Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dabelska literatura ... to je vyraz jak z doby inkvizice, kterou tu provozovala cirkev, ktera za pomoci "pravice" dostala ukrutny majetky, jen abys vedel/a
  • To už tu bylo několikrát v historii. Kniha sama o sobě nic nemůže šířit! Může ovlivnit pouze jedince, kteří nepřemýšlí. I když, jak tak sleduji dění v tomto státě, přemýšlí jen menšina.(Nemyslím tím ty, kteří pobírají "příspěvky). Mě stačí chování mnohých řidičů na cestách!
    Stačí?
  • Ideologické knížky, včetně těch náboženských, bývají pěkně krvavé. Ale celá akce na mě působí dvojím dojmem. Buď někdo dostal kartáč, že policie nedostatečně bojuje s extremismem, nebo se chtěl někdo na účet svých podřízených silně zviditelnit. Jako fungl nové koště. Kdopak to asi bude?
  • 1) Policie není od toho, aby pečovala o úroveň literatury.
    2) Se zasahujícími policisty se nevedou diskuze.
    3) Je to vina těch, kdo sem pouštěj všelijakou sebranku a blbě cancaj o multikultuře.
  • schválně abych nebyl ovcí, našel jsem tu knihu a prošel jí, jestli se jedná o tuhle
    http://www.scribd.com/doc/103207933/Zaklady-tauhidu
    pak tedy tam nemůžu najít nic kvůli čemu by mělo vrthnout ozbrojené komando do mešity, neliší se od jiných knih podobného rázu, které mají křesťané, židé a další. Navíc vybrat zrovna pátek, kdy chodí muslimové i s dětmi, Většina z nich asi těžko bude mít s jejím vydáním nic společného, protože zodpovědné osoby jsou v tiráži. A taky mnoho přítomných jako diplomaté čí turisté neumí třeba vůbec česky. To je spíš snaha zastrašit jak českou společnost tak i muslimy
    • Co maji co muslimove chodit u nas do mesit? At si tahnou domu a tam se treba podelaji, ale tady tedy ne. *12* *16* *11*
      • a kolikpak je krestanskych (ci jinych) kostelu v islamskym svete ? tam je vypalujou ... no cas od casu jiste
    • Kvůli tý Adolfově práci to určitě nebylo. Pokud měl někdo možnost to číst, snadno zjistí, že kniha neobsahuje pouze výpady proti Židům, ale taky proti všem neněmeckým národům, církvím,
      parlamentarizmu, tehdy novým uměleckým směrům atd. Zkrátka Dolfiho sr*lo všechno, co nebylo tzv. ryze německé. Jinak dílo dokresluje situaci v Německu a Rakousku před a po I.Svět. válce.
  • vyznávej si co chceš,to je svoboda.Ale neoptavuj stím ostatní na ulici.A je jedno jestli to je Jehova nebo muslim.Já ti taky nevnucuji svoje kroužky a platím si je sám. *3*
  • je mi z tech nenavisti smutno , v arabskych statech take ziji krestane a jsou zde kosteli, ale hold pravda je takova ze mi jsme ovce vsech tech ideologii a kdyz baca rekne hr na ne stavame se hyenami zacneme sami od sebe a ve svem dome a pak jak rodiny budou spokojene budou spokojeni vsichni bez vsech tech ideologii ktere nam vymetavaji mozky a budi v nas nenavist jednoho k druhemu, byli doby kdy zili pospolu ktrestane y muslimove ale to uz je davno tomu nez zacali krizacke vypravy, hold to co rikal jeden..stokrat opakovana lez se stane pravdou
    • ... uvědomte si, že každé náboženství je metla lidstva ... Arabové se dělí mezi sebou na židy a muslimy ... Irové se dělí mezi sebou na protestanty a katolíky ... a křesťané, vždyť je to samá sekta zaštiťující se Ježíšem a pokud netouží po moci, tak touží po majetku ... *12* *12* *12*
    • vtipálku..
    • Na radikalizaci islamu maji zasadni vinu Spojene staty a pristup celeho zapadniho sveta od 70. let minulyho stoleti - ten pristup, ktery ma za nasledek valky na strednim vychode s desetitisici mrtvych civilu a vyzbrojovani radikalu nejprve ve jmenu demokracie a nyni ve jmenu valky proti terorismu. Ve skutecnosti je ale jedna jen o loupeni, zabirani nerostneho bohatstvi a o vliv v regionu prosazovany silou. Vubec se muslimum nedivim, ze zapad nenavidi. Kdo by milovali nekoho, kdo vam vtrhne do zeme, vydrancuje ji a povrazdi vam rodinu? A navic kdyz to dela porad dokola skoro 50 let... Ty generace v tomhle bordelu pak vyrustaji a radikalizuji se cim dal vic. Stejne s tim roste i jejich nenavist.
      • Jen by mě zajímalo, když nenávidí tak západní svět, proč lezou studovat na americké university.
    • kostely, holt, my, byly doby.... interpunkci nemá cenu řešit:)
  • Zacatek problemu s islamisty lezi v devastacnim rizeni ministerstva kultury chorobne sebestrednym nekompetentnim oranzovym Dostalem, ktery neshledal v jejich ideologicke knize nic nezakonneho, prestoze je plna vyzev k zabijeni, muceni, ostoureni, ponizovani unosum vseho odlisneho. Kdyby tento oranzovy hlupak byl realne nebezpeci rozpoznal, dnesni problemy by vubec nemohly nastat... *16* *16* *16*
  • hrdinum PCR a organum pridruzenym. Ja napr mam doma a jsem na to pysny Mein Kampf . Koupen u metra Budejovicka asi v r 2000 od stankare. Cenu si dodnes pamatuji 207 kc na drevev ceskejch. Nasledne nechano proplatit tehdejsim jakoby zamestnavatelem , jinak dobytkem xxxxxl tridy , coby nemecky technicky slovnik Tech knih se vytisklo tenkrat 100000 kusu. 97 000 se prodalo , potom nasledovala policejni tvrda nekompromisni razie po cele CZ a zbylych 3000 kusu zabaveno jako zavadne cteni. Obdivuji PCR jak dokaze vskutku rychle v teto oblasti reagovat i po letech. Nevim co zabavovali ted , asi to rozdil nebude. Ja doma unikat mam a verim ze jen nabira na cene. PS diky Oldrichu V . ty prase , za to tehdejsi proplaceni.
  • u nas ve Francii máme muslimů spousty a nejsou s nima žádné problémy
    • jako ironie dobry *1*
    • Akorát každou noc grilují auta Francouzům.
      • Jestli jsi tam někdy byl, tak to nejsou jen muslimové, ale mládež bez perspektivy, která žije v ghetech a tam nežijí jen muslimové, ale také francouzské socky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit