Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to je jedno kolik máme policejních prezidentů,pokud mají průměrnou mzdu jako každý jiný člověk,tak to snad utáhnem a když ne tak si utáhnem opasky.já mám spíš pocit,že za komančů sme byli policejní stát a za každým rohem stál příslušník a lidi udávali jeden druhého.po pár letech euforie sme policejní stát ještě víc.proč někdo neřekne kolik policistů máme dnes,proč musí všude byt kamery,vše se musí evidivat a hlásit pamatujete si jak před pár lety sme stáli potupné fronty na dopravce a všichni sme si museli znova registrovat svá vozidla aby si to nemuseli přepisovat ze starých karet,jak sme si všichni museli měnit průkazy a dnes když nekde stojí odstavené vozidlo tvrdí,že se to nedá dohledat a že tisíce lidí ještě mají staré průkazy proč nás policie šikanuje na silnici,protože chytat zločince se neodváží.proč mi někdo přikazuje jaké mám mít gumy,nebo v jakém stavu mím mít auto.přiopadá mí to jak vědomé šíření strachu z mocipánů.a k té nehodě proč nám to vůbec píšou,ani nevím jestli měl helmu,ta prý pomůže.já se několikrát převrátil s traktůrkem v lese,naštěstí o mně nepsali.prostě to někdy nevyjde a je to tragédie.přeji raděj krásný víkend.M
  • Já myslím,že každý dospělý člověk je plně zodpovědný za svoje chování a měl by vědět jak si počínat.v každém chlapovi je přeci kus malého dítěte a všichni rádi občas blbnem.někdy se to prostě nepovede a když se to nepovede moc tak je to tragédie.ještě že se nestalo nic dalším lidem.já myslím,že se nám moc stýská po době,kdy se nic nesmělo,kdy nám všechno předepisoval soudruh a na vše sme museli mít povolení.ono je to vlastně pořád stejný protože všude sou pořád komunisti jako dřív. M
  • My komunisti nikomu nic dobrého nepřejeme!
    • *1* *1* *1* *1*
    • Správně, ať se každý zabije nebo zmrzačí podle svých finančních možností.
      • V tom našem Švejkolandu máme dva policejní presidenty, tak s tím třeba něco udělají. *1* *1*
  • Už je to tady! Další oběť hrátek se skútry, čtyřkolkami ve volné přírodě. Je neskutečné, co se děje na polích, lukách, v lesích. Co s tím hodlají dělat policejní presidenti? Obávám se, že jim jde spíše o koryto a kolik to hodí, než o to, jaká je situace mimo.
    Loni bylo mnoho červíčků v jablkách..
  • Když zahyne člověk, je to vždycky smutné a je jedno, jestli to bylo při práci nebo při dovádění nějakého nerozumného mlaďocha nebo jinho exhibicionisty. Lidem, holt, někdy chybí pud sebezáchovy.
  • Postrádám ve článku podrobnější informace.

    Pokud se na sněžném skůtru zabije horal při výkonu svého povolání, je to tragédie a upřímnou soustrast jeho rodině.

    Jestli na skůtru dováděl nudící se zbohatlik, je to v pořádku, že se zabil takhle v pohodě a nezpůsobil další škody nebo nikomu újmu na zdraví.
    • jste apsolutne bezcitny clovek jednou bych vam prala aby jste necim takovym cim prochazi rodina prosel i vy každý není hazarder bohužel i nstastne nehody se stavaji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit