Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejhorší je, když zdáte do překladače větu "Sejde z očí, sejde z mysli" a ono Vám to přeloží "Invisible ydyot (neviditelný ydyot) :-) Omlouvám se za to trdé y, ale nějaký skutečný ydyot to naprogramoval tak, že to slovo napsané normálně neprolezlo obranným valem pokryteckých strážců "slušné" diskuse :-(
  • Jo, jo. "kolik jazyků znáš, tolikrát jsi člověkem", říkalo se dřív. Ono to s tím překládáním vůbec není jednoduché. Překladatel musí pochopit myšlenky, které chtěl autor v překládaném jazyku vyjádřit a pak totéž vyjádřit v jiném jazyce. A když se překládá z ruštiny nebo do ruštiny, je potřeba ještě znát azbuku. A překládat z nebo do čínštiny...
    • Docela by mě zajímalo s čím a proč Klikáček nesouhlasí. A z kterých jazyků překládá. *1* *2* *15*
  • informace a zkušenosti různých lidí, bohužel vnutí se tu jeden zakomplexovaný blijící primitiv s IQ plechovky vyschlé barvy a je po kvalitě. No nic, odpad mne nezajímá, jdu jinam......
    • ... úplně toto bylo mým cílem, jsi tak primitivní, že si na to dám paňáka, ubohý tupče :)))
      • zda už jsi vůbec vyšel zvláštní školu a je z tebe dospělý "Otík závozník" anebo ještě stále děláš do plenek a s nadšením prvňáka objevuješ hlubiny internetu. No ale jdi si cucnout dudlíka d..mente.... *3*
        • ... mělo by ti pomalu dojít, že školy, které mám, ani neznáš, ale tobě nemůže dojít nic :)))
          • opravdu neznám *15*
            • ... není divu, nevzali tě ani tam, mám radost z tvého primitivního zoufalství, blbe :)))
    • ... nikdy ti nedojde, že ze sebe dobrovolně děláš nejprimitivnější špínu široko daleko :)))
      • než jsi ty???? TO NELZE PŘEKONAT HNOJI..... *6*
        • ... CapsLock je neklamným znamením, že jsem tě opět dostal tam, kam jsem chtěl :)))
          • *1* vtipné velká písmena značí velikost tvé retardace Pepku Vyskoč. Mně jen přijde neuvěřitelné, že něco tak hloupého jako ty vůbec může existovat....no Vesmír je velký a je plný překvapení a nečekaných možností.....
          • lopato ty se dostáváš maximálně do tvoru své zparchantělé matky. Ano z tama odkud tě vyblila na svět,To už je úděl vás všech hnojů.
  • ... je nabílední, že standardní pitomečkové, kteří zamořují diskuze zde, sem nepláchnu :)))
    • kteří zamořují diskuse zde, sem nepláchneš, tak co tu standartní pitomečku zamořující diskuse děláš?????
      • ... píše se standardní, ty bezmocná primitivní hromádko sra*ek :)))
      • ... pěna?
    • ... někdo je inteligentní, zdegenerovaný primitiv se musí spokojit s primitivními hlasy :))))
    • To se mýlíš pitomečku, já jsem páchnu a to z toho důvodu, aby si se konečně postaral o svého bratra Simona. Je tu někde na diskuzi a dělá ostudu. Ty jako velice moudrý a vzdělaný z několika vysokými školami ho laskavě nech zajistit a odvést do Bohnic nebo Dobřany ale i Kosmonosy jsou dobrý. Děkuji za pochopení mé urgentní žádosti
      • ... lidé, kteří na rozdíl od tebe vládnou jazyky, neřeší tak primitivní myšlenkové pochody :)))
        • Copak ty, budeš mít asi zajímavé myšlenkové pochody, jako oragutan nebo něco jiného? Napiš nám něco o sobě a nestyď se.
          • ... hlasování tupce svědčí o tom, že mám do činění s největším primitivem na netu :)))
          • ... až po tobě, jenom zbabělý ubohý primitiv píše o nás, nikdy na mě nebudeš mít :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit