Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  •        

                         Hahahahááá, to je legrační fabulace!

  • Marcelskrc

    A proč ostatní jako Merkelova a Macron?

  • To byli všichni z toho prognostického ústavu. Jak mohli bez souhlasu komoušů být v takovém hnízdě. Komouši jim to hnízdo zřídili.
  • lubos.zeleny

    Komentátoři by si měli uvědomit informační hodnotu článku v jehož titulu je slovo "nejspíše". 

  • My ostatní se zase Terminátore stydíme za takové slouhy jako ty, kteří přikyvují rusáckým gaunerům.

  • Pitomost jako noha.

  • "To je tak hloupé, že se to plebsu bude i líbit"

    řekl by tomu příspěvku nicku "Terminator" český umělec 1. kategorie - totiž Jan Werich,,,

  • Podle všech předpokladů bylo zjištěno, že za útokem jsou Američané, ale protože jim posluhujeme tak budeme tvrdit, že to byli Rusové. Stydím se za tento vazalský stát.

  • "Z Ruska nepošlo nikdy nic dobrého, jen samá reakce, zpátečnictví."

    To se vědělo už v 19.století, tak tady opakovaně uvádím a někteří to stále nechápou. 😉

  • Téééda, ani by mě nenapadlo, že jsme tak důležití pro GRU. Zatím si to myslel jenom Cibulka. jeho bacily se zřejmě šíří přes kyvadlo. 😇

    Rusové asi strachem nespí, co bychom jim tak asi mohli......😂

    Když na ministerstvo zahraničí útočil Poche, cítil jsem to jako větší hrozbu....

  • Zase ten Putin.Jen nechápu kde se v té zaostalé vydrancované zemi plné alkoholiků jak nám tu tvrdí berou ti hekři.Asi nějaký číňani  z Huawei co utekli ze zaostalé komunistické Číny.

  • ... už jsem o tom psal - PARANOIA  se tomu říká...

  • Přesně tak, nepochybuji že po prošetření těchto odposlechů ,také najdeme "ruskou stopu"   https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/americke-odposlouchavani-merkelove-a-dalsich-politiku-bylo-rozsahlejsi-342676

  • Nejspíše někomu pochodují ruský špioni v lebce.
  • Blbost, proč by se hackeři namáhali, když jim kolaborant Zeman a jeho věrný a oddaný estébák Bureš vyslepičí vše co si budou přát.





  • Marcelskrc

    Nemluv nám tu o sobě

  • A pak že prý já jsem paranoidní a konspirační teoretik.....😀😂

  • Kdesi jsem četl, že prý musí, protože v Moskvě mají kopie jeho hlášení, která předával StB jako konfident MAN a která nechal v Listopadu 1989 "prozíravě" skartovat.

  • pavel.zajda.7
    Musí dostávat z Ruska prachy, jinak jeho křiváctví nelze vysvětlit! Howada na Hradě, kam se podíváš...
  • Oprava- Zemana nemusí nikdo bít, je k zblití!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit