Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hůř je na tom zloděj nicku, ten má o kolečko víc. *1* *1* *1*
  • Vidím, že pisatel byl také na vojně, když zná tu "zelenou logiku". *1* *1* *1*
  • ano, konzistentní grázlík. Stejně jako Topol, Kulhánek, Horáček...
  • ne, letošní volby se jmenují devět šašků... a vlastně ani to ne, ono to totiž není legrace: Letošní voby se jmenují dva slaboši, jeden možná slušný člověk, o kterém se dohromady nic neví, pět bezskrupulózních, nestoudných egomaniaků (z nichž jeden je pitomý šašek, pravda - ) a jeden senilní pomstychtivý stařík, který už se ani neudrží na nohou. Smutná volba...
    *13* *13* *13*
  • *1* *1* *1* - "...ne, rozkaz musím splnit a pak si můžu jít stěžovat."
  • takže mladí muži by zase měli chodit do pakárny, alespoň na tři měsíce??! - Výborně, tohohle pána volit nebudu!!!
  • V zemi automatů,kasín a hazardu? Která navštěvuje převážně ksindl!!! Tak ten je hoden kopance do (.)
    Ten by prohandloval narozené tady za privandrovale eins zwei!!!!!!
  • Hynku,Viléme,Jarmilo ty h ň u p e.
  • onehdá jsem zvednul čtyři 25kilové pytle s cementem a udělal deset dřepů a dvacet kliků..... *8*
  • Kdybych se jako prezident dozvěděl, že se připravuje zákon, o kterém jsem přesvědčen, že jde proti lidem, okamžitě bych se sešel s dotyčným ministrem a snažil bych se mu vysvětlit a přesvědčit ho o tom, že dělá něco špatně, a to je role prezidenta, na kterou má ústavní pravomoc a nikdo to nikdy nedělal.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Vzpomněl jsem si jak Roman Skamene poučoval Vaculíka ---Víte že můžete odmítnout rozkaz který jde proti zájmům lidu? *15*

    To mne vždy pobaví jak různé pochybné existence mají plnou hubu "služby národu a vlasti" a jakýchsi jejich "ochran zájmů lidu". Přitom jejich skutky vypovídají přesně opačně....

    Co to je ten "zájem lidu"? to asi jak se kterému politrukovi hodí, že vydává svůj soukromý zájem za údajně veřejný zájem, ne?
  • xxx
  • xxx
  • xxx
  • Makak
    Pěkněě!!!
    https://youtu.be/SYxQrT9DT-c?t=1873
    *14* *14* *14* *14* *14* *8* *8* *8* *8*
  • xxx
  • Hlavně ne Horáčka krycí jméno sázkař pořadové číslo v STB 21967
  • Jestli Hynek oral-li, nebo neoral-li, stejně má o kolečko míň!
  • Makak
    Doufám ze už si tlachali.cz připravuje článek jak mohl býti znovu zvolen Pan prezident Miloš ZEMAN. *14*
    Je lépe býti připraven dopředu, na nevyhnutelné.
    To zase bude švandy s hereckou chátrou, to zas bude pláče a bědování *1* *1* *1* *1* *1*
  • *6* *6* *6*
    Zajímavé, že zloděj mého nicku může bez problémů napsat "oraal" s jedním "a" a server mu to neblokne jako zakázané slovo. *8*
    Kdopak asi je ten zloděj nicku, že má zvláštní přístup ke serveru a požívá více práv než ostatní řadoví diskutéři? *5*
  • Ach synku synku, doma-li jsi? Ach synku synku, doma-li jsi?
    Tatíček se ptá oraal-li jsi? Tatíček se ptá oraal-li jsi?
    Oraal jsem oraal, ale málo, kolečko se mi polámalo, Oraal jsem oraal, ale málo, kolečko se mi polámalo.
    Když se ti zlámalo, dej ho spravit, když se ti zlámalo dej ho spravit,
    nauč se synáčku hospodařit, nauč se synáčku hospodařit.
    *14* *4* *3*

    Musel jsem napsat "oraal", protože to slovo s jedním "a" je prý zakázané. *6* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit