou svestky,tak ji do nich nalije... *1* Asi kvuli vaze,az je bude prodavat na trhu.Jinak nevim,k cemu tu vodu vari.Sam zatim neodpovedel. *11*
  • To je přeci ta správná rozpočtová odpovědnost. ,,Já" beru stotisíc měsíčně a ostatní to platěj.
    • Tak to se máš líp než já!
  • Kalousek rozelílal složenky s daleko meší částkou, takže asi jeho cesta vede do pekel, když je dluh o 1/3 větší. Za daleko menší dobu, než předchozí zlodějské vládnutí modrýchšmoulů a oranžovádovaných.
  • Já žádný dluh nemám.Ten státní dluh ať uhradí poslanci,senátoři a vládní činitelé včetně,kteří tam byli od roku 1990.To se nechá lehce spočítat,kolik jich bylo celkem.A všem to pěkně spočítat.
    • Souhlas Miroslave,jen ať to těm vládním hamounům pěkně spočítají.Za cca 22 let zadlužili a zničili tento stát porevoluční vlády"hadrové" revoluce.Přijde doba účtování,vládní zloději už se smyčka utahuje !!!!
    • Von ti to exekutor vysvetli,nemej obavy. *1*
  • Jenom chci znova připomenout,že systém dluhu je systém kapitalismu! Peníze ať je to jakákoliv měna ze světa nemizí ale vzájemným okrádáním jsou bohatý,kteří mají stále více peněz a na druhé straně obyčejní lidé,kteří neumí a nemají to v povaze stále chudší !!!
    Na netu jsem si našel docela zajimavé podání o tom co je bilion.No a v našem případě už je to 1,613 bilionu korun!Tady je vidět jak je nesmyslný a zrůdný systém kapitalismu!

    http://statnidluh.unas.cz/
    • Gottwalda ne tebe, soudruhu!!!
  • Cikani jsou taky cesi?Jak to z onech 300000 parazitu minej dostat???
  • Kalouskova rovnice - čím víc šetříme, tím víc dlužíme. *16* *12* *16*
  • Pokud dají ještě občanům hradit restituce kněžským podvodníkům,tak je ekonomičtější všechny kněžské podvodníky i politické lumpy,kteří toto zbídačení národa chtějí realizovat,odporážet na katovských mučírnách,tím nejkrutějším způsobem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit