Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rozpočtová kázeň jim zatrhne jejich zlodějny a to se pochopitelně nelíbí. *12* *12* *12*
  • Česká republika dá EU, Nečas dá Nagyové a Nagyová dá Nečasovi.......Kalousek sebere všem a dá církvi a sobě....
  • Po tom všem co před pár dny předvedli ,když se staženým ocasem po podobném divadýlku nakonec peníze poslali už se takovým nedá věřit. Je to jen takové cukání ,aby se neřeklo...
  • No a je to zase tady. Nečas nejprve burácí, že půjčku nikdy, otočí se za minutu a burácí, že musíme v eurozóně být a půjčit, za pár dní zase burácí, že smlouva je nepřijatelná, a musí být referendum, které také nejprve chtěl, pak nechtěl a nyní zase chce, zatímco Klaus a Sobotka s Kalouskem nechtějí ( Sobotka chce zákon jen o obecném referendu, ne o půjčkách EU ). Prostě už nikdo neví, co se vlastně chce a co se nechce.... Panečku, to v Kocourkově byli jiní machři. Možná, že Nečasova vláda do toho bude chtít vnášet světlo také v pytlích, jako kocourkovští..
  • Toto svinstvo připravené tou nabubřelou němkou a krpatým cizoložným francouzem se celkem dalo čekat.Oni potřebovali oblbnout evropské státy.Nelze jim upřít,že se jim to na sto procet podařilo.
    Teď nás z této evropské stáje může dostat jen její krach.Už aby to bylo.Jinak prostřednictvím toho zaprodance gaunera Kalouska příjdeme na buben!. *2* *16* *16* *16* *16*
  • Nečasi,ty si pro mě nepřijatelný již dvacet let a co mám dělat??? Přijď s bradavicí a já ti opravím charakter!!! *3* Pozdravuj kobylu Nagyovou!! Ať tě nestrhá,když dře ve dne i v noci!!! *14*
  • zase nějaká nečasova habadůra.
    pochybuju že by se nejednou chytil za frnák.
    těm co to tady ted vedou nevěřím ani pozdrav. *2*
  • Nemůžu se už na toho Nečase s těmi stále roztaženými a "ochrnutými pazoury" ani podívat. Dělá se mi z něj špatně. U saka již nemůže zapnout ani knoflíky a hlavu má jak ovarové koleno.
  • s otázkou, zda lidé chtějí dvaceti lety prověřenou nefunkční stranickou kleptokracii, nebo OBČANSKOU REFERENDOVOU DEMOKRACII
  • Blíží se volby. Co stím - Hymna Dělnické strany sociální spravedlnosti ?!?
    http://www.youtube.com/watch?v=dKRDWhzE8o4

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit