Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kalousek chce tvrdou dietou léčit obyčejného českého blba z jeho troubovitosti ohledně budoucího kapitalistického ráje a lumpové z VV mu to kazí.A my budoucí zasloužilí revolucionáři,abychom ,kvůli tomu,dávali revoluční vercajk,na čas k ledu.
  • Pane Kalousku, kdo tu projídá rozpočet? Vy ho nejdřív necháte rozkrást, lidem utahujete opasky, někteří, ač se snaží pracovat ze všech sil, musí díky Vám mnohokrát otočit korunu v ruce a rozmyslet si, co koupit, aby neměl dluhy za neplacení nájmu a pod. Vás se to netýká, protože Vy ani nevíte co je to vyjít s 18000 Kč s dvěma dětmi a zaplatit z toho bydlení, školku, oblečení, jídlo a dopravu. Na víc nám opravdu nezbývá a to chodím po večerech ještě uklízet, abych dětem mohla koupit nové boty a nekazila jim nohy již s ochozenými. Zatím co Vy si žijete jako prase v žitě, jste ještě tak sprostý, že to podsouváte lidem, kteří jsou na tom jako já a možná i hůř. S Vaší rozpočtovou zodpovědností se většina slušných lidí dostane na , nebo pod hranici bídy. Vy ani nemůžete vědět, co to je doslova žebrat o soc.dávky. Pro mne a většinu lidí je to taková potupa, že tam radši ani nejdem. To radši nebudu jíst. Kdy začnete. ale opravdu šetřit u sebe a na těch protekčních místech různých ministrů a poradců? Tam jsou ty vyžírkové, kteří projídají rozpočet. Vy radši zvýšíte DPH, aby ty co mají hluboko do talíře, to měli ještě hlouběji. Jděte se vycpat s tou celou vaší TOPKOU, lituju toho, že jsem Vám věřila. Bohužel, za blbost se platí, ale příště ji už neudělám. Škoda, že ve vládě není PAN TOMIO OKAMURA, člověk, který nejenom mluví, ale i myslí na rozdíl od Vás. Toho si umím představit, jako ministra financí,jak je vidět umí i počítat, opět na rozdíl od Vás. Vy umíte dělat jen hokusy pokusy na lidech, holt chemik se nezapře. Ale asi by to nedopadlo dobře ani v chemické laboratoři, protože při takových pokusech by jste lítal už někde v povětří. Vlastně, pro nás je to škoda, že jste tam neostal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit