Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když nevědí co s nim, tož ať mě je pošlou. Já už bych věděl co s nimi! *2* *14* *1*
  • ROB3
    Naší povinností je pomáhat potřebným k získání finanční stability Aby se setkají s požadavky života a pomáhat těm, kteří jsou ve finančních krizí. Ti, kteří byli odmítnuti jejich bank a dalších finančních agentur, které vedou ke svému rozdělení finančních prostředků, neztrácejí naději. Půjčky jsou pro ty, kteří mají zájem za přijatelnou úrokovou sazbou 3% z minimálně € 3000 až maximálně € 5.000.000 k dispozici.
    kontaktujte nás emailem na wixfinancialcorporation@outlook.com
  • dlouho tam nebudou.špatnej číšník Janoušek je venku a jen co se spojí opět se špatným bufeťákem Rittigem budeme mrkat na drát jak ti umí hospodařit! a ne Babiš s Krnáčovou...bordeláři všech zemí se spojili
    • A když k tmu přiberou Mazánka Béma, tak zase vymyslí nějakou "oupn krad". *15*
      • už tak "loupn krad", víme sajmon
  • Mafián Pavel Bém zadlužil Prahu.Teprve pí.Krnáčová jeho dluhy a podvody zprovodila ze světa.Pokud byl náš stát právním státem,tak P.Bém by už dávno zahříval světnici na Pankráci.
  • Oni už si, holky a kluci co se spolu baví, poradí. Něco už vymyslí...
  • Na Hlídacípes.org vám SerePes.cz to snad vidíte sami blbečkové!!!








    YEAH !!!
  • Kdybych tam byl já, tak mají kulový.
  • Jak je vidět, Babiš hospodaří i přes Krnáčovou dobře. Všude jdou peníze do plusu *14*
    Měl by se dostat na Hrad, aby i tam se ušetřilo.
  • tak je rozdejte zastupitelům

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit