Přejít na výpis diskuzí

Na Temelín mají zálusk už i Číňané

28.8.2014 21:25
30 příspěvků

Zájem v případě vypsání nového tendru na dostavbu jaderné elektrárny Temelín projevila Čína. Oznámil to mluvčí ministerstva průmyslu František Kotrba. Obdobná nabídka ze strany Číňanů platí i pro případný tendr pro jadernou elektrárnu Dukovany.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Dostavěli by ho určitě nejlevněji. Tendr by vyhráli a jihočeši a půlka rakušanů se můžou v klidu odstěhovat. Doporučuju Austrálii.
  • Ano, není nad Čínskou kvalitu. ...se docela divím, že ještě nemají hrdinné mrtvé tchaikonauty.
 • Dostavba Temelína nadluh společně s miliardami na církevní restituce je spolehlivý prostředek jak dotlačit Česko do státního bankrotu.Všechny straníky stran,které se po komunistech prolhali k moci a Česko zadlužovali,je třeba,na katovských mučírnách odporážet za vlastizradu národa Čechů s bezbřehou krutostí.Navíc znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.
 • Dostavba Temelína nadluh společně s miliardami na církevní restituce je spolehlivý prostředek jak dotlačit Česko do státního bankrotu.Všechny straníky stran,které se po komunistech prolhali k moci a Česko zadlužovali,je třeba,na katovských mučírnách odporážet za vlastizradu národa Čechů s bezbřehou krutostí.Navíc znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.
 • Tradiční čecháčkovské Vyhánění ďábla belzebubem ???

  Po listopadu se jednotná, všudypřítomná, tradičně husitsky loupeživě založená, na feudálním, dědičném, třídně zakomplexovaném kádrovém principu konsolidovaná a „jediná vedoucí státní strana KSČ“ spolu se svými, po srpnu 1968 plánovitě vytvořenými zemanovskými „disidentskými“ zálohami, za účelem udržení své reálné moci, pod vedením KGB „leninsky“ strategicky rozdělila na tři bojové a navzájem koordinované proudy, předstíraně a teatrálně spolu „politicky soupeřící“: 1) revoluční a třídně uvědomělí, přízemní „užiteční“ idioti zůstali v KSČM a odborech (aniž by se byť i jen pokusili založit alespoň jedinou vzorovou neparazitickou produktivní sociální firmu, penzijní fond, nebo proletářský kibuc) a v pohodlí vyčkávají na svoji šanci od masy neschopných socek; 2) mazanější zemanovští hajzlové podvodně „obnovili“ komunisty zničenou ČSSD; 3) nejcyničtější klausovské kryptokomunistické kolaborantské svi-ě založily z prstu vycucanou „pravicovou“ ODS a estébácké hlídací a vyděračské ABL agentury, různé tunelářské firmy, a pomalu zakládají nové krajně nacionalistické, protizápadní a zamindrákované partaje. Ani „levicová“ křídla v šovinistické, izolacionistické a kleptokratické nabídce nezůstávají pozadu a občas si s „pravičáky“ navzájem prohodí klíčové členy (Rath) a papouškované fráze. Takto je totalitně nevolnicky vychovaný, závistivý, zápecnický, bezradný a stádovitý volič fackován z více stran jako kibic v mariáši a může si vybrat, komu střídavě skočí na lep a koho bude „vlastenecky“ živit a na koho naopak v pracovní době žlučovitě prskat na bezplatném internetu pod taktovkou ruského agenta sjednotitele Vjačeslava Pružinského a jeho věrného soudruha Miloše Žvanila - až do návratu zdegenerovaných „árijských“ čechů do ruských stepí - či dokonce až za Ural - a jejich náhradou Novými Rusy, případně Novými Číňany.
  Tak jako původní bolševici prošustrovali poválečný lup, tak ti nynější stihli vyplýtvat výnosy z privatizace zkomunizovaného majetku do pochybných spřátelených tunelářských rukou. V nové nesametové revoluci už nebude z čeho rozdávat a bude se začínat od nuly.

  Nejzkorumpovanější jsou čeští kolektivističtí, ba stádovití voliči: za guláš, mávátka a jalový slib čehokoli prodají svůj hlas komukoli. Šarlatánský systém, založený na zhruba rovnoměrném zisku „standardně klauzemanovsky“ získaných hlasů pro falešné, umělé, neautentické a následnické partaje, vzniklé rozpadem „vedoucí síly KSČ“, nutno nahradit občanskoprávním adresným a zpětnovazebním systémem, z občany permanentně individuálně prověřovaných nejlepších zastupitelů - bez ohledu na jejich partajní příslušnost. Národní mužstvo se také sestavuje z nejlepších hráčů – nikoli „většinově“ z nejvlivnějších klubů a jejich bafuňářů, zajištěných finančně na čtyři roky. Každé jiné řešení je „falešný a prázdný“ šarlatánský trik.
  „Nepartajnická politika“ (podobná nezávislé advokacii), na bázi občanského zákoníku založená, má reálnou a logicky zdůvodněnou šanci, a to univerzálně.Všechno už tady jednou bylo – jenom zodpovědný občanskoprávní, adresný a průběžný volební systém na bankovně účetním principu dosud nikoli.Nepomůže nic jiného, než úplná obousměrná personální ručitelská adresnost a zpětnovazebnost volebního systému na voliče, včetně možnosti levného a voličsky osobně zodpovědného referenda i přímé volby kohokoli :„Státy se prostě udržují těmi principy, na kterých vznikly“ (korupčník TGM).
  Existuje stručný a logický, na partajích nezávislý projekt adresné spoluvlastnické demokracie (nikoli však falešné, diletantské a klamavé tzv. „přímé demokracie“): v článku „Právní stát" na google:
  http://www.inuru.com/index.php/spolecnost/organizace-spolenosti/324-pravni-stat-volby
 • Zoufálé vedení tohoto státu snad ještě českého má krátkou paměť.Poláci při MS ve fotbale na komunikace vzaly Číňany a jak to dopadlo ?Špatná kvalita ,nedodržení termínu apod a nakonec odchod.Jenom ne Temelín.Bylo by dobré ,aby se tato vláda radila s lidmi,kteří problematice rozumí.Baví mě ,když důchodce Pačes buňkař mluví do energetiky,které evidentně nerozumí.
 • Temelín dostaví Rusko. Jinak nám sem pošlou mírovou humanitární pomoc. Ta poslední nám pomáhala přes 20 let.
 • Stát,národ,který ztratí národní jmění je odsouzen k nesvobodě a zániku!
 • musím se stále jen znovu opakovat. Prostudujte si tajné dějiny Jezuitů, tak najdete odpověď na vše, co se v současnosti děje. Pochopíte, že za vším stojí Vatikán se svou hordou Tovaryšstva. Ti instalovali kapitalizmus stejně tak i komunizmus, včetně současného EU. Nato je prakticky papežovo vojsko, jako v minulosti byli křižáci. Je to stále dokola, jen ti v bludu udržovaní troubové to nejsou schopni pochopit. Je to stále dokola boj o moc, pokusy o likvidaci protestantů a pravoslavné církve a v neposlední řadě vyhlazení Slovanů. Kdo toto nedokáže pochopit, tak si zaslouží jen ubohé politování, jako nad nebohým hoovádkem.
  • Prdlajs Vatikán, ten už nemá skoro žádný faktický vliv. Světové Židovstvo, skupina Bilderberg dnes vládne celé euroatlantické civilizaci... *3*
  • Češi nejsou žádní Slovani, to je přežívající BLUD od obrozenců. Moderní genetické výzkumy prokázaly, že máme keltský základ a našimi nejbližšími pokrevními příbuznými jsou Bavoři a Francouzi. Žádní Slované. *14* *14* *14* *2* *2* *1* *1* *1* *16* *16*
   • bludy obřezanců?
 • Na Rusko je vždy spolehnutí. Když někdo dodržuje mezinárodní smlouvy, tak to jsou Rusové. Celistvost Ukrajiny je krásný příklad. Číňané se taky vzorně starají o bezpečnost Tibetu. Takže, soudruzi, obchodujte s Čínou. Je tady vysoká šance, že dostanete na odškodnění nějaké dotace. Koho si ale vyberete, až bude Rusko opět válčit s Čínou ??
 • Číňani - no nazdar...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit