Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bléé
    • ... chápu, že bliješ, když se podíváš, čeho jsi v životě (ne)dosáhl ty :)))
      • pořád víc než ty se svým životem ubožáka na skládce... *3*
  • Když jsem slyšel poprvé v roce 1989 projev Milouše Jakeše, tak jsem smíchem brečel. Vím, možná to s tímto příběhem na první pohled nesouvisí. Dnes jsem si stejný projev našel na internetu a přiznám se, že mi do smíchu není. Ten chlap před čtvrtstoletím věděl, jak to dopane s našim státem a to do kostela zcela jistě nechodil. Kam tou vysněnou "demokrakcií" byla republika zatažena ?
    • No ono totiž k DEMOKRACII musí být nutně OBČANÉ. A těch je u nás, bohužel, nedostatek, protože komunisti je likvidovali a vytvářeli z lidí poslušné mužiky. A ten komunismus se u nás lidem tak "zažral pod kůži", že ještě pětadvacet let po chcípnutí komunismu u nás stále převládá komunistická "morálka". Ono je to také tím, že "bývalí" komunisti převlékli kabáty a jsou z nich "demokraté".
      • Pěkně kydáš podle notiček od makaka, otroku. *15* *15*
        • ... dokonalý slet třech magorů :)))
  • šaškárna na tupé ovce,ať se pochlubí jak hlasovala madam o kvótách,proto nechápu otáčku o 360* ??? *7*
  • ... Hátlová je slepice, proč by se neměla Dita hrdě hlásit, že je Češka, nechápu :)))
    • ... cenzore, klidně mě blokni, je mi to šumák :)))
  • další darmožrout!!!!!
    • ... zajímalo by mě, jak to pozná bezmozek jako ty, jarouši :)))
      • se podiv do zrcadla
        • ... nepodivil jsem se, ty vypatlaný srágoro :)))
  • Když se blbka bojí, ať jde pracovat do ČR do nějaké fabriky na 3 směny za 12 tisíc. Tam určitě žádného islamáka a teroristu nepotká, tam se totiž musí makat.
    • ... primitivem jako ty ta "blbka" kdykoli vytře podlahu, fekále, tebe bych chtěl vidět makat :)))
  • To jste napsali blbě, to její jméno. Správně je to Detleva Chazarová. *1* *1*
    • ... asi jsi s ní na vejšku nechodil, degene :)))
      • nejsi náhodou místní kozomrd *15*
        • ... zajímavá shoda úrovně se zdegenerovaným trollem :)))
      • Visí ti makakovo lejno z huby, mamlasi. *15* *15*
        • ... zajímavá shoda úrovně se zoufalcem pod tebou :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit