Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co to je za nesmysl. Náš pan exprezident Klaus jednou řekl že celej ten humbuk kolem klimatických změn, a to oteplování je, je hloupost. Nahrává to jen některým lidem do kapes. Pan exprezident Klaus je vzdělanec a ví to. Tak to je.
  • Díky voteplení, uspoří se za uhlí. Takže bude míň CO2, a zase se za 100 let vochladí. *2* *2*
  • nejakej smejd intelektualskej . Narval bych ho do Miselinky koulet gumy aby poznal co je to prace. Pak by na ten kapesnicek sakra rychle zapomnel. Makal by na 200 procent , docent. Halik.
  • Jedním ze základních přírodních zákonů je zřejmě princip akce a reakce nebo zákon zachování rovnováhy. A tak když přemnožené lidstvo svými sebevědomými zásahy (přece "poručíme, větru, dešti") narušují rovnováhu, tak si ji Příroda opět zjedná tím, že zdecimuje přemnožené lidské parazity. A ti co přežijí někde v jeskyních si budou večer při ohních vyprávět legendy o tom, jak se lidé vzbouřili proti bohům, přestali plnit jejich vůli a bohové je za to potrestali potopou nebo jiným zničením. A pak zase budou lidé uctívat Přírodu, jako to stále činí přírodní národy.
  • Jaképak studie. Kdo nevěří profesoru Klausovi je zrádce a zločinec. A pan profesor říkal, že se nic neděje . Tak co?
  • A proto je důležité zateplovat!
  • Rudořitnící to vyřeší. Pošlou po pětikoruně na KLDR, po třech kačkách na Kubu, a pak poručí větru a dešti. Optimistická prognóza, no ne?
  • Příroda si už nedokáže sama poradit s přelidněností zeměkoule. Proto vnukla lidem potřebu sebezničení. *8*
  • Konečně teplíčko, ještě by to chtělo moře- je třeba vybagrovat Moravu a je to.
    • Proč se navážíš do moravanů,vybagruj si to u sebe
      • Ale no tak, proč se kohoutíš, nebuď tak cimprlich. Já si taky někdy rejpnu do Brňanů nebo jiných obyvatel Moravy a přitom proti nim nic nemám, setkal jsem se tam s mnoha uřímnými lidmi. Je vidět, že už nám chybí schopnost udělat si legraci smi ze sebe. *4*
    • Co takhle vybagrovat Prahu a její širší okolí,třeba tak jak máš Ty vybagrovanou palici.To by hned byl jiný život.Vypatlanče. *1* *12*
      • nastejno. V Praze se pepickym dialektem uz ani nedomluvim a to jsem rodilej prazak. Zato tech toz , ba , enem , henten slysim denne tolik ze uz mam nekdy strach jestli mi plati tramvajenka na prazskou MHD , nebo jedu jako obvykle nacerno.
  • Dosud po miliony let si Země s každým katastrofickým vývojem poradila, jinak bychom tu my nebyli, naše životní prostředí je tedy stabilní, po každé změně se časem vrací k normálu. Vlny veder byly i dříve, jenom na to lidé díky stárnutí paměti zapomínají.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit