Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmmm - koukám, že mi tu včera někdo ukradl mou přezdívku...☹️

  • josef.chmela

    Jak se stal obyčejný účetní náměstkem ministra. On asi to účetnictví musel dělat výjimečně dobře.

  • nenene oten namstek tutu firmu ridli a uscetnictvi tam dlal brat minsitra zdravotni ctvi v aktuelni vladni sistem !!!

    • HOAX par excellence - с "клавиатуры" нашей знаkoмой Василисы...

      • sise milis ten prispev muj je na srovnany urovni jak ten clanek tisali !!!

        • Непонятная болтовня от нашей Василиси...

          • nic anij nic jiniho neumis prze ses z odees !!!

            • Василисa . . .

  • No tady je zase nazvraceno od hlaviček které stále ještě nepochopili že doba podvodného megagaunerského křiváckého prolhaného koktavého čoboláka - agenta Bureše/babiše je konečně za námi.

    Že se ta podvodná zlodějská bestie babiš bude dál snažit černit prostřednictvím jakýkoliv svých žvástů kohokoliv ze současné vlády je víc jak zjevné. Ta zrůdná kr.sa je prostě jen produkt své doby - komoušský konfident STB.

    • Slabší zloději prohráli a ti schopnější jsou u vesla. Pan Novák může být spokojený. 

    • ...tak ses nám hezky představil a co tam máš dál?

  • vypadá to že stará klika modrejch strak už se zase hrne dopředu , ale furt to nemá na toho  lotra Kalouska  který chce kandidovat na prezidenta. Nebo Petr Pavel zarputilý komunista😎taktéž kandidát na prezidenta

    • vanhorne

      "Nebo Petr Pavel zarputilý komunista"

      Kdepak aby se nejaky obycejny komunista dostal na Hrad. Kdyz presidenta, tak poradneho komouse a estebackeho pohunka k tomu, at to stoji za to, ne? Zadneho troskare na Hrad si nedame. Bures na Hrad, tam je pro chlapa jeho kalibru to prave misto, chlap ktery nikdy nechtel do politiky.!🤣

      • Jj - nechtě do politiky, nelže a nekrade...

        Než být v opozici - tak prý odejde z politiky...

        Ve lhaní konkuruje současnému hradnímu...

  • vypadá to, že Slovák Martinko utek z léčebny

  • vypadá to že stará klika modrejch strak už se zase hrne dopředu , ale furt to nemá na toho čobolskýho eštébáka - panečku to dotáh až na premiera 😎

  • dzixy

    Blažkovo poznání je opravdu závažné, pokud je to pravda. Jednak proto, komu to náměstek dělal,  jednak proto, že zřejmě na to používal svou pracovní dobu náměstka. Za pozornost ale stojí, jak to dělal. Pokud dobře, dle zákona, stát neošidil. Pokud ale podváděl na přání zákazníka, je spoluvinný. Že se na to přišlo až za Blažka😎

  • Nějaký jirkamar se naváží do jakési téměř mé jmenovkyně...

    Jinak - také jsem se divila a divím voličům StBáka Bureše, že mu skáčou na jeho lži...

    • No, vážená paní, nepochybuji o čistotě Vašich myšlenek, ale nejspíše Vás čeká ještě nepříjemná kocovina z pravdomluvnosti současné vlády koal. 

      Stále víc a víc se vybarvují jako primitivní a patologičtí podvodníci velmi podobní tomu Vámi nenáviděnému člověku.

      • Jindřichu, víte prd, koho jsem volila ...

        Ta ten, podle vás mnou nenáviděný jedinec je mi u zadele...

        Vadí mi ale jeho lži, chování vůči všem, kteří mu nelžou do zadku a kteří mají jiný názor než on...

        • josef.chmela

          Tak proč tady stále meleš ty své hlouposti o nějakém Burešovi. A voliči zdivočelých koalic skočili na jejich pravdomluvnost a sliby. Silně pochybuji o jejich IQ. A když jsi nevolila ANO ani koalice tak jsi šla k volbám úplně zbytečně.

          • Vůbec zbytečně jsem nevolila...🤔


        • Tak to Vám bude vadit zase hodně věcí. Evidentně jste byla ochotná volit každého, kdo by skolil pana uzenáře. 

          A nelžete. Kdyby Vám byl u zadele, tak nebudete hned prskat jako prskavka. 

          Tak to máte a můžete být radostí bez sebe. Nebo že by zase vedle? 

          • josef.chmela

            Z koloběžky si nic nedělejte. Podle ní je každý mimo.  Protože ona nikdy nevidí dál než pře ten svůj kýbl se špinavou vodou a mokrej hadr.

            • Hele Chmelo,🐵, dej si banán a neplácej tu kraviny nebo tě někdo praští mokrým hadrem přes hubu...

              • josef.chmela

                Reakce na příspěvek:

                Blbky, které se ohání mokrým hadrem, si mažu na chleba.

          • Správně - jste, Jindřichu, opět mimo...

            • Samozřejmě. Každá Vaše lež je lepší než pravda. 

              • josef.chmela

                Reakce na příspěvek:

                S blbkou "koloběžkou" je marné diskutovat. Ona má totiž o všem přehled jako kosmetička podlahových krytin.

      • Pane Jindřichu, na "Víťu" a jeho kamarády bukanýry vážené paní nesahejte, neboť oni jsou čistota sama. Ne jako ten prolhaný koblihář agent Bureš...

        • No to jsem pochopil a je to naprosto jasné. Víťa je jednička. 

  • Tak to na něj beztak narafičil hen ten oný koblihář Bureš, viď koloblbko.1. Občanští demokraté přece nekradou (možná jenom někdy něco odklánějí). Pro mě 1. za 18, 2. bez 2 za 20. Akorát se divím voličům, kteří jim na ty kecy skáčou pořád dokola. Tahle skvadra patrně nevydrží do konce svého volebního období - ale co dál?

    • KIMCID

      🤣🤣🤣

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit