Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby komunista neměl mozek,tak by nebyl komunista,ale pravicový blb.
  • Kdyby měl komunista mozek, nebyl by komunista.
    • Máš pravdu ale ty tam máš nasráno.
  • Když jsem ho viděl poprvé hned mi bylo jasné že tam dlouho nevydrží.
  • Čekám na vyjádření .... paní Němcové .... !!!!

    A taková to byla čistá strana ... ODS *12* *12* *12*

    Nečas : já o ničem nevím.... ani nemůže vědět udajný atomový - svazák
  • Slušnějšího ministra Pospíšila vystřídal zřejmě grázl non ultra a Nečas tomu jako vždy požehnal. *12* *12* *12* *16* *16* *16*
    • Nečas má celou vládu grázlů.
  • No tak to tedy trvalo opravdu dlouho,ta jeho čestnost,přímost,profesionalita-jak to vlastně ten Nečas u jeho jmenování říkal?Je vidět,že jeho výběr je pořád totéž a pořád na jedno brdo-darebák vedle darebáka.Je ve vládě vůbec někdo,na koho nebylo podáno trestní oznámení?To už nám vládnou opravdu jen ti nejlepší?Výběr?Elita?Kuš!
    • Myslím,že na jejich mluvčího Schustera ještě ne ! *3*
  • další hajzl
    • Seš!
  • Po roce 1989 bylo těžko vybrat jediného slušného člověka.Jeden větší lump než druhý se dostal k majetkům. Teď máme nejen mafii, ale celou vládu kriminálníků.
  • Vypadá to,že Nečas má šťastnou ruku při vybírání ministrů.Stále více se ukazuje,že nakonec vybere pořádného darebáka.
    • Kde nic není,ani smrt nebere. Ukažte mi někoho z TOP O9 či ODS,kdo nepatří do kriminálu? Smůla,že jejich majetky už nikdo ve švýcarských a jiných bankách nedohledá! *3*
      • Měli by je zavřít na tak dlouho, aby si toho ulitého majetku vůbec neužili a ani nikdo z jejich příbuzných.
        • Tak tak, všichni komunisti doživotí, ale v kubánské věznici!
          • Blažek je komunista? Nečas je komunista? Parkanová je komunista?Drobil je komunista?Píková je komunista?tí co pro zločiny či neschopnost museli z vlády ODS odejít byli komunisté?...:-)))))))))))))))))Jinak tato vláda je tvořená přeběhlíky v politických stranách ,příkladem.TOP09 přešběhlíci z KDU,ODS-US,ODS, Lidé přeběhlíci z ODS,KDU a VV:-))) VV přeběhlíci ze SZ,KDU,ODS:-))))))))))Myslíte si,že přeběhlík je morální?je čistý, nebo je to koryťář?:-)) V KSČM jsou přeběhlíci, koryťáři,..?:-))))))))))))))))))))))))))))))))))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit