Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ruský multinick BTW Semjon Gayínek tui smrdí nonstop.
    Za to je twen troll přeci placen *15* *15* *15*
  • Domnívám se, že rodiče postižených dětí by měli mít u soudu šanci, protože snaha ministerstva školství, které v podstatě řídí nekompetentní, kteří zřejmě vůbec o tomto typu škol nic neví, je do nebevolající nehoráznost. Integrovat postižené děti s normálními dětmi lze snad nanejvýš u tělesně postižených. I to jenom v některých případech. Ale zaostalé děti, ponejvíce z romských rodin, nebo jinak mentálně postižené, zařadit mezi zdravé děti, je hazardem na zdravých dětech a obrovským handicapem pro postižené. Není se co divit, že se rodiče postižených, ale i zdravých dětí brání. Přejí jim v tom úspěch
  • Duch teplometa Semjona Gayínka zde celou noc strašil v podobě Stanleye!!!

    Semjon Gayínek přijde až v lednu!!!
  • To ruský multinickový teplouš Semjon BTW nikam neodchází. Smrdí tu stále. *1*
  • Semjon Gayínek, místní teplouš, sice přijde až v lednu, ale jeho duch tu smrdí stále!!!
  • Semjon Gayínek BTW zlej Rybanna Makak hrdina Putin Troll je multinick který
    na tiscali trolluje od rána až do noci. Pondělky až neděle. *15* *15* *15*

    Poznáte ho snadno, krade nicky ( Křenková i nick Já) , podvádí s hlasováním aneb
    šest až šedesát bodů za vteřinu. Gayínkuje, probouzí se s rukou v nočníku
    a venčí na tiscali makaka.

    Je jasný že do práce nechodí. Takže je to bud placený troll nebo zoufalec bez života
    na dávkách či v důchodu
  • Můj obdiv patří vám pane BTW jste skvělej, také se těším až přijde Semjon Gayínek a bude nám tady dělat uplakanýho kašpárka!!!
    Máte perfektní nick pane BTW!!!

    Sakra jsem já to ale čtverák!!! Chi!!!
    • Ivane BTW - zloději nicků ! Píšeš si sám se sebou. Ty jsi ale zoufalec *15* *15* *15*

      Semjon jsi ty sám BTW. Tu postavu jsi vytvořil ty. Zkonil jsi moje jméno Simona-
      Jsem holka a tobě to vadí takže tím Gayínkem opravdu budeš chudáku *15* *15*
  • Ivane Semjone BTW Gayínku. Co tvůj nick Rybanna? Dnes ho na tiscali
    nevyvenčíš? *1* *1* *1*
  • Teda velevážený pane BTW vy tomu teplýmu Semjonu Gayínkovi ale umíte zmrazit úsměv na tý jeho teplý držce, jste fakt dobrej!!!

    Jehehé já jsem ale fakt veselej čtverák, chichichi!!!
    • Ivane! Zloději nick! Ty tvoje komedie už ti tu nikdo nežere. *2* *2* *2*

      Semjon jsi ty sám. ty jsi tuhle postavu vytvořil a to tak že jsi zkomolil moje jméno Simona.
      Ale teplouš opravdu budeš Ivane BTW. Když ti pořád vadí že jsem holka *2* *2*
  • BTw Semjon Gayínek zase zuří.
    Simona mu zřejmě zase šlápla na kuří oko. jen do něj Simčo.
    Nešetři BTW! Toho ruskýho ouchyla co podvádí s hlasováním. *2* *2* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit