Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit

  • Jako
    svobodný muž, který se velmi obtížně seznamuje s dívkami, jsem již dlouho
    přemýšlel o tom, jak se nejlépe zbavit sexuálního napětí. Přemýšlel jsem o
    koupi nafukovací panny, ale nakonec jsem se rozhodl zajít na mýdlovou
    erotickou masáž: https://masaze-princess.cz/mydlova-masaz/ a od té doby tam
    chodím pravidelně.

  • Používáte nafukovací pannu často? nebo ji máte více ve skříni? díval jsem se, že se cenově dost liší, a tak přemýšlím, jestli si nafukovací panu pořizovat, jaké to je?

    • Tak to je hodně různé. Když mám manželku doma, tak ji tak často nepotřebuji. Když odjede na služební cestu, tak si ji občas vytáhnu. Je rozdíl jakou si koupíte. První jsem měl tu nejlevnější, která nestála za nic. Pak jsem si objednal kvalitnější, a jsou jsme spokojený. 

      • Kolik stála ta kvalitnější cca aspoň?

        • Kupoval jsem za 2 tisíce korun z erotického obchodu eroticsexshop .cz, doporučuji se podívat na jejich výběr. Mají super ceny.

  • Já ji mám doma také, není nad ni, když žena není doma :-D
    • Já mám taky doma nafukovací pannu není se za co stydět, kupoval jsem ji nedávno www.sexshop.cz/nafukovaci-panna-svedka-anna-d15569.htm
      • Tak jsem si ji také objednal, a hledím jak to přišlo rychle a také jak dobře diskrétně zabalené
  • A nikdy jí nebolí hlava.
  • Když bude potřeba, tak se stará nafoukne a po použití se hned vypustí. Vyjde to na pár korun a ne každý měsíc na tři čtvrtiny výplaty jako nenafukovací stará. A když začne ucházet, tak stačí jen zalepit díru a přifouknout. *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit