Přejít na výpis diskuzí

Nastávají nejisté časy, Senát se bude hodit

18.10.2017 3:39
Jaroslav Bican 35 příspěvků

Důležitost horní komory parlamentu se pozná podle toho, jak silné jsou hlasy požadující její zrušení. Po volbách do sněmovny se patrně ozvou s nečekanou intenzitou. Role Senátu vzroste, může být protiváhou z kloubů vymknuté sněmovny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Nikdy bych neřekl, že 28 let po plyšáku, budu muset sledovat tvář komunistického tajemníka Lebedy a té cvičené, polointeligentní opice s ovčím jménem. Ten první by měl hnít v kriminále a ten druhý ve cvokárně.
 • Pro některé by bylo nejlepší, aby tu opět vládla pouze jedna strana s jedním ústředním výborem. Pestrost je naopak lepší, lidé se aspoň musí učit domlouvat se. *14*
  • A co s tím má společného senát?200 nefachčenků na domluvu je snad málo?Parlamentní komedie snad stačí,nepotřebuji se koukat jak žvaní v senátu a někteří dávají pozor at udrží moč a zuby v hubě o myšlence ani nemluvě protože ty nekompetenční kecy žádnou myšlenku nemají.Jediní kdo nepochubují o své nepostradatelnosti jsou sami senátoři a to je vskutku velmi málo na to aby jsme si je platili a byli k ničemu,pojistka-jak si říkájí cvokové.Tady v té zemi se už musí něco zásadního stat protože začíná být přepolitikováno a kdo má tu chásku živit za ty pitomosti které by vymyslel i pacient psychiatrické léčebny.
 • Jak se říká - tonoucí se stébla chytá a tak potápějící se strany budou bojkotovat vše od protivníků. Ještě že volby do senátu nebudou až na konci vol období. Tak jej buďto zrušit (v případě je budou stále kontra) a nebo v senátních volbách pěkně vyčistit ten augiášův chlív. Ono toho čištění je ve státě víc. (sděl. prostředky tisk a t.d.) Lidé snad procitnou.
 • havloidům zase sklapne a budou dál jen neškodně kňučet...
 • Senát se bude hodit asi jako pepřová koupel na hemeroidy.Senát se nehodil nikdy mimo jakési dočasné dlouholeté parkoviště nepotřebných politiků,kteří ještě mají chut žvanit a je potřeba tyto stranické kamarády někam odstranit,navíc i dobře zaplatit at nepřekáží.Senát je jedna velká komedie,bohužel tragická protože to musí platit voliči nuceně i přesto že je nechtějí a tomu se říká demokracie z donucení.Připomíná mi to některé situace za vlády KSČ-nepovinně povinné- bez možnosti vyjádřit vlastní vůli.Jedním slovem Hnus.
 • http://www.protiproud.cz/politika/3412-lez-o-prasecaku-co-je-septem-to-je-s-hermanem-proc-byli-zide-vymeneni-za-cikany-pul-miliardy-k-duchodu-na-prilepsenou-schwarzenberg-lepsi-nez-fotr-plny-pravdy-a-lasky-dalsi-miliony-na-dalsi-pamatniky.htm

  *5*
 • Jak vidím tu přihřátou Ovci na fotce, je mi zle.
  • možná když nefunguje přenos z Alabamy tak musí zaskočit Ovčák.
 • Profesor Pirk se jasně vyjádřil, že náš prezident Zeman je vážně nemocný a měl by toho nechat. Pozná to každý, kdo se na Zemana podívá. Zemanovy pijavice Ovčák a ti rusáci kolem něj budou pořád přesvědčovat celou ČR, že prezident je lucidní. Není.
  • Už aby ten ruský zmetek odtáhl, nejlépe do Ruska.
 • Senát se nenápadně proměnil v zaopatřovací ústav pro trafikanty-senátory, kteří se činí v mnoha případech jako lobbisté, aby si přivydělali ke svému senátorskému platu. Ukázalo se, že Senát je v lepším případě redundantní, resp. morálně odpadlé mocenské těleso.
  • Pokud vím, tak senát velice vadí Burešovi, kterému může šlapat na paty při jeho řízení státu jako podnik. Něco takového jako senát nemohou diktátoři potřebovat. Volte Burešovo Basmea a máte cestu k fašismu otevřenou.
 • Asi bych to zhruba shrnul takto : např. Turecko-počet obyvatel 80,845.215, 81 provinicií a -sedněte-550 poslanců !!! Žádný senát !!! K čemu je nám senát a k čemu tolik poslanců ???!!! Jen tak přepočet 550 poslanců děleno 80milionů krát 10milionů tady ten zlodějstán se rovná 68 poslanců !!!! Noo,jsme přeci bohatý stát,tak dejme tomu,že bych bylo 79,bez nějakýho odklaněčskýho a mystifikátorskýho senátu !!!! A myslím,že by se i nějaká ta kačka -jak říkají v TV uspořila. Ještě tak možnost je i odvolat pro neplnění povinností,slibů a lumpáren....!!! To by tu bylo jak ráji . *1* *1*
  • Ale u vás v Turecku vládne diktatura, takže parlament je jen ozdobou, chcete mít v čechách systém jako v Turecku ? Svatá prostoto.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit