Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Náckové z Pravého sektoru se už nechali slyšet, že oni žádné příměří neuznávají. Takže příměří bude asi velmi křehké. Je jasné, že kdyby východoukrajinská domobrana složila zbraně, rovnalo by se to sebevraždě, neboť náckové z Azova a Ajdaru by tam rozpoutali pogromy na obyvatelstvo. Tyto prapory se totiž již dávno vymkly ukrajinské vládě a co hůř, samotná vláda se jich bojí a nenajde se síla, která by je rozpustila. Jedno vytáhnou i na Kyjev. Bohužel, Ukrajina si vytvořila nové SA a do budoucna velký problém.
  • nekrmte trolla soudružku Pusinku *3*
  • http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Drsny-srbsky-politik-Seselj-po-dvanacti-letech-propusteny-z-Haagu-Za-vsechno-zlo-muze-Zapad-A-Putinovo-Rusko-s-Cinou-361347

    http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Cesky-europoslanec-ma-sokujici-informace-U-Debalceve-je-obkliceno-2200-vojaku-NATO-Proc-to-nikde-nepisou-362107

    http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Analytik-Campbell-dosel-k-zaveru-Pat-mezi-USA-a-Ruskem-bude-pokracovat-prodlouzenim-konfliktu-na-Ukrajine-Zde-jsou-fakta-362084
  • Soudruh Putin je tak maličký že ochranka musí zavírat okna aby ho
    neodnesla moucha. *1* *1*
    • Za to ty tvoje ctyrky neodnese ani slon co?
      • Jsem mladá takže jsou krásně pevná a hrdě vzpřímená. *14*
        • A neodnese je ani slon :-D
          • Máte jméno koko. že za ním následuje dák. *2* *2*
            • nejmenujes se safranek? Stejne se chova muj sef :-) Jinak ne DA ale TI :-D
            • Doufám tedy že tam nemáte Ruské DA sudruh. *2* *2*
            • jsou tam dve tecky ne tri - takze ani slon :-D
  • frantíku, to si to hergot nemůžete najít sám? http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Cesky-europoslanec-ma-sokujici-informace-U-Debalceve-je-obkliceno-2200-vojaku-NATO-Proc-to-nikde-nepisou-362107 *11* *11* *11*
    • Proč hledat když tu mají služku - tebe. *15* *15*
  • nekrmte trolla soudružku Pusinku *3* *3* *3*
    • Co ji poradne vycakat pusinu, treba by byla nakrmena az az?
      • Když si to zaplatíš tak můžeš.
        • Jasne nakrmime a jeste zaplatime :-D Kde mas pasaka?
          • Toho? tsss. Nebudu dávat někomu peníze za to co musím oddřít sama.
            • Hm takze pomyslny pritel a jsme doma ...
    • Necito. *8*
  • Mír zavládne až z Ukrajiny odejdou všichni Ruští teroristé a vrazi.
    • Mír zavládne, až všichni banderovští ukropi budou na krchově nebo v gulagu včetně tebe, šílená syfilitičko. *1*
      • Putinova KGB zavraždila víc lidí. Bandera je proti nim hodně chudý příbuzný
        co se vražd týče. *2* *2*
        • Jdi se vycpat, krááávo. Už jsi nudná, s tím mrančením. *11* *12*
          • Zase vedle zlatíčko. Jdu se nacpat. Nechala jsem si z restaurace dovézt večeři. *14*
            • Mám rizoto a dobré vínko. Nechala jsem donášce spropitné 300 korun. Drobné.
            • Ahaaa, z nemocniční kuchyně konečně dorazily umělohmotné párky s hořčicí. *1* A nééé, aby sis to cpala zas mezi haksny jako minule, huso.
  • PL: Český europoslanec sděluje některé věci, které se prý jinde v českých médiích nedočtete. V kotli u strategického města Debalceve, kam separatisté údajně odmítli pustit pozorovatele OBSE, je podle něj obklíčeno na 2200 vojáků ze zemí NATO - Finové, Britové, Poláci a další. A to nejsou jediné informace, které se k českým čtenářům nedostaly. zajímavé, že. A proč se to k nám nedostane?? protože naše vláda se Zaosrálkem V ČELE a české mediální ŽUMPY
    musí plnit zadání pUSsy embassy (dobře zaplacené!!!!)
    • aha,asi vám to povídala Madla z kantýny že ? jéé další krmelec nastoupil na šichtu *11*
    • ???
    • Můžete mi prosím vás říct jméno toho českého europoslance a nějaký odkaz kde se také dočtu jeho slova,je to celkem šokující,předem děkuji
  • Přeji všem hezký večer a Trolla tolik nedrážděte ať ho nevyplašíte,měl bych po každodenní porci zábavy.Děkuji *15*
    • Tak už táhni do makakovy rrrdele, dneska jsi mu ještě neudělal anál, ližprdelko. *1* *1*
  • Přehled bojových událostí na Tiscali.

    Komunistický Nacista Worldonline machroval ale zase se rozplakal jako malá holka.
    Pomlouval lhal vyhrožoval a když zjistit že za to se ručně trestá utekl za soudní
    sukni s křikem: Pomoc! Ona je na mě zlá! *2* *2* *2* *2* *2* *2*

    Soudruh Ko má zase mindrák z toho že mám více peněz než on a přitom se rolik
    nenadřu. Jo chlapečku kdo má čtyřky nepotřebuje lopatu. Tak už to chodí.
    • No vono taky kdo ma 4rky se kolkrat an k ty lopate nedostane - to mas pravdu :-DDD
      • Já hovořila o dívčích pokladech na hrudi nedouku. *2* *2*
        • No, když budeš upřímná, tak přiznáš, že jsou to syfilitické nádory, jeden máš na pupku a druhej na rrrdeli. *1*
          • Tsss. Tobě pošlu drobné na pivo a buřta. To je podle vás dělníků přeci vrchol blaha. *2*
            • No vidíš, jaká seš pizda obřezaná. Nejdřív slibuješ a pak nic. Fuj tajbl. *11* *11*
          • prostě tě žere že jsem tě nenechala sáhnout. *1* *1*
            • Až mi pošleš těch dvacet litrů na účet předem, jak jsi slíbíla. *1* *1* *1*
      • Tenhle exemplář chodí na nádru za polívku. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit