Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A vida čirá náhoda, že opět chlapečci z ČSSD kradli, kradou a jak to tak vypadá krást budou stále. A opět čirá náhoda, že zde figuruje bývalý šéf Paroubek kamarád s kmotrem Kočkou a podobnými Dony Corleonovými....Hlavně, že všude vykřikují, že je EU na h..no, ale euromiliony do vlastních kapes z veřejných zakázek jim nesmrdí... *10* S takovými do vězení typu Francouzská Guyana viz film Motýlek. Jediná a účinná metoda *10* *13* *9*
  • Pane doktore Vlku já vím, že jako "previčákovi" Vám dělá dobře, že v té polistopadové rozkrádačce nejsou jen ti pravicoví. Ale co mám říkat já, který je znechucen ze všech, kteří se na současném marasmu podílí ať je to byly vládní koalice pod vedením ODS nebo koalice pod vedením ČSSD. Takže mi vychází, že jediná parlamenstní strana, která se na výprodeji státního majetku a zadlužení nepodílela je KSČM. K tomut konstatování musí přijít řada voličů. Doufám, že se to ve volbách projeví.
    Vím, že v prostředí globálního kapitalismu se nic podstatného nezmění ale ti současní budou od těch vládních koryt vyhnáni.
    Akademický titul jste získal v Plzni? Tak to Vám blahopřeji!
  • Je to jedno, kradou všichni kteří se dostali k lizu.
  • Já bych ho nestřílel, ale dal k Rathovi na lízanej mariáš ! !
  • Deb.le vylízanej.
  • Máš pravdu, to je takový Judr jako já námořník, jeho žvásty spíš napovídají na provokatéra který je za to i placen, protože takové hovadiny soudný člověk nenapíše.Právě tady začal strašit Černou knihou komunizmu aniž věděl že vyšla i Černá kniha kapitalizmu, ve Francii napsaná a u nás v r.2005 přeložená a vydaná v Praze.
  • Ten nějaký JUDr Vlk jednou o sobě prohlásil,že je 70 letý kmet,když s ním ale o něčem diskutujete, máte dojem,že se bavíte s arogantním spratkem Mádlem.Podle mně to žádný právník není,ale provokatér student,který používáním titulu JUDr. před svým nickem chce diskutéry více zaujmout.Poslední dobou si používání akademických titulů před nicky provokatéři oblíbili a zpočátku jim to ostatní baštili.
  • Nejhorší je ovšem když je to právník ze s Plzně.
  • Toho podvodníka z ČSSD zastřelit na vlastní náklady a jemu podobné taky.
    protože to tady řídí mafie politiků, právníků, ekonomů a podobných darmožroutů, tak to nikdy bez změny demokratůry na SKUTEČNOU demokracii nepůjde.
  • Pišto Žigo máš to marné máš to marné, budeš volit komunisty..
  • Jak do něčeho pindá člen právnické mafie, tak je to vždy levárna
  • SOCIÁLNÍ DEMOKRAT, KUDY CHODIL TUDY KRAD´
    A to by chtěli "vybledlí" (oranžoví) rudí soudruzi z ČSSDKSČ vykládat něco o morálce.
    To zase bude křiku jak se ČSSDKSČ ubližuje a že je na ně narafičené, oni jsou přece andělsky čistí.
  • ... a zde to je samý právník :))))
  • Zase sociální demokrat.V krajích převažují u soc.dem. korupčníci

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit