Přejít na výpis diskuzí

Na Maltě se ve velkém střílejí vzácné druhy ptáků

23.4.2014 9:37
5 příspěvků

Britský přírodovědec Chris Packham kritizuje Maltu za to, že umožňuje střílet vzácné druhy ptáků. Malta si jako jediná v Evropské unii vydobyla výjimku střílet ptactvo v době migrace, ne však chráněné druhy. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • EU zoufalá instituce-věřte vážení tento id-otský projekt skončí v propadlišti dějin dřív nebo později .příšeřně drahej a nekoncepční a byrokratický podnik ještě s hloupěším aparátem .Falbr a čeští eurokomisaři to jistí. V této neštastné ale štědré pro eurok. levá ruka neví co dělá pravá . škoda vynaložených peněz ,škoda vynaložené energie do takové nicoty . jsou to amatéři s vyborným platem.
  • Ukázka práce EU - nás honí kvůli pomazánkovému máslu, rumu a jiným nesmyslů. Na to EU má energie dost, ale na Maltě nechají střílet ptáky, kteří v jiných státech EU jsou chráněni a ohrožení. Co chceme za této situace od EU opravdu nevím. Ukázka jejich blbosti a ta už kvete jako ikebana. Pokud nedojde k tvrdé reorganizaci a transformaci EU, tak ať klidně padne. Svojí blbostí, byrokracií a nesmyslnostmi se tento moloch zákonitě musí rozložit.
    • To jsi zjistil brzo chytráku. A co jsi dělal o referendu ke vstupu ČR do EU?
    • vydupali si vyjimku, jak se da v clanku vycist a nejaky clovek to tam ma na starosti, ruske narodnosti ovsem, takze predpoklad je ten, ze si tam rusove jezdi zastrilet...
  • Hlavně že se tam vymudrovalo spousty věci na ochranu památek a histroických dědictví ,ale zvířata se tam vraždí. *16* *16* *16* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit