Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • málo ! málo ! stále málo ! 500 000 lidu na Letnou, jak v 89. potom padaj hlavy politiků
  • Já jenom věřím, že by se demonstrovalo i proti nemravnému kartelu moci TOP 09-ČSSD, který začala HOP vyžebrávat u socanů, když už tušila, že jí teče do bot a že koryta nebudou. *1*
  • Už více než tisíc lidí. Jo Pražáci to je elita k nezaplacení, rok 1939, 1948, 1968, 1989 můj soused říká všechno s kurvili.
    • Už více než tisíc lidí. Jo,Pražáci to je elita k nezaplacení,rok 1939,1948,1968, 1989,můj soused říká,všechno zkurvyli.
      Máš to opravené.
      • zkurvili - a ted to máte opravené oba... *1*
  • Ti,co se sejdou na demonstraci,ještě takovou sílu aby mohli současnou politickou garnituru od politických koryt vypráskat,mít nebudou.Ale po nich přijdou další a další.Až nastoupí ti,kteří na to sílu mít budou.
    • Ti, co se sejdou u Vaška, nechtějí vypráskat žádnou garnituru (protože tahle nová pražská garnitura zatím nevládla ani vteřinu). Chtějí koryta pro recyklované odsáky, lidovce a další přeběhlíky, nalezlé do Kalouskovy TOP. *2* Když chtěli proti něčemu demonstrovat, tak měli před týdnem a před 14 dny proti tomu, aby byla opět u lizu ODS, která tu vládla 4 roky autokraticky a sama (bez ohledu na to, jestli s TOP nebo ČSSD). To by byl ale apel na top, aby se s ODs nespojovala.
  • Hlupáci, kdo myslíte,že je za Topkou? Neříká vám nic jméno Bakala a Háva? Co Kalousek a jeho obchody na ministerstvu obrany, mafie v Příbrami? To je v pořádku?
    • já taky nechápu některé čecháčky jim fakt stačí politický převlek a předvolební med kolem huby,ale že si volí stále dokola ty samé jim jaksi nedojde.Potom místo odpolední procházky nebo kávičky šaškujou pod Václevem. *1*
  • Pravda vítězí ! ODS včetně Klause se ukázala v celé své nahotě kartelových peněz. Pánové, styďte se, avšak co, žádné peníze nesmrdí !!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit