Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už jsem to psal, že si počkáme na projevy komplikací této "banální nemoci" u dětí matek, které podlehly stupidní propagandě 

    Na rozdíl od jejich hlouposti a bl...ému žvanění nedávná německá statistická studie prokazuje, že riziko rozvoje subakutní sklerotizující panencefalitidy (pomalé virusové onemocnění mutantní formou spalničkového paramyxoviru, který zde napadá napadá centrální nervový systém) je až 

    1 : 1.700 

    u dětí, které prodělaly spalničky před pátými narozeninami.

    Důsledkem je časté postižení sluchu, či zraku (nebo obou těchto smyslů), případně obrna a atrofie jedné či více skupin kosterních svalů - nevysvětlitelné jiným mechanismem. 

    Dětští lékaři se mají na co těšit!

  • Bylo by dobré kdyby web Tiscali uvedl seznam "nevhodných" slov, případně je v příspěvcích nějak odlišil. Je skutečně komplikované odhadovat myšlenkové pochody cenzorů a tipovat které slovo je "nevhodné" a které ne, zvláště když se mnohá slova v běžném životě i ve zde uvedených článcích standartně používají.

    • Jsou i jiná "nevhodná" slova. Já jsem jsem na podzim napsal, že přišla pořádná vichřice a tak jsem alespoň nemusel klát.t ořechy, protože popadaly samy. A slovo "k.átit" je prý nevhodné. 😯

    • Souhlasím s vámi, nicméně se na základě vlastních zkušeností domnívám, že se nejedná jen o slova, ale i o názory. 

      • Musel jsem dlouho tápat, než mne napadlo že cenzorovi vadí například slovo št..tka. Zvláště když doma malířskou št...tku používám běžně i několikrát ročně. Ovšem chápu že to může mít i jiný význam tak by nám to cenzor svým přehledem nevhodných slov či pojmů měl usnadnit....🙂

  • Tak to ti, kteří podlehli oficiální propagandě a nátlakové manipulaci a nechali se op..chat jak stará št..tka, můžou být v klidu. JSOU ZA VODOU. Zatímco ti, kteří použili svůj mozek a nenechali do sebe a svých dětí neznámými cizími lidmi bez zodpovědnosti nap..chat jakási pofidérní sv..ns..va typu hliník, rtuť formaldehyd, bakterie a jiný humus, vymřou na mor kurděje a možná i horečku omladnic, naivkové kteří uvěřili agitaci "doktora Mengeleho" a farmakofirem, které si spokojeně mnou ruce nad rostoucími zisky, přežijou. Sice možná s autismem nebo jinými problémy, ale kdo by takové banality řešil, že....🙂

    • Minulý týden proběhla médii zpráva o dánské studii na neobvykle rozsáhlém statistickém souboru se závěrem, že očkování s autismem nesouvisí.

      Nedávno jsem si nechal do sebe píchnout po několikáté (!) několik pofiderních svinstev, proti tetanu, žloutence, tyfu (víc si nepamatuji, očkovací průkaz momentálně nemám v dosahu) snad plíseň nebo co, a problémy nepociťuji. Ale jistě, mohu být vzácnou výjimkou. A farmakofirmy si mnou ruce, nedivím se, po pohled na účtenku.

      • Po tom co už za poslední desetiletí vím, mám celkem pochybnosti o objektivitě "různých studií". zvláště když existují opačné studie které zjistily jiná fakta ale tak nějak "jsou přehlíženy". dost vypovídají různé materiály jako například kniha "Očkování, obchod se strachem" a jiné. Podle dat se zdravotní stav populace začal výrazně zlepšovat s kvalitou stravy, pitné vody atd. Očkování se plošně zavádělo právě v období kdy nemoci zaznamenaly ústup. Tak se to začalo dávat do souvislostí. Nicméně, dejme tomu že  je očkování přínosné....to nic nemění na faktu, že každý má právo rozhodovat o svém zdraví sám....

        Problém je v tom, že lidé byli vždy učeni slepě věřit tvrzením toho kterého režimu. a je teď jedno zda to byl středověk s jeho učením Geocentrismu a povinnosti nevolnictví, nebo Nacismu s jeho doktrínou Nadčlověka, Komunismu s jeho ideologií očkování a Darwinovskou pseudovědou, nebo Kapitalismu s jeho doktrínou zisku přes mrtvoly. Také jsem kdysi slepě věřil šéfideologům režimu než jsem na vlastní kůži i v nejbližším rodinném kruhu viděl, že věci se mají úplně jinak. Většina lidí je naučena slepě důvěřovat pohádkám toho daného systému v němž žije, jen občas se v každé skupině najdou "rebelové" kteří se na základě vlastní hlavy a vlastní zkušenosti odváží zpochybnit vnucovaná tvrzení. Často zato zaplatí životem, Giordano Bruno, babky bylinkářky, Antifašisté, antikomunistický odboj, anebo současní údajní "spiklenečtí teoretici" zpochybňující očkování, teorii pádu Dvojčat či jak doopravdy proběhlo přistání na Měsíci. 

        Odmítat očkování není projev hlouposti, nýbrž naopak odvahy, poněvadž málo lidí si dá tu práci sehnat si nějaké informace navíc mimo propagandu a převzít zodpovědnost za svůj život tím že se vzepře režimu.....Mnohem pohodlnější je držet h..bu a krok a slepě poslouchat instrukce režimu pokud se člověk tedy vzdá zodpovědnosti za svůj život a snahy o nalezení Pravdy....


        • Pokud uvedete:"Komunismu s jeho ideologií očkování...", nedokáži reagovat, protože očkování nelze považovat za ideologii. Očkování je ostatně organizováno i v zemích kapitalistických, kde je i pouhá sounáležitost s hlasateli ideologie komunismu postihována (vizte napríklad Berufsverbot).

          Odmítat očkování je v současné době projev bezmyšlenkového přijímání modního trendu. Vzepření se režimu sekvencí:"Očkování dítěte odmítám na základě svého svobodného rozhodnutí jako jedinečné lidské bytosti - hospitalizaci dítěte odmítám na základě svého svobodného rozhodnutí jako jedinečné lidské bytosti - transfúzi cizí krve mému dítěti odmítám na základě svého svobodného rozhodnutí jako jedinečné lidské bytosti. Vy jste hrubě zanedbali lékařskou péči a nezachránili mé dítě! Budu vás žalovat!"   již bylo publikováno. Ono i zde bezezbytku platí vaše, cituji:<Po tom co už za poslední desetiletí vím, mám celkem pochybnosti o objektivitě "různých studií". zvláště když existují opačné studie které zjistily jiná fakta ale tak nějak "jsou přehlíženy".>

           

          • Na západě je záležitost s očkováním víceméně dobrovolná. U nás to Komunisté postavili, že "moudrá strana rozhodla a nařídila hloupým občanům, co je pro ně správné". Nepopírám, že v individuálních případech může očkování pomoci ale doktrína plošné vakcinace se patrně prokázala jako mylná a páchající více škody než užitku. Je to podobné jako v léčbě rakoviny......Už před osmdesáti lety například profesor Wartburg prokázal že rakovina vzniká pouze v překyseleném organismu. Dokonce zato dostal Nobelovu cenu. A co vidíme navzdory těmto faktům? Že se do nemocných horemspodem cpe předražená chemo a radioterapie. Přičemž pokud vím k chemoterapii má i spousta doktorů výhrady a neexistuje jediná studie která by prokázala její léčebný efekt. Koho nezabije rakovina toho spolehlivě zabije údajná "léčba".  Zažil jsem to ve vlastní rodině kdy mně blízká osoba navzdory tomu co jsem ji říkal a nabízel alternativy, měla strach se vzepřít systému který do ní celý život bušil pověry o "léčbě" a tak nakonec se raději poslušně nechala otrávit chemo než by odvážně odmítla nadiktovanou předraženou kůru a zkusila neškodné a ověřené alternativní metody které jsem jí nabízel já.


            • Nesouhlasím s vámi zásadně a také mohu podpořit svou thesi osobní zkušeností - matka absolvovala chemoterapii úspěšně.

              Co se týče vaší kyselosti, začít můžme třeba zde: https://www.margit.cz/nikdo-kysely

              a pro dokreslení lze uvést toto: https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/2447464-spalnicky-trapi-i-nemecko-rodice-musi-ockovani-povinne-probrat-s-detskym-lekarem

              • Reakce na příspěvek:

                No jestli spíš nebylo blíže pravdě tvrzení typu  "matka přežila nejen rakovinu nýbrž i chemoterapii"

                Další můj známý po chemo dostal "dvouletý odklad" kdy už mu nic nepomohlo a skončil definitivně. Já jsem měl v minulosti problémy se zuby a kostmi které se mi celkem rozpadaly, přešel jsem většinově na rostlinnou stravu (i když vegetarián nejsem) denně používám jedlou sodu a mohu konstatovat radikální zlepšení svého fyzického i psychického stavu.....no a co se týká očkování sám v článku vidíte že se snaží veřejnost manipulovat směrem k němu nicméně zatím není povinné....když lékaři podepíšou že přijímají zodpovědnost za případné způsobené zdravotní poškození očkovaného, proč ne....??? jenže k tomu se nikdo nezaváže...každý by chtěl diktovat druhým, ale nikdo nechce nést za svá nařízení a činy zodpovědnost....

  • Dškujeme BIO matky!

  • ... a počkáme si na projevy komplikací této "banální nemoci" matek, které podlehly stupidní propagandě - nedávná německá statistická studie prokazuje, že riziko rozvoje subakutní sklerotizující panencefalitidy (pomalé virusové onemocnění mutantní formou spalničkového paramyxoviru, který zde napadá napadá centrální nervový systém) je pouze 

    1 : 1.700 

    u dětí, které prodělaly spalničky před pátými narozeninami.

    Důsledkem tohoto je často postižení sluchu, či zraku (nebo obou těchto smyslů), případně obrna a atrofie jedné či více skupin kosterních svalů - nevysvětlitelné jiným mechanismem. 

    Dětští lékaři se mají na co těšit!


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit