Přejít na výpis diskuzí

Nečas: O vnitro neusilujeme, puč uvnitř VV jsme neorganizovali

13.4.2011 19:17
20 příspěvků

Premiér Petr Nečas (ODS) odmítl spekulace, že se ODS podílela na vnitrostranickém převratu ve straně Věci veřejné. Jde podle něj o vnitřní problém nejmenšího vládního partnera.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jo, Peťánku a my ti to všichni žereme!!!!! Od počátku jste hledali způsob jak se VV zbavit! Kolik jsi dal Kočí za tu podvratnou činnost, když jí bylo půl mega od Bárty málo? Co všechno se děje na vnitru, že máte z Johna takový strach? Jak daleko jsou kauzy Drobil a Vondra? Jaké další kauzy se ještě NEmají vyšetřit? Co všechno ODS skrývá? Jaké tunely máte v plánu? Důchodová, zdravotní reforma? Kolik úplatků vám zůstane v pařátech?
 • Blázni se radujou,když lodička se naklání,už aby se převrhla!Hurá!Hurá!Hurá!
 • Už došla trpělivost i Klausovi (!), byť s ním v mnoha věcech nesouhlasím, tak v této konkrétní situaci stojím za ním. Dal bych mu "prsten Arabely", ať je všechny promění v sochy! Všichni, ať jsou z kterékoliv strany, jsou lháři, neupřímní bezpáteřní politici - komici, byť to už není k smíchu!!! Podívejte se, kam podle posledních komentářů směřuje Řecko!!! To nejsou komentáře z Čech, bacha na to, to říkají jiní a znalí věci...
  Naštvanost a znechucenost lidu začíná být na pováženou!!! Podívejme se kolem sebe, v dnešním světě 1000 km není žádná vzdálenost, kam spěje sever Afriky?!
  To by si moc rychle měli ti nahoře uvědomit!!! Aby nebylo pozdě!!! Pak se nebude řešit, kdo byl ve které straně... Půjdou všichni! A stejným směrem... Jestli mi rozumíte.
  Až si každý uvědomí, kolik má která "strana" členů - oni vlastně rozhodují o lidu, o státní kase a o tom, kdo co ukradne, pak všichni do jednoho půjdou do.... To pak bude divadlo, budeme se divit, jak se rychle budou převlékat, jestli to ovšem stihnou...!!!
  Držím Klausovi palce, ať je jaký je!!!! Čas ukáže...
  • Klaus si je moc dobře vědom kam to spěje.Ulice také rozhodla, že Husák přestal být presidentem!Moc dobře ví,že na tomto marasmu má velký a hlavní,ba přímo rozhodující podíl a z jeho strany, je to jen populismus a strach až vylezou všechny lumpárny ODS na světlo boží,pokud se to vůbec stane.Tento profesor ekonomie nechal všechno rozkrádat do mrtě,prodal veškeré naše zlato do USA na lepení jeho balíčků v kursu že by se styděl i debil. Jeho teorie o všemocné ruce trhu a tržní ekonomice se řídila, trhni co můžeš a tak jsme vážení tam, kde jsme asi nechtěli vůbec být! A jsme v moci kriminálních živlů,mafie,která ovládá celý stát.
 • Již jsem jednou uvedl,že si pomůže každá strana u moci,když může.A důsledek toho je ten,kam jsme se dostali od té sametové revoluce ke dnešku.Stát je švorc,zlaté rezervy v háji,zemědělství jak by smet.O průmyslu raději nemluvit.(mimo automobilek).A které pol.strany v uplynulém období náš stát vedly?Nadáváte na VV- ale to je jediná strana,které nemůžeme vytknout,že na tom má podíl.Naopak,když se snaží alespoň nějaké finance zachránit(zrušení předražených akcí na min.dopravy,vypovězení nevýhodných pronájmů vnitráckých lázní ,vyšetřování korupčních afér a pod.)zákonitě musí její ministři z kola ven.To je přeci v zájmu všech těch velkých,vážených pol.stran a zejména jejich kmotrů.Proto tak najednou všichni drží pospolu a útočí na VV.(podotýkám,že jsem nebyl jejich příznivcem,ale pomalu jim začínám fandit).A přeběhlíky na naší politické scéně jsme již díky jedné nejmenované straně z nich těžících jsme již tady měli.Tak proč to nezopakovat,že.A propojení ABL na stranu VV?Něco kradou,nebo chystají státní převrat??? Od toho je tady BIS.To mne spíše vadilo propojení Íčka na ty jeho kamarády. "Světu mír"
 • Ja si myslím že VV odvádí pozornost ze svých průšvihů jako je ABL a uplácení panem Bártou!!
  Takovou stranu jsme ještě za 20 let ve vládě neměli!!Ostuda.Je dobře že pan John nebude ( snad) na ministerstvu vnitra, ano VV měli o ten resort zájem a víme proč!! ( ABL).To tady ještě nebylo. Fuj.
  • Ty seš tele, to snad není možné, kde žiješ?????????????
  • Vážená paní to snad nemyslíte vážně....nemám slov a strácet je s vámi nehodlám.... *12*
  • Aniž bych hájil kteroukoli jinou stranu, myslím, že ODS hned tak někdo nepřekoná. Pokud máte jiný názor, doporučuji investovat do brýlí a naslouchátka.
 • Tak si myslím, že ODS a TOP měli velký zájem přetáhnout poslance VV a přitom by se ve vládnutí této vykradené země nic nedělo. Někdo chtěl přeplatit , nejslabší článek řetězu u VV a protože se to Bárta domák , tak je chtěl uplatit. To jediné mi dává smysl. Strana jako je ODS a přidružená výroba se spícím ( volem vyčůraným) TOP je u koryta dost dlouho ,než aby se nechala vyšachovat nějakou ministraničkou. V této straně jsou nalezlí skušení lotři vychováni už 20 let. Ovšem nedělám si ani iluze s ČSSD. Jsme malá země a zájem z venku je pro plno lumpů zajmaví a naši exstra lotři jsou schopni prodat vlasní matku. Mam doje, že se to dohromady jen tak nedá. Jako slušný stát ve středu evrpy zjískáme jedině tak za 100 let. Tady snad už podvádí každý , kde má možnost, tak něco ukradne.
 • Všichni jsou jak z jiné planety. Může mi někdo vysvětlit, jak může kdokoli půjčit někomu jen tak půl milionu na dobrý slovo, a ještě, když jde jen o kolegyni z partaje a klubu? Ale zároven: může mi někdo vysvětlit, proč by Bárta uplácel Kočí (kvůli čemu?). Zároven: může mi někdo vysvětlit, jak by mohla Kočí na sebe a ODS tohle prásknout, když by to nebyla pravda (proč by to dělala???) a zároven může mi někdo vysvětlit, proč to na sebe napráskala zrovna těm "véčkařům", když to byla tak dokonalá konspirace??? Všichni jsou asi opravdu na hlavu padlí - a to nám tu vládne a dělá a schvaluje reformy...
  • No řekla bych že je to cuchta, která si nevidí do huby a neví co roupama dělat.
   Potřebovala by na budku *9*
   • Hmmm, takové vysvětlení je trochu málo. Třeba je to cuchta, co si nevidí do úst - to ale furt nevysvětluje to, na co jsem se ptal. Nejsou VVéčka bývalými chovanci nějaké psychiatrické léčebny - vždyt se chovají jako nesvéprávní, a sorry nejen Škárka a Kočí, ale Bárta taky --- a Kačenka Klasnová? Když sama píše maily, kde obvinuje vlastního muže z toho, že je tyranem a vede stranu totalitně?? Co je to za divný spolek lidí. Ostatně Kristýnku si tam léta drželi, takže asi věděli, co je zač...
 • ODS neusiluje o vnitro? To je vtip stejné kategorie trapnosti jako včerejší výroky ministra spravedlnosti Pospíšila, že nemohou připustit, aby vnitro zůstalo v rukách veverek, neboť chtějí i nadále zůstat čistou a férovou stranou...
 • Kdo tomu strejcovi na ty fotce věří toho bych chtěl vidět, ten stejc je prolhanej jako dříve jistý "sedmilháři".
  • Ty kecy může ten Bulganin vyprávět tak leda svýmu fotrovi- Stbákovi!!!
 • Já teda nevím, ale to je ta Kočí tak extrémně blbá, že před jedním z "véčkařů" a sponzorem strany tohle všechno vyzvoní (i kdyby nevěděla, že si ji nahrává)? V téhle kauze už nedává smysl nic. Bárta půjčuje jen tak na dobrý slovo půl mega? Kočí plánuje rozsáhlou konspiraci, 3/4 roku to vydrží a pak to na sebe sama práskne? Apod. Jsou všichni pod drogama???
  Na druhou stranu - kde je Tluchoř a ODS, tam to smrdí svinárnou.
  • Kočí není tak blbá, ale dostala od Tluchoře rozkaz přivést další veverky. Když ODS nezíská přeběhlíky a vevrky nepodpoří vládu tak Kočí končí. V předčasných volbách ji nikdo nebude nominovat. Proto se snažila udělat dojem a vyzvonila, že se to všechno připravovalo už třičtvrtě roku v režii ODS. Tím jen chtěla naznačit, že kdo nepůjde s náma "půjde proti nám", potřebujeme už jen 2 či 3 hlasy a ty vždycky najdeme. Buď to budeš ty nebo někdo jiný. Tak nebuď blbý a přidej se k nám! Vláda se potom udrží i bez veverek a ti co přeběhnou budou odměněni. Nejlépe funkcemi v dozorčích radách, tam na ně nebude tolik vidět. A za ty tři roky co jim zbývají si nakradou tolik, že už nebudou muset do konce života hnout prstem, kdežto jako opoziční poslanci okrouhají mrkvičku. Jenže Vích se nenechal ovlivnit a vynesl to ven. S tím se ovšem nepočítalo a předpokládám, že teď bude muset Nečas udělat ústupky veverkám, protože kdyby se začalo hlasovat o vládě, tak by to také nemusel ustát. A k Bártovi. To, co vynesla ODS na Bártu je z roku 2007, kdy Bárta šéfoval ABL. ABL jako bezpečnostní služba přijímá zakázky od klientů. Tu ochrana majetku, tu převoz peněz, no a taky sledování lidí. Tu manželky, tu manžela, milenky, politika apod. dle zadání klienta. A v tomto materiálu Bárta vysvětluje, že pokud má firma uspět a dostat zaplaceno, tak je potřeba dělat i takové věci, jako je infiltrace do prostředí, zajít na večeři, do bordelu a pod. Nevím, proč je z toho takový poprask. Jako klient předpokládám, že když chci, aby někoho sledovali, tak že za ním půjdou i do toho bordelu, že se mu vetřou do přízně. Za to jim přece platím, ne? A k tomu, že výhledově chce posilovat firmu i tak, že se infiltruje do politiky, aby dostával státní zakázky? Co na tom je? Nebo si snad někdo myslí, že ti politici, kteří přišli do politiky jako manažeři firmy, tak že uvažovali jinak? Akorát je u toho nikdo nenahrával. ABL je firma bohatá s 1500 zaměstnanci a miliardovým obratem. Řebíček přišel do politiky z Valmontu, který byl na dně a během roku z ní na státních zakázkách udělal firmu s miliardovými obraty. Tak kdo je tady větší gauner? A to nemluvím o Drobilovi, Vondrovi, Grossovi, Palasovi a dalších zlodějích!
  • *1* *1* Přesně....
  • ... nezapomeňte, že straky vykrádají veverkám jejich pelíšky ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit