Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milacekpublika

    Skvělé obrazy. Já si myslím, že přesně podobný venkovský styl je pro mě to pravé. Nádherně to vyjadřuje genia loci dané doby a daného prostoru. Škoda jen, že dnes frčí spíše prodej moderního umění. Neříkám, že je to špatně. Já sám mám doma dva nebo tři moderní kousky. Ale je to spíš o tom, že se zapomíná na to, co je všechno už jednou vytvořené. 

  • tady vepisuje zparchantělý překladatel z Ostrova. Pod přezdívkou bijec pitomečků nám tady prasí stránky : Ing. hrebeňár s tel.č. 723 983 963, napsat se mu dá též na rudolf.hrebenar@tiscali.cz
    • ... naposledy: popiš své tituly a vzdělání, kryso, a sejdi se se mnou, takovou trosku hned sejmu :)))
    • ... nikdo na tvé dementní výzvy nepíše ani nevolá, ty naprosto zdegenerovaný chudáku :)))
    • ... jsi bezkonkurenční duševní chudák, kterému nikdy nedojde, že mi je šumák, co blb napíše :)))
    • ).(
  • ... neskutečná spojitost mezi geniálním Mánesem a pavlačovou Kalendovou, styď se, slepice :)))
    • napsal genitál , který byl z pytle vymyškován *1* a který si říka bijec pitomečků..většího tupouna jsme tady dlouho neměli.Je až neuvěřitelné , kam může dosáhnout debilita přecházející v totální demenci a mozkové vzduchoprázdno *1*
      • ... jenom kr*pl jako ty píše o nás, ty ubohoučká zakrslá zbabělá sr*čko, skončil jsem s blbem :)))
      • ... říkám si naprosto správně, dem*nt jako ty si spolehlivě vždy říká jako naprostý dem*nt :)))
      • ... ses nějak rozepsal, blbečku, nečtu tě, nenaučíš se nikdy správně psát, primitivní vemeno :)))
  • ... klasika, pár hlupáků rozumí všemu, i když nedají dohromady IQ 100 :)))
  • Paní Kalendová, opět velmi zajímavé, a smutné. Ale to jsou lidé, kteří tvořili naši historii a naši velikost. Měli bychom si je připomínat, poznávat jejich životní osudy a obdivovat to co vytvořili. Díky za článek.
  • islám ale neakceptuje malíře a už vůbec ne národní, takže si dobře zapamatujte ty umělce kteří budou první ničit naše díla, dnešní sluníčkáři
    • Pokud se Evropané nevzpamatují, tak to bude konec judaisticko-křesťansko-antické civilizace, kterou je naše evropský kultura a civilizace.
      • ... pořád lepší než tvá trapná úroveň, balíku, ty nemáš s evropskou civilizací nic společného :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit