Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • proc tak chce vetsina ucinit . Nikde se nepise o chovani tech rohingu vuci ostatnim obyvatelum statu. Podobnost ciste nahodna .
    • V Barmě už po staletí posílají mladé muže do klášterů, aby tímto regulovali populaci.
      Udržují tím své tradice a uctívají své bohy.
      A pak se jim tam nasáčkují jiní, co se množí jako králici.
      Tak se jim není co divit.
  • To by se mělo aplikovat i u nás *15*
    • Dal jsem + ale dodávám,že to je ten důsledek"rasismu naruby"!Před převratem/netvrdím,že bylo vše ideální/ ale cigani museli pracovat!Zase netvrdím,že se přetrhli ale vím o čem mluvím.Dřív jste měli na každého zaměstnance plán výkonů.Měl jsem třeba v nádvorní partě dva cigány a dva bílý.Dostali ráno práci a musela být hotová!!! No a když nepřišel do práce ať cigán a nebo bílý třetí den do práce tak se volalo VB a ti si ho našli.No a když to někdo udělal třikrát tak šel do basy a tam musel makat a ne jak dneska,že tam mají televizi,a já nevím co.Mají i uklízečky !!! Dřív když nemakal tak dostal jen chleba a vodu a dneska když se jim nechce tak nemusí dělat !!!!!!!!!!!!! Takže tak.
      • Tehdy byla práce,tak to nebyl problém.Dnes po sametovém podvodu to problém je.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit