Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale no tak.Pokud takovou zprávu přinese Denník N přebranou od P. Fischera tak to zas nebude tak naprudko.S pravdou.Především ta tiskovina je takový podivný matlal který prskne do světa cokoliv. Jen aby byl vidět.Klasický výrobce informací, vzniklých z poloinformací.Chybí něco? Nevadí budeme fabulovat.Snad to klapne.Informátor je Pavlík Fišerů.Takový zakřiknutý kandidát na prezidenta.Když se nepodařilo - nevadí bude alespoň prskat špínu.Je takový lidový zastupitel.Na demonstraci na Václaváku dorazil slušně oblečen.A promyšleně si nechal natočit demo.ON a rozněvaný lid za zády.Evidentně je to ten z kategorie "křiváků od kosti".Takže pokud taková partička podává zásadní informace - tak budou s ručením omezeným.

  • Marcelskrc

    A ta zpráva je jak ověřitelná.?

    • ... i ve vlastním PC, resp. v internetové poště - různé e-maily jsou výsledkem činnosti těchto ... (slušný termín neznám!) 

  • Zřejmě protiruská propaganda v rámci módní vlny protiruské hysterie.
  • Zase ten Putin.Jen nechápu kde se v té zaostalé vydrancované zemi plné alkoholiků jak nám tu tvrdí berou ti hekři.Asi nějaký číňani  z Huawei co utekli ze zaostalé komunistické Číny.

  • Podle všech předpokladů bylo zjištěno, že za útokem jsou Američané, ale protože jim posluhujeme tak budeme tvrdit, že to byli Rusové. Stydím se za tento vazalský stát.

    • My ostatní se zase Terminátore stydíme za takové slouhy jako ty, kteří přikyvují rusáckým gaunerům.

    • "To je tak hloupé, že se to plebsu bude i líbit"

      řekl by tomu příspěvku nicku "Terminator" český umělec 1. kategorie - totiž Jan Werich,,,

  • Je to opravdu hnus, když prezident ČR  Zeman  kolaboruje s rusákama!!! Opravdu k zbití.
    • pavel.zajda.7
      Musí dostávat z Ruska prachy, jinak jeho křiváctví nelze vysvětlit! Howada na Hradě, kam se podíváš...
      • Kdesi jsem četl, že prý musí, protože v Moskvě mají kopie jeho hlášení, která předával StB jako konfident MAN a která nechal v Listopadu 1989 "prozíravě" skartovat.

        • To byli všichni z toho prognostického ústavu. Jak mohli bez souhlasu komoušů být v takovém hnízdě. Komouši jim to hnízdo zřídili.
    • Oprava- Zemana nemusí nikdo bít, je k zblití!
      • Marcelskrc

        Nemluv nám tu o sobě

  • A pak že prý já jsem paranoidní a konspirační teoretik.....😀😂

  • Blbost, proč by se hackeři namáhali, když jim kolaborant Zeman a jeho věrný a oddaný estébák Bureš vyslepičí vše co si budou přát.





    • Nejspíše někomu pochodují ruský špioni v lebce.
      • ... už jsem o tom psal - PARANOIA  se tomu říká...

  • ....."nejspíše"?

    ZCELA JISTĚ!

  • Téééda, ani by mě nenapadlo, že jsme tak důležití pro GRU. Zatím si to myslel jenom Cibulka. jeho bacily se zřejmě šíří přes kyvadlo. 😇

    Rusové asi strachem nespí, co bychom jim tak asi mohli......😂

    Když na ministerstvo zahraničí útočil Poche, cítil jsem to jako větší hrozbu....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit