Přejít na výpis diskuzí

Naši vojáci v Mali a Afghanistánu zůstanou. Gripeny budou dál hlídat vzdušný prostor

25.8.2014 12:54
56 příspěvků

Vojenská mise v Mali, nebojová mise v Afghanistánu a ochrana vzdušného prostoru spojenců. Tak bude podle vlády vypadat nasazení Armády České republiky v příštích dvou letech. Podle ministra zahraničí Lubomíra Zaorálka (ČSSD) je důležité, aby účast na misích měla jasný politický cíl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Největší sranda jsou ty grippeny.Každému soudnému člověku je jasné, že kdyby došlo k válečnému konfliktu, tak sundat a zničit těch pár letadýlek, za které jsme tak tvrdě zaplatili je otázkou několika minut!
  ětší sranda jsou ty
  • Jasně,že je to všem jasné,ale AČR vidí dál vy hlupáčku to je jen na odvrácení pozornosti před tajnou zbraní v záloze *1* *1* AČR disponuje tajnou přepadovou údernou letkou STEALTH -rogalistů. Jsou ,obilmí a nenápaní jejich letoun se vejde do pouzdra na lyže a přemis´tují se zcela nenápadně v civilu mezi ostatníma obyvatelama prostředky MHD, vak na lyže a maník s krosnou na zádech od pohledu ,ale ve skutečnosti mnohaůčelová zdrcjící zbraň *1* *1* *1*
 • Ono to žoldáctví v dnešní době je celkem výnosné řemeslo!Když to tak posoudíte, tak takový žoldák sedí ne zadku někde v kasárnách, nebo popojíždí v obrněným voze, kromě veškerého zaopatření má k dispozici Bibli, má-li zájem, tak duchovního utěšitele v podobě dalších nemakačenků feldkurátů, a za to všechno obírá tvrdě pracující občany o tučný žold!Podle mé kolegyně, jejíž syn na několika žoldáckých misích sloužil, si za tři roky vydělal na rodinný domek!To se snad v dnešní době může podařit pouze grázlům typu Janouška, Dalíka a dalším.A podle Sobotky, který pokyvuje uznale hlavou a spolu se Zemanem, který kvůli silným tukovým polštářům kývat hlavou nemůže, jsou to hrdinové!
 • Nebojová mise v Afganistánu? :-)) To jakože ochrana bojových a vražedných jednotek USA a VB je nebojová, ba právě naopak o tolik víc bojových jednotek může mordovat místní co jim provolávají slávu a hážou po nich kytice.?:-))) špitál, pomoc ve školství, budování infrastruktury je nebojová činnost:-)))
  • Pak nějak nechápu proč se Ti hoši z nebojových mísí v mírumilovných oblasteh vraceji domu v truhlách *8* *8* *11* Ale kdo ví třebas tam jen opravdu chcípaji nudou a tady se to nemáže přiznat tak nám raději z hradu tvrdí,že tam umírájí hrdinsky jen proto aby se Praha nestala hlavním městem islámského státu *8* Tak jako tak mi ty nebojové mise dooost smrdí *9* *9*
   A už vůbec nechápu proč má armáda snahu nakupovat stále nové zbraně kdyý hodlá v dalčích letech nebojově misovat kde se dá. *9*
   Kdo z nás vychází na nebojové procházky pozuby ozbrojen :???
 • Před volbam by jestřábi z ČSSD měli jasně proklamovat ,,,budem válčit v Afg, Mali kdekoli strejda Sam si bude přát...,, Myslím ,že při této formulaci by se do parlamentu nedostali.
  • Jsi mimo-volici jsou tak pitomy,ze volej slovensky fasisty,komunisty,estebaky a megazlodeje za polivku s chlebem.Nebo treba za koblihu v hodnote 5.-KC
 • Jak už jsem napsal, jsou tam proto, aby se nám na tržištích a v metru nezačali odpalovat islamáčtí pomatenci, abychom se mohl holit a nemuseli chodit celý den v noční košili s hlavou ovázanou ručníkem, abychom mohli jíst vepřové a dát si k němu pivo, abychom nemuseli pětkrát denně mlátit hlavou o zem. To ovšem komunistická spodina nechápe nebo chápat nechce.
  • Zas další blb !! Miliony muslímu v Evropě.Další se tu každý den cpou !! Tisíce se školí v Iráků+Sýrií !! Výbuchy byly už v Londýně,Španělsko vlaky,Francie podpalování aut !!
   Vás zelené gumy nakazit Ebolou nebo nechat krýt zdrhání američanů z Afganistánů !!
   Blbý voják je zbytečný voják !! *16* *16* *16*
  • To platilo za krále Klacka, generále.Dokonce amerika chráněná oceánem se nemůže citit v bezpečí.Hitler bojoval v daleké cizině (Rusko, Afrika, Británie) a nakonec byl zničen právě Berlín.Vojenské intervence v cizích zemích tam produkuje zoufalce a ti si snaží zachránit život útěkem do Evropy.Za to, že nám uvolnili svůj životní prostor, suroviny, je naše povinnost je živit a respektovat jejich víru, styl života.
  • Chapat nemuze,nebot jak si napsal,tak se doopravdy jedna o spodinu. *3*
   • *2* *2* *2*
 • no prostě, budeme dál okupanty, sláva *16*
  • Ty maximalne okupujes pres celou ''svoji pracovni dobu'' hajzl.
 • I když i v pravicových stranách je hodně lumpů,kteří tam nalezli od komunistů,tak tvrdit,že jsou tyto strany samý komunista je lumpáctví.To tvrdí ti lumpové,kteří sice v KSČ sice nebyli,ale dodnes naši zemi rozkrádají jako straky.Proto chtějí zaměřit národ na lov komunistů v pravicových stranách aby oni,kdo v KSČ nebyli mohli krást dál.Proto je třeba právě tyto oblbovatele odporážet na katovských mučírnách přednostně.
  • pomlat to vsechno
 • Naši žoldáci umírají pro nenažranost amiků a mají z toho akorát doživotní trauma.
 • Chtěl bych upozornit české vojáky, aby se v rámci dobrovolnosti hlásili do bojové mise v Mali. Tam mají větší šanci na přežití. Z vlastní zkušenosti mohu konstatovat, že jako jednotky s omezeným nebo žádným bojovým mandantem jsme měli větší ztráty, (Jugoslávie).
 • Mám návrh, ať je to demokratické. O nasazení armády se rozhodne v referendu, které bude jmenovité. Musí se jej zúčastnit všichni od 18 let věku. Kdo se vyjádří pro okupaci /misi/ v jiných státech, bude měsíčně posílat půl výplaty/důchodu na tyto akce. Ti kdo ne, nebudou armádu platit, dokud nepůjde o jednání v zájmu našeho státu. Toto bych praktikoval i na dar církvi atd. Ono se to tu vyřvává o tom, jaká je demokracie a pravicové myšlení, ale skončili jsme na kradení a rozdávání z cizího. A to se mi nelíbí. Když se to pravičákovi tak je to soukromé vlastnictví a když se to hodí je to společné. Omyl. Každá rodina musí hospodařit jen s tím co má, stejně tak by měl hospodařit stát potažmo knechti, co tu vyřvávají nesmysly.
  • Volil si exsoudruha Zemana?VOLIL!Tak se obrat na nej,jako na Vrchniho velitele armady CR.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit