Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ostatně soudím,že USA musí být zničeno
  • USA a jejich přátelé mají zřejmě právě na nemocnice čich
  • Koalice se opět spletla. Proč??
  • Rus nehledí a zabíjí všecko živé. Nejspíš použil rakety určené k sestřelování civilních letadel.
    • To se pleteš, zase jako vždy. Strýček Sam by tuto ruskou kratochvíli jistě zaregistroval a hodil na nástěnku, minimálně Youtube. A protože to tam nikde není, tak to taky není možné, simone. Ale to jsem ti už sdělil, leč, jsi nepolepšitelný lhář a provokatér, tak si tě hlídám.
      • Bývalí sovětští vojáci sami přiznávají, že v Afghánistánu se svými nepřáteli nijak nemazlili. Tak poru¬čík Igor Kotov, který v osmdesátých letech válčil ve východním Afghá¬nistánu, prohlásil zcela otevřeně:„Za¬jatce jsme nelitovali, často jsme je mučili.“ Ten také přiznal, že Rusové běžně zabíjeli zajatce tak, že je shazovali z vrtulníků z velkých výšek.
        I ruská média v současné době přiznávají, že ruští vojáci nejdřív hodili do vesnického domu granát a pak pro jistotu ještě postříleli všechny přítomné muže. To, jestli patřili k protikomunistickým bojovníkům nebo se jednalo o civilisty, samozřejmě nezjišťovali. Asi k nejhoršímu masakru došlo 20. prosince 1980, kdy byla zničena vesnice Tarinkot u Kandaháru. Sověti tam během jediného dne povraždili na tři tisíce lidí včetně žen a dětí. To bylo daleko víc obětí než v Američanům tolik předhazovaném vietnamském My – lai. Je jasné, že sovětské komunistické běsnění v Afghánistánu bylo první a hlavní příčinou vzniku fanatického muslimského Talibanu a rovněž radikála Usáma bin Ladina, zakladatele teroristické al-Káidy. Kdyby Rusové nechali Afghánistán na pokoji, muslimové by se nemuseli tak zradikalizovat.
        Častým evergreenem různých rádoby milovníků spravedlnosti jsou rovněž indiánské války v Americe. Jenom připomínám, že ve stejné době, kdy ve Spojených státech amerických válčili bílí s Indiány, tedy v I. polovině 19. století, zahájily ruské armádní sbory dobývání Kavkazu. Nakonec obrovské přesile - půlmilionové carské armádě – tamní horské kmeny podlehly. Tato brutální invaze si vyžádala 8 milionů mrtvých Kavkazanů (Toto číslo je uvedeno v knize Dějiny Ruska, str. 237, nakladatelství LN, Praha 1995), tedy daleko víc než zahynulo Indiánů v severní Americe. O teď ještě vykládejte něco o úžasné ruské povaze.
  • Americkej bombometčík saudského původu: Já jak zahlídnu nějakou nemocnici, tak ji zaměřím a srovnám se zemí. To mě naučili v kurzu humanitárního bombování.
    • Jemenský bombarďák: Ahoj Džony Al Bagre, já to dělám naprosto stejně! Jo, máme stejný učitele. Jak uvidím červenej kříž jako zaměřovač, pálím!
    • taky jsme měli vrchního bombometčíka vaška,ale naštěstí pro lid zdechl
      • Jó, těchto kvalifikovaných bombarďáklů je věčná škoda. Na světě překáží ještě tolik cílů, který se budou muset, v rámci multikulturní revoluce made in USA "napravit".
    • Správně, mínusový klikači,. Já s tím také nesouhlasím, je to zločin! Děkuji ti za podporu.
  • Ježíšmarjá, kdy už zmizí Semjon Gayínek, copak je ve všech gay barech ještě zavříno???
  • Tak Ahooooooooj kucííííííí. Pokud jsem vás zlobila tak sorry. Já ráda
    Pane Já. Mám ráda záhady a vy také. Zapněte si prosím na Yutube senzační
    dokument - Evoluční omyly! Otázka Původu.
    Jinak BTW na co si tu hraješ? Pravice? Levice? Pohádky *15* *15* *15*
    Nejen v Olomouci najdeš dřívější členy KSČ: Dnes jsou to podnikatelé a voliči ODS:
    NAfoukaní snobové kteří na zastydlé proletáře jako jsi ty hledí s opovržením.

    Cestovala jsem hodně na trase Brno Ostrava Olomouc. A zaznamenala jsem rozkvět
    nelegálního prodeje tabáku. Takže sudruh pán Babiš! S tím zdražováním
    cigaret si stát moc nepomůže.
  • Přihřátej pitomec Semjon Gayínek opět řádí, mokrej hadr by mu jeho hajcunk možná srazil!!!
    • A co bys čekal od Putnoida?
    • Tak si v tom udělejme jasno.

      Já jsem holka Simona. BTW tobě vadí že jsem holka.
      Takže do kategorie Gay spadáš logicky ty.

      Jinak říct o holce že je Gay. To už je svěrací kazajku BTW. Opravdu bys jí potřeboval.
      *1* *1* *1* *1*
  • Takže Sbohem Tiscali a zdejší Tiscaláci Mějte se jak chcete ale hlavně pěkně. *14*

    Ano Břehu! Jsem skutečně mladá holka. Pracovala jsem na radnici v podatelně,
    prodávala jsem v masně, roznášela jsem noviny a nyní jsem reklamní návrhářka.
    Lidi jsem poznala dobře. Nadávají na pány co kradou ale oni kradou také. jen v menším.

    Řekla bych že nejlépe popsal lidské charaktery Jaroslav Hašek ( bez příkras ale pravdivě)
    Nemám ráda fanatiky. ani ruské ani americké. tunelové černo bílé falešné vidění světa. .

    Je smutné že neumíte slušně diskutovat a nesnesete jiné názory. Tak se nezlobte že máte v zrcadle které jsem vám nastavila křivé tváře. Ahoj
  • Před chvílí vyšlo najevo, že to byl útok Ruských letadel. Putin to ovšem zase popřel.
    • zkurvenče

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit