Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kde visí komunista, tam bezpečno, klid a mír!
    • Zeman je můj president a hlava státu, *14*
  • Teror který praktikují v celém světě se jim začíná vracet, neudělají s tím nic.
  • Pokud vím,když američani bombardovali Srbsko tak tam taky umírali nevinní lidi a paní Madlen a Vencovi to humanitární bombardování nevadilo.A pamatuj,když kdekoliv na světě umírají zbytečně nevinný lidi je to vždy špatně.
  • Vždy po nějakém teroristickém útoku na území USA, následoval vpád humanitárních zabijáků do nějaké země na jiném kontinentu. Nějak se mi to začína spojovat s přípravou humanitárního bombardování KLDR. Možná se ale pletu a invaze je připravována na jinou svrchovanou zemi, která třeba vzdoruje a nechce účtovat prodej ropy v dolarech ale v eurech jako třeba Libye...
    • Uz ses vyzvracel ty primitivni chachare?
      V Bostonu jsou mrtvi nevinni lide a ty polskej smetaku I tohoto zneuzivas v propagovani komunismu.
      D O B Y T K U *12* *12* *12*
      • Zavři čuňu ty špinavý dobytku, prasata ti chcípaj hladem a ty onanuješ u počítače!!! *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12*
        • Not CSSD chová čuníky, tak to jsem nevěděl. Já byl přesvědčen, že doma chová ve velkém potkany.
          • No on chová prasata, ale jelikož tam má strašný bordel a špínu, je tam i hodně potkanů, ti mu skáčou i po stole. *12* *12* *12* *12* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit