Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tato vláda je ostudou celého národa. Pryč s ní! Arogantní, je jim jedno, jak jsou lidé nespokojení, jejich reformy to je jen ožebračování obyčejných lidí s důsledkem propadu středních vrstev. nejhorší je, že spousta lidí si to ještě neuvědomuje nebo nepřipouští ty dopady. Je potřeba ještě masovějších stávek, aby se zapojilo co nejvíce lidí, jinak z nás všech udělají chudáky.
  • Měli by odboráři vydržet a přitvrdit.Když jsem vyděl Drábka jak se k demonstraci povýšeně vyjádřil.Tak bych mu dal par facek.
  • Tady jsem někde četl že vláda na demonstraci nereagovala.Kdo je to vláda? Proboha,jen pár strejců a většina si s nimi neporadí-lidé si je sice zvolili,oni však tento stát neřídí a naopak prosazují protilidovou,asociální politiku.Tak co jako s nimi. *10*
  • Večer Janeček ohlásí ve své tv,že se na Václ.náměstí sešlo pár zoufalců a venkovanů,kteří využili akce odborů k nákupům v Praze. *11*
    • Pokus to nedojde vládě ani nyní, pak je třeba po vzoru Francie vydržet stávkovat alespoň měsíc a pak se ta vládní pakáž snad chytí a začne přemýšlet, jinak jsme v tomto státu úplně v pr----.
      • To není vláda,ale mafie bez pravidel podporovaná médii a totalitní tv,ale jak je vidět,tak pražáci jsou spokojeni,protože mám pocit,že nás tam bylo asi šest.Ale jak se říká,že každý stát má vládu,jakou si zaslouží!!!! *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit