Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já mám VUML a to je bes pochiby nejlepčí škola!
    • Na blby se namá reagovat, ti se musí přehlížet.
    • Takže, ty tu píšeš i jako pusinka, že...
  • Na všechny školy by měli dohlížet jenom absolventi VUMLu, protože jenom to jsou skutečně vzdělaní a inteligentní odborníci!
    • No, oni ty rychlokvašky co vycházejí s diplomem z našich soukromých VŠ jsou tak na stejné úrovni .
  • Po listopadovém chaosu v r. 89, máme v ČR více jak 80 vysokých škol. Valná většina z nich nikdy nikoho nic nenaučí a titul si tam student koupí. Mnoho tzv. vysokoškoláků, kteří takové školy "absolvovali", by za socíku mělo tak akorát na učňák.
  • A co Plzeň. To vyšumělo a falešní vysokoškoláci si užívají titulů jako by opravdu vystudovali. Jo za peníze u nás jde všechno. Že Marečku Bendo jak říká teta Němcová.
  • Já jsem také získala vzdělání na soukromé prestižní škole.

    ředitel říkal že tak inteligentní děvče za 50 let praxe ještě neviděl. *14* *14*
    • Soudružko Pusinko, tebe bych tak zrovna typoval na rozvedenou, nezaměstnanou ženu za zenitem, co si své mindráky léčí v psaní nenávistných příspěvků na internetových diskusích. A s klesající hladinou kvalitního krabicového vínečka, jsou tvé příspěvky stále více psychopatičtější. Ale nechci se tě dotknout, každý někdy prožívá období zmaru a deprese.
    • Ty jsi teda z té školy dobře vypatlaná. Můžeš si podat ruku tak maximálně s tobě rovnými blby jako je např. Bc. Jaroslav K. VS. To je také řádný bezmozek s nedokončeným vzděláním.
    • Ano přátele, i já mám vzdělaní na PRESTIŽNÍ soukromé vysoké škole. Proto jsem dnes ÚSPĚŠNÝ podnikatel a ne jako vy socki. Každy den si mohu doprat ve výřivce PRAVÉ šampanske. Jsem osobnost.
      • Ehm, mohu se zeptat, o jakou prestižní vysokou školu jde? Pokud vím, tak v ČR taková neexistuje.
        A je úspěch hodnocený dle majetku opravdu úspěchem?
    • Tak to zcela vypovídá o úrovni té školy. A pochlub se titulem soudružko. Jsi také Bc. jako jistý Kak, který má úroveň svých příspěvků stejnou jako ty?
    • psal hochu ? Brailovym pismem !!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit