Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Byli mnozí vládcové rádoby "světových říší", které "budovali" "na věčné časy a nikdy jinak. A kde jsou ti vládcové a ty jejich říše dnes...

    • mun.go

      Jistě. No a co z toho plyne v souvislosti s Čínou?

  • Americký prezident vyhrožuje silou proti Číně

    Americké síly by bránily Tchaj-wan, pokud by ho napadla Čína, potvrdil americký prezident Joe Biden v rozhovoru se stanicí CBS. Ve stejném duchu se Biden vyjádřil už v květnu, jeho nynější výrok je ale podle agentury Reuters ještě jasnější.

    Aby se to agresorovi bidetovy nevymklo z rukou.

  • taj van ma tajny zbrane pozor !!!

    • mun.go

      Ano. Má technologie. Ale technologický náskok lze dohnat nebo technology koupit.

  • No, mohou. Nakonec vzorů je všude kolem dost. 

  • Jednotu Číny nikdo v řadě OSN nezpochybňuje

  • josef.chmela

    Ostrov je součástí Číny, tak si s nim mohou Číňani dělat to, co uznají za vhodné a nikdo jim do toho kecat nemůže. Je to pouze jejich vnitrostátní věc.

    • Komoušský ruSSácký troll se vyzvracel - nic víc, nic míň i kdyby jsi se z toho chmelíčku postavil na tu svoji rudou hlavičku.

      • Buřty, pivo a nenávist. 😐

        • Jé Hapka to už jsem dlouho neslyšel 

      • josef.chmela

        Přeci jen jsi hlupák. Vždyť ani OSN nezpochybňuje jednotnou Čínu do které patří i Tchaj-wan.

        • Kdo hlupák nazývá - tím sám větším je.

          Pro mne za mne ať Tchaj-wan patří komu chce nebo je samostatný. Ale jen nabubřelá komoušská sw.ě může vyhroživat silou. No pravda - nic nového, co jsou komouši za podlé bestie vidíme na příkladech jejich činů dnes a denně. 

          • goyim

            A zahraniční politika USA není postavená na vyhrožování, válčení, svrhávání legitimních vlád a instalování diktátorů / masových vrahů, že ne? Hahaha... 

          • mun.go

            Tak jen "nabubřelá komoušská sw.ě může vyhroživat silou"?

            Na rozdíl od  "nabubřelých komoušských sw.í" USA  nevyhrožovaly, ale rovnou hodily atomovky na Hirošimu a Nagasaki. 

            A co je NATO, ne-li útočný pakt s USA a jejich více jak 700 základnami po celém světě? 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit