Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak jsem zase po letech nahlédla na tento web a vidím,  blb Simona je tady stále a můj nick pusinka používá další i,diot. tak se hezky bavte.

  • Jen tak dál, spolupráce Ruska s asijskými zeměmi a zejména s bohatou Čínou se musí i nadále upevňovat a prohlubovat... EU ještě přijde s prosíkem...
  • Některé vejšplechty tady číst to se nedá.Článek je o Turecku a zemním plynu a ne o zakomplexovaných lidech.Jedině co múže Tiscali udělat,že každý bude mít jeden nick a nebude psát urážky pod několika.Jinak prosím co je to out?Já jsem se narodil v Sudetech a tam se takovou divnou řečí nemluvilo.Buď krásnou češtinou a nebo krásnou němčinou cca 600let.
    • chtěl jste patrně říci v českém pohraničí.....

  • Jiříku to co tu předvádíte je ubohost.

    Jsem holka takže Simona. Vy však chcete za každou cenu pomlouvat a špinit.
    • Ale houbeles holčičko,houbeles *3*
  • Koukám jak se diskuze k článku proměnila na 2 věci:
    diskuze ohledně nějakého Simona
    A prachsprosté práskačství-jak české
    nejde o svobodu slova a o názor uživatele,ale o to honem ho nahlásit bez ohledu na jeho názor.
    Kdo tady rozhoduje jaké slovo je sprosté málo a jaké hodně?
    Myslím,že oropti slovům která umí použít náš státník je vše co se zde dá najít čajíček,ale ani jeho nikdo nevypípal nebo nedostal ban ani od medií ani od voličů.
    Koukám,že zde je spíše snůška blbů kterým jde více o jedni slovo než o celý obsah zdělení.
    V jistých společenských vrstvách je oslovení ,,vole,, zcela nepřípustné a v jiných zcela běžné.
    Celkem by mne zajímalo jak by zdejší uživatel za ono jím toliko honem nahlášeným pojmem,,*kurvený američan,,reagoval v reálu třeba na ulici zda by dotyčného káravě placnul přez huvu s tím,že ,,fuj takhle se nemluví ty dobytku!,, nebo nikoliv,ale tady jde právě jen o ta slůvka. A o útocích na jednotlivé uživatele to platí také u toho Simona asi dvojnásob. Článek se jmenuje,,Nebezpečná turecká hra s ruským plynem,, a nikoli ,,Blokovanej Simon,, ale diskuze místo u turecku je o Simonovi a o udavačství *8*
    • Bohužel i ty se k této podpásovce snižuješ.

      Jsem holka . Tak si to oslovování v mužském rodě nech pro své kumpány v hospodě.

      Jde o to že jsem byla bloknuta za neúplnou nadávku zatímco proruským
      přispěvatelům zde sprostá slova běžně procházejí.

      Tak tu nepřekrucuj fakta. Žádala jsem pouze stejný metr. Nic víc nic míň.
      • tak nějak jsem měl dojem,že jsem se Tě spíše zastal a to zcela bez ohledu na to zda jsi chlap nebo ženská,ale pokud se ti to jeví jako nízká podpásovka,tak tedy pardooon madame pardooon !
        Ale jak tak čtu ty urážlivé věci o kumpánech a hospodě tak asi žeden pardon a je mi celkem fuk zda jsi chlap nebo baba,můžeš být to i to -neznám tě !
        Ženská by jen těžko takto reagovala leda snad nějaká neuspokojená a zapšklá takže to na mě dělá spíše dojem nějaký zapšklýho a napriděnýho nočního vrátnýho co by raději seděl v té putyce nadával na rusofily,ale protože nemůže tak si zde vybíjí svou zlost na celej svět *8* *9*
        • A zase. Vy si ty podpásovky prostě nemůžete odpustit. Pořád budete pomlouvat.

          Jsem HOLKA. Pokud vám to vadí tak potřebujete psychiatra pánové.
  • Tak Turecko je samostatný svrchovaný stát a nikdo mu nebude diktovat co má, nebo co může a nemůže dělat. Turecko totiž není ČR a je jen další zemí, které leze politika USA a EU krkem *4*
  • Turecko se musí rozhodnout zda bude půjde s prosperující EU
    nebo s krachujícím Ruskem. Nelze sedět na dvou záchodech.
    • no, naštěstí  toto dilema mu osud nepředložil, otázkou spíše je, zda půjde s Ruskem a Čínou, zeměmi, které jsou na vzestupu nebo s EU, které  je stále ještě jen slouhou USA

    • S tou krachující EU asi nepůjde. Tam má jeden stát větší dluhy než druhý a USA jsou na 1. místě.
    • zloději nicků maž někam
  • Nemám rád Simonu protože jsem Gay.
    Ona je holka a má hezčí kalhotky než já. Proto ji nenávidím.
  • Tiradore logikou se neoháněj. ta tvoje kulhá na obě nohy.

    Na počítači A jsem spáchala přestupek. Ten byl zablokován.
    Takže počítač B který nic nespáchal trestat jaksi nemůžeš. Nelze dvakrát trestat
    jeden přestupek.
    I když Ruské straně zde sprostá slova procházejí bez blokací.

    Je to stejné jako kdyby byla k soudu donesena vražedná zbraň v podobě nože
    ale ty jsi nesmyslně požadoval trest i pro druhý nůž který byl v době zločinu v šupleti.
    *15*
    • Jenže, ty logiku, tu kudlu, která spáchala zločin, jsi držela v ruce právě ty. Ta kudla sama o sobě nikoho nezabije!
      Jsi out, beznadějně out!

      A k Turecku, ruská nabídka stavby náhradního Streamu, je pro ně výhodná a přinese jim peníze. Takže nafrněnci z EU nakonec přilezou s prosíkem a budou žebrat o trochu toho ruského plynu. *8*
      • Out jsi ty jako usvědčený lhář!
  • Hezký takový inteligentní humor.

    K malému nepatrnému zamyšlení: Když adminem blokovaný nick Simča (nyní američanka.Simona) zdůvodňuje svou stálou přítomnost na webu, i přes blokaci adminem, tak perlí ve stylu, "mám dva počítače a každý má svou IP adresu". K tomu ještě se stejnou "nevinností" dodává, že přece nemůže být potrestána blokací za ten první počítač, když píše z toho druhého. *14* Jsem nevěděl, že za to psaní může ne nick Simča, ale "první počítač". Musel jsem to napsat. Logika tohoto "diskutéra" je totiž nad všechnu zábavu. Hezký den a admine, neřeš to.... *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit