Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle mi přijde jako nesmysl. Já hraji hry od svých snad 10 let a nic to na mě nezanechalo. Naopak mi to v budoucnu hodně pomohlo. Doufal jsem, že tyhle nesmysly jsou naštěstí již dávno vyvrácené. Já například dceru také nechávám hrát, našel jsem přehled online her zdarma a vybral ji hru co jí baví. Nic násilného. Hodně ji baví například Star Stable nebo My Free Zoo. Vždy je fajn přečíst si nějakou recenzi než jí to pustím, fajn přehled mají na ChciPoradit.cz. Jsem rád že se naučí více s počítačem. Tyhle hlouposti jsou skoro zbytečné si myslet, každá doba svoje :)

  • Nejhorší je Člověče nezlob se !
  • Nechápu sdělení, že vědci zjistili... Je to přeci jenom na schopnosti každého člověka, vnímat realitu a fikci, V každém případě platí s čím zacházíš, s tím taky scházíš. Všechno, čím projdeš ve Svém životě, na každém vždycky něco zanechá. Mě třeba zajímá dění ve vesmíru, nevím proč, pořád se vracím ke všem info na tohle téma. Co bych za to dal se tam osobně podívat. Ani by mě to nenapadlo kdybych se tím nezabýval. Míra
  • Jestli to jsou takoví odborníci jako u nás tak potěš koště.
  • Doom 1, Heretic, Quake 1...první pěkný pecky jsem hrál už před cca 20 lety a jejich sofistikované následovníky hraji dodnes. A rád. Jako starý zkušený "pařan", jsem zatím nikoho nezmlátil, nezabil a nic nikde nevykradl...čím to bude? *1* *1* *1*
    • mám to stejně
  • Že třeba nepíšou o nelegálnich stavbách v KV, či současná ve Vimperku.Páni podnikatelé si dělAji z lidi prču a staví si bez povolení. a niKDo s tÍm nic nedělá?Chalp si jen upavil malej domek a hned mu ho uřad zboural celej. *16* *16* *16* *16*
  • nadělám celý kýbl, a když zatlačím tak dva! Že sem ty kraviny vůbec Tiscali dává, to je jenom k zlosti!
  • Kdyby někdo vyvraždil polovinu třídy a pak se zjistilo, že hrál SimCity, Transport Tycoon, Farm Simulator a třeba Princess Maker*1* - stálo by to médiím vůbec za zmínku?
  • Odborníci na baterky -je to jenom byznys ,který tyto rádoby odborníky uplatil a jejich verzi zveřejnil jako ve farmacii, je přece zcela jasné v čem žiješ tak se taky chováš - žiješli v harmonii a lásce tak se taky chováš žiješli v pakárně násilí tak je jasné a větší předpoklad že se tak budeš chovat .to je bez diskuze . takové odborníky patří přikurtovat ke komp.. a pouštět jim samou násilnickou pakárnu až jim s toho hrábne . jsou to nevzdělaní id-oti.
    • Byznysem jsou i hračky pro děti. A co jako? A ty hry už nic nemohou pokazit. V TV mnoho vraždění, násilí, takže celý civilizovaný svět by musel být mimo. No a když si vzpomenu dobu dávno minulou, kdy ani hry, ani TV neexistovaly, násilí zde bylo vždy dost a dost. Jaké harmonické prostředí máte na mysli? *1* *1* *1*
  • Vše je tak, z jakého úhlu pohledu se na to podíváte. každý nabízí to své, jiné vidění. Pokud je někdo agresivní jedinec, žádná hra z něj ještě většího neudělá, stejně jako z něj neudělá dobromila, když bude hrát hry neagresivní. Každý hráč si jistě sám vyhodnotí, zda to je hra pro něj, nebo není. Určitě normální jedinec, po odehrání agresivní hry(co to je za pojem?) nevlítne do ulic a nezačne kuchat své bližní. A existuje plno "akčních her-tzv. stříleček, kde se bojuje za dobro nad zlem. Výrobci her si nemohou dovolit vypustit na trh naprosto cokoliv, to dá rozum. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit