Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co na to říct? No, z letiště se stane nejnebezpečnější místo v ČR.
    • Další důvod proč z Práglu nelítat. Ale zase na druhou stranu - Střelnice humanitárníhi bombardáka Václava Havla-- - letiště Ruzyně.... JO TO SEDÍ S POJMENOVÁNÍM PŘEDSTIHLI DOBU .... UFF
  • Další hračky?Nejdřív skenery pak rentgeny a teď střelnice.
    Terorista si cestu vždy najde.
    Letadlo je nejzranitelnější při přistání a startu.A v případě Ruzyně je to kdes v polích.Kdyby ho chtěl někdo sundat má mraky prostoru mimo letiště.
  • No paráda, tak to už neletím. *11*
    • Do Moskvy běž pěšky!
  • Letiště Václava Havla ?Kde to je?Já znám jen letiště Ruzyňe.
    • Hlavně že ta RUZYŇE - nedouku. Když už chceš chlístat pí-čo-vi-ny nač se česky.
      Nejseš ty nějaký zemanofilský agent kremelského skřeta komouno-fašisty putina???
    • Hmm, "aeroport iměni Putina" by se soudruhovi líbil víc? Však také ho tovarišči chtěli koupit, asi aby sem mohli jejich vojáci jezdit na dovolenou.
      • Nevim kdo a co je soudruh, patrně tvůj fotr .Já jsem čech a tradicionalista,tak že já chci zpět Ruzyň. *3*
        • Tak proč se k tomu soudruh hlásí, když není soudruh? *2*

          Chápu, že soudruh by chtěl zpátky Ruzyň, hlavně tu ruzyňskou vyšetřovnu StB a věznici, Tam by se i Putin přiznal, že je agent CIA.
          • 10.0.000.000% souhlas - to je to co na tom různým postokomoušským šmejdům nejvíc vadí.
          • neznám ani jsme nezažil stb to znáš ty a tvůj fotr soudruh.tak že to sem netahej.CIA ti max operuje v hlavě.
            • to tvrdiš ty že nebyl přitom to z tebe táhne
            • Soudruh nezažil StB, to znamená, že je mlaďoch, nezažil dobu komunismu a proto tady machruje. Soudruh se mýlí, ale můj fotr soudruh nebyl. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit